SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalkulatory i podstawy układania diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 270
Witam
Mam 16 lat i ważę 71 kg wzrost 180 cm .Próbowałem stworzyć sobie dietę jednak nie mogłem skomponować tych posiłków tak by zachować proporcje i by zmieścić się w normach.Pierwszą rzecza są kalkulatory czy ja rzeczywiśćie muszę jeść 3500 kcal żeby utrzymać wagę przy mojej aktywności fizycznej czyli 3-5 razy w tyg?Przecież ja teraz trzymam wagę i jem o 1000 kcal mniej myśle według przelicznika bo napewno tyle nie wp*****lam a jak miałbym tyle żreć co według przelicznika to ja będe chyba szerszy niż wyższy..Druga rzecz jak te posiłki tak skomponować by je zbilansować bo ja próbowałęm różnych opcji chciałem trzymać się rad z artykułu ,,podstawy ukłądania diety'' no ale gdy robię sobie jedną proporcje skłądników w jednym posiłku to j**ie mi się dzienna ilość skłądników odżywczych i tak w kółko.Moim celem jest zdrowe zbilansowane odżywianie na razie bez treningów siłowych ani wytrzymałościowych jedynie treningi boksu,w-f w szkole jak zacznę się odżywiać to mogę pomyśleć o treningu siłowym bo tak to nic nie zrobię ze swoim ciałem

Zmieniony przez - Rufuzz w dniu 2014-09-02 19:22:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
Oczywiście że te kalkulatory nie są dokładne, wyniki są podane w przybliżeniu. Każdy jest inny i każdy ma inne zapotrzebowanie kcal. A jeśli chodzi o dietę to nie musisz mieć w każdym posiłku dokładnie tyle samo kcal i takie same makrosy, możesz zjeść np. w 1 posiłku 400kcal w drugim 600 kcal, tylko pamiętaj żeby jakis dużych różnic nie bylo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jajka

Następny temat

Budowa Masy !!

WHEY premium