SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każdy junior się wycina, by w lato panny za... uroczyć [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82844

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
dorośniesz to zrozumiesz :] się nasłuchał wypowiedzi naturalnego burneiki o poziomie suplementacji dzisiejszej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
dyskusje o sterydach w spamie juniorów, edycja trzysta czterdziesta czwarta.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
a ja dzisiaj na redukcji wypiłem 3 l nektaru rivia z biedry zjadłem kiełbaskę na śniadanie (dodam że drogą nie jakieś odpady 32zł/kg w sumie nie wiem z czego ją robią że tyle wołają) i normalny obiad aa i budyń coś czuję że całe 6 tygodni redukcji tym zepsułem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
trzeba myśleć przyszłościowo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Nie wiem. Szczytem mojego szczęścia będzie robienie przez 10 miesięcy masy i 2 miesiące redukcji na rok. Jak proporcje są odwrotne to g**** wychodzi i nic się sylwetka nie zmienia.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
ja 8 miesięcy masy teraz 4 redukcji :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
6 masa i redukcja do oporu :D w trakcie jestem :D

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
idę robić lody z kisielu frugo bo wydaję się że może być dobre :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
lipnie się podciąga ze zdomsowanymi barkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
a co do periodyzacji to u mnie też słabo to wygląda. 3 miechy masy, 9 redukcji, przynajmniej jak dotąd
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIRESTARTER 9 OSTATNIA SZANSA!

Następny temat

Jak zrzucić tłuszcyzk z brzucha?

WHEY premium