SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kangaroohops vs plyomtryka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 336

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 124
siemano :) mam zamair poprawic skocznosc wiec chce zajac sie jakims treningiem na wyskok patrzylem na wiele air alerty itd itd ale najbardziej moja uwage przykl kangaroohops i plyometryka :) Co myslicie o obu tych treningach? moze ktos cwiczyl? Chcialbym aby ktos obeznany w temacie doradzil mi ktory z nich przynosi lepsze skutki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5416 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43969
Z Kangurem daj sobie spokój, a plyometrykę łączy się z treningiem siłowym.
http://www.sfd.pl/Ćwiczmy_razem!_wyskok_vol.4-t879564.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski wzrost u młodego mężczyzny

Następny temat

[Plan Treningowy] Spalanie Tłuszczu w DOMU

Kreatyny ranking - najlepsza kreatyna Aminokwasy ranking - najlepsze aminokwasy Wspaniałe nagrody za I miejsce Ben Weider Legacy Cup Leksykon suplementacji: 1,3 Dimethylamylamine DMAA (geranium) Funkcje motoryczne - dlaczego są ważne? Nowy etap w życiu Huberta Kulczyńskiego! Suplementy w trakcie treningu - co możemy wykorzystać? Technika ćwiczeń - uwarunkowania anatomiczne