SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalenistyka, silownia a treningi K1

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20
Witam
jestem na forum nowy więc jeśli ten temat był już gdzieś poruszany to z góry przepraszam.

Mam pare pytań:

1 Jak najlepiej lączyć treningi tzw street workoutu, cwiczen w domu ze sztangą (do 50kg na sztandze) i Kick boxingu? treningi K1 mam 3 razy w tygodniu (wtorek, czwartek, sobota). Raz w tygodniu mam mozliwosc pojscia na silownie, jest to piątek.

Teraz cwicze praktycznie codziennie od 1,5 roku. Przez ten czas przytylem 15kg. Od miesiąca pije białko, i tu moje kolejne pytania, jak najlepiej je pic? pije 30g do drugiego sniadania (około 11) i po treningu 50g.

Efekty moich cwiczen są widoczne ale jak dla mnie niewystarczające więc ostatnie moje pytanie będzei o porady co do budowy swojego ciała, zeby lepiej bylo widac efekty cwiczenia.

Podczas cwiczen skupiam się raczej na sile niz na masie gdyz jest mi to potrzebne do sportu (K1).

pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ćwiczysz k1 by wyglądać?
Ja bym raczej na Twoim miejscu określiłbym cel dokładnie, czy to k1 czy to siła czy to wygląd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3222
Pijesz białko, a masz dietę?

'Ile potu na treningu poświęcisz, tyle stali pójdzie do Twoich mięśni' Zrobić coś z niczego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20
trzymam sie diety wysokobilakowej (2.5g na kg masy).
chce połączyc K1 z lepszym wyglądem ktory w tym momęcie jest git ale jednak chcialbym go poprawic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3222
Rozpisz tą dietę tym sposobem https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 

'Ile potu na treningu poświęcisz, tyle stali pójdzie do Twoich mięśni' Zrobić coś z niczego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na Wyskok

Następny temat

Dieta do oceny (16 Lat)

WHEY premium