SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karolina na redukcji - powrót

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
hm, dubel poszedł


Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2012-05-26 12:50:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Zyrafka198
eeeeeeeeeeee, po prostu jesteś towarzyska i masz miękkie serce
ale fakt na wspólne imprezy każdy pownien cos ze sobą zabrać!



Ja na siebie mówię miękki dydek
Nie bawiłam się w podchody i każdemu wprost powiedziałam co ma przynieść. Kupiłam łopatkę, ciekawe czy będzie dobra grillowana..

Moje menu dzisiejsze + grill, który zaczniemy przed 17, bo o 17 faceci będą na mecz kukać.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
ja tez kiedys taka bylam --- glupia. Jak zapraszalismy znajomych do nas na impreze to cala sobote w kuchni stalam: ciasto, ze 2-3 dania cieple, salatka, przekaski i jak juz ludzie przychodzili to bylam tak zj...a ze usiadlam wypilam ze 2 lampki wina i miala, wszytsko w d.... Zas jak poszlo sie do znajomych to juz skromniutko: salatka, kielbaska pieczona i bagietka. Tez skaplam sie jakos po 3 latach ze pajaca z siebie robie i calkiem sobie odpuscilam te syzyfowe wysilki

Ja dzis mam w misce winko, ale wliczone w bilans. Szefowa pisze ze czerwone w odpowiednich ilosciach mozna dla zdrowia

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 869 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15773
Udanego grilla Karolinko

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ja jeszcze stosowac... Checi nie wystarcza, trzeba dzialac"

Mój dziennik http://www.sfd.pl/Czarnula/Redukcja_podsum.str_39-t830749-s39.html 

http://www.sfd.pl/Konkurs/Czarnula-t852671.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Wiesz to chyba komplement że chcą u Ciebie spędzić czas na grillu, ale żyrafka ma racje niech każdy coś przyniesie to będzie lżej, a co! jeden sałatke, jeden mięsko inny napoje czy owoce, niech poczują że też coś dali od siebie a ty odsapniesz i czasowo i finansowo

Zmieniony przez - syla33 w dniu 2012-05-27 00:05:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
Baw się dobrze Kochana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Hej, imprezka się udała, tylko jest jedno ALE...
Muszę zrezygnować całkowicie z % na ta chwilę, bo nie potrafiłam na 2 lampkach wina skończyć..
Widzę, że demotywuje mnie ostatnio to, że powolutku coś tam spada i dlatego już 2 raz weekend nie wyglądał jak u osoby chcącej lepiej wyglądać.
Teraz muszę wziąć się w garść, bo ślimaczę się strasznie i jeszcze sama sobie utrudniam.


Szama:





Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-05-28 16:04:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
Teraz muszę wziąć się w garść, bo ślimaczę się strasznie i jeszcze sama sobie utrudniam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
No no to % na bok skoro tak działają
Mam nadzieję że już ogarnęłaś wszystko i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Tak , jestem ogarnięta, chociaż właśnie dopiero śniadanie wciągnęłam, bo byłam u lekarza.
Musiałam być na czczo do badań.

I sprawa nie wygląda super:
- miałam robione badani z krwi, jakieś specjalistyczne, żeby wykluczyć łuszczycowe zapalenie stawów
- RTG prawego kolana i kręgosłupa, odcinek Th10-L4
Jak mnie badał, to się okazało, że niestety ból promieniuje w dół pleców i pewnie przez to utykam :/
- EKG całe szczęście jest ok.

Dostałam na receptę:
- Pimafucort
- Dicloratio uno ( to mam brać jak ból się nasili)
- Ketokonazol Polfarmex





Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-05-29 12:07:38

W związku z tym, że od rana byłam u lekarza, nie zapisałam w tabeli szamy, a było:
- 2x grahamka z żółtym serem ( plasterek), szynką z indyka
- żeberka, jabłko
- migdały, żurawina suszona
- 1xrazowiec z szynką z indyka
- dorsz wędzony

Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-05-29 17:03:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta do korekty

Następny temat

zgrabne nogi

WHEY premium