SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW na PGE Narodowym - 27 maja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 132617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
Jeśli ktoś myśli, że Pop dorobił się kasy w Londynie na muzyce to życzę mu powodzenia.

Co do "nigdy się nie zmienię" ,"na hajs mam wyj**ane"






Zmieniony przez - Grunia w dniu 2017-02-27 15:39:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Dremor
Chodzi mi o to, że insynuujesz, że to jak zarabiasz kasę nie ma znaczenia, bo kasa nie śmierdzi i cel uświęca środki. A ja się z tym nie zgadzam i tyle.


Nie insynuuje tylko podaje jak w PL i nie tylko mozna zarabiac siano. Zabijanie mi nie przeszło przez głowe ale Rydzyka rozliczenie finansowe bym chetnie zobaczyl. Ile tak naprawde ma Maybachów dzieki naiwnym starszym osobą.


xper
Popek pre 2015 był ok i miałem go za hardcorowca ,Monster 1 i 2 na gicie ,jednak jak teraz można szanować gościa ,który nawijał teksty typu ''na hajs mam wyj**ane wie to każdy kto mnie zna ,nigdy się nie zmienię itd'' i następnie wypuszcza Gang Albanii... Ofc zaraz ktoś powie ,że ma łeb bo nikt inny na to nie wpadł ,nie do końca byli tacy ,jednak on miał za sobą stary hardcorowy wizerunek ,który imo poszedł się yebać ,fakt za wizerunek nie wykarmi siebie i rodziny ,ale nie mów ,że trzeba teraz go za to szanować bo zarobił siano na gangu.


Przeciez on tym sie tym bawil. Wszystkie numery były nagrywane na koksie dla zwały a ze ludzie to kupili to ich sprawa. Nikt powazny tego nie slucha przeciez. Temat byl poł zartem pól serio a teraz zrobilo sie tutaj za powaznie i nerwowo.



Grunia
Jeśli ktoś myśli, że Pop dorobił się kasy w Londynie na muzyce to życzę mu powodzenia.


Kazdy to wie ale takich rzeczy sie publicznie nie mówi. Teraz spiewa ze ma wyj**ane na hajs bo go ma to normalne i kazda gwiazda czy celebryta Ci powie to samo ze pieniądze nie sa najwaznejsze w zyciu tylko wez to wytlumacz trójce malych dzieci kiedy nie masz na chleb bo Twój zakład pracy upadl i pracodawca zalega Ci 6 miesięczną pensje a nie masz znikąd pomocy i w dodatku zona Cie zostawila dla bogatego Niemca....

Temat rzeka i juz offtop.

27 maja wszytsko sie okaze, Bez sensu te nasze dyskusje, ktore i tak nic nie zmienią...
Bez urazy ziomki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Rydzyka nikt nie broni. Tak jak każdego innego, kto dorobil sie na ludzkiej glupocie, naiwności itp

Offtop to naturalne środowisko tego działu A jak temat o KSW to już w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie wiem jak wy ale ja bardziej czekam na walkę Janikowskiego i reszty

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Porównamy sobie ilość odsłon w tym temacie i ilość postów z tematem o 209 :P

Zobaczymy ile znaczy dla Kowalskich najlepsza rozpiska ever pod względem sportowym (Czyli taka bez Conora i Rondy - bez żadnych wielkich nazwisk, tylko skille)


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-02-27 16:02:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Wiadomo, że temat KSW przebije temat UFC 209 i być może będzie tak gruby jak tematy z walkami Conora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Jakby Konur zawalczył z Mejłoterem na PGE Narodowym...
...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 3 regulaminu
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 3 regulaminu
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Dremor
Porównamy sobie ilość odsłon w tym temacie i ilość postów z tematem o 209 :P

Zobaczymy ile znaczy dla Kowalskich najlepsza rozpiska ever pod względem sportowym (Czyli taka bez Conora i Rondy - bez żadnych wielkich nazwisk, tylko skille)


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-02-27 16:02:26


Hmm w sumie nie przesadzałbym 199 ,197 i na pewno wiele wstecz też było kozackich bez nazwisk ...

Ale na pewno jedna z leepszych sportowo...

Evans mi tylko tutaj nie pasuje za niego powinien być Bektic vs Elkins

Ale w sumie racja bo matchup Fergusson vs Khahbib to miaaaaaaaaaaazga i przebija wszystko imo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 207: Nunes vs. Rousey

Następny temat

Wing chun - Wrocław

WHEY premium