SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamil Kluszczyński: NOBODY IS PERFECT!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32992

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Na szybkiego odpowiem z pracy

jak jest w rozpisce treningów Brzuch/Łydki
to zazwyczaj oznacza, że w zależności od tego co ostatnio trenowałem i ile mam czasu jeszcze na trening (czesto jestem ograniczony czasowo ze względu na prace) to wykonuje albo brzuch albo łydke

na pewno się staram robić brzuch i łydki 2 x w tygodniu

Gdzie chce wystartować?
- w kilku startach wiosna, nie chce robic formy tylko na jeden start i koniec zabawy, zbyt wiele wszystkiego to kosztuje
- myśle, że piorytetem są jednak MP w Mińsku Mazowieckim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
bedzie ciekawie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031


TYDZIEŃ 1

Podsumowanie w sumie 5 pierwszych dni redukcji:
- redukcje tak naprawde zacząłem w środe, 2 dni po nowym roku
- przez 4 dni pod rząd jeździłem 30 minut aerobów na rowerku po wstaniu i wypiciu 20 g Bcaa Xtra
- trening siłowy normalnie 5 x
- dieta jak w rozpisce, suplementacja również

Tak naprawde te 5 dni bez żadnych przeszkód. Wiadomo sam poczatek, człowiek nakręcony na zmiany. Niedziela wolna od wszystkiego - praci i treningu - regenetacja!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031


TYDZIEŃ 2

- aeroby podkrecone już do 6 razy w tygodniu po 35 minut na czczo z rana, wcześniej wypijane oczywiście 20 g Bcaa Xtra

- trening siłowy niestety wykonany tylko 4 razy... w Sobote wypadł mi trening... musiałbym go robić po 20, gdzie od samego rana byłem w pracy i miałem treningi, nie było sensu, czułem ze tym razem ten trening byłby poprostu mega porażką, a robienie coś na odwal sie nie ma żadnych podstaw

- ssanie już się zaczyło w sumie pod koniec pierwszego tygodnia! z 20-30 minut po zjedzeniu posiłku moge odrazu jeść kolejny, to dobrze! Znaczy, ze przemiana materii po okresie masowania wkroczyło na wyższe obroty

- suplementy i sama dieta bez zmian, tak jak w rozpisce

- ile dobrze pamietam, to w niedziele z rana sie zważyłem i było ~2kg mniej na wadze, troche sie zdziwiłem ze dosyc szybko leci, zobaczymy jak będzie leciało dalej

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2013-01-29 23:18:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031


TYDZIEŃ 3

- trening siłowy bez zmian jak w rozpisce 5 x w tygodniu

- dieta również bez zmian, gramatura taka sama, jednak coraz czesciej nie daje oliwy do 5 posiłku, za to delikatnie zwiekszam ilość masła orzechowego (zeby było podobnie tłuszczy) w 6, ostatnim posiłku

- MAŁA ZMIANA W AEROBACH!
- aeroby w ilości 6 x w tygodniu zostaja bez zmian, jednak zwiekszam czas już do 45 minut i przechodze z rowerka na BIEŻNIE, a co najwazniejsze nie robie rano na czczo

Dlaczego?
- poprostu przez to prawie nie śpie i to źle wpływa na moją regneracje
jako trener personalny, czyli pracując z klientami na siłowni mam różnie czas zaplanowany w tygodniu, prawie nigdy nie wyglada on tak samo każdego dnia, dlatego czasem w środk dnia mam 2-3 godziny wolnego, czasu na wieczór itd.

dlatego postanowiłem że bede robił te aeroby na biżnie wtedy kiedy bede miał okienko w treningach - dzieki temu śpie conajmniej 2 h dłużej, nie katuje tak czworek na rowerku, o wiele lepiej wykonuje mi sie aeroby na bieżni niż na rowerku

staram sie wykonywac je conajmniej 2,5 h po posiłku, tetno około 140, wcześniej około 20 minut wypijam 20 gram BCAA XTRA

SPRAWDZA SIĘ TO ŚWIETNIE! Mam wiecej siły w ciągu dnia, jestem bardziej wypoczęty.

Do tej pory bywało tak, że szedłem spac np. koło 2 w nocy, a mając trening pierwszy o 8:30 rano, żeby się ze wszystkim wyrobić musiałem wstać napewno o 5 -> także wychodziło 3-4 h snu...

- także teraz aeroby albo z rana, albo koło połunia, albo nawet na sam wieczór po zamknięciu siłowni (22:30)

- WAGA: ważone w Niedziele na czczo -> 90,8 kg
czyli coś tam się rusza, mam nadzieje, że z kolejnymi tygodniami ta waga jednak bedzie wolniej spadała, a sylwetka będzie się poprawiała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kiedy foty jakies wrzucasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Fajnie, ze w tym Purze na filmiku macie hammery a nie to g**** matrix

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4176
Fajnie że wróciłeś Będę zaglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
i filmik jakis by sie zdal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
OOO< ja jak najbardziej jestem za - zdjęcia i filmy mile widziane
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odzywki na wzmocnienie mięsna i regeneracje.

Następny temat

Mass up smak

WHEY premium