SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 29 Reload – wyniki walk i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
wisnia992
Nie no wiadomo, że tu szanse są 70-30 dla Bedorfa, ale tak jak mowie, Pudzian tez mial dostac od Oliego Thompsona, mial dostac od Nastuli, a jednak..


Dalej fantazjujesz

100% dla Bedorfa.

Nie porównuj Thompsona do Bedorfa to wypada to jak te 70-30.

Chyba fantaści wierzyli, że Nastula to wygra.

Więc, nie fantazjuj

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 249 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8549
Make it happen P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Steven0

Śmieszy mnie ten Bedorf, dobry fighter, tzn dobry ciężki i w UFC napewno by co najmniej kilku pokonał, ale nikogo solidnego nie pokonał, nie wyzywa nikogo solidnego tylko Pudziana, który się go boi ...


smieszy cie Bedorf a Pudzilla nie? to masz ciekawe poczucie humoru.
i to ty mnie zapraszasz do myslenia? lol
jak seba napisal-pewnie chce mu wp******ic. ta udawana skromnosc Maruisza jest stad,ze wie co by mu Karol zrobil. wiemy dobrze,jaki on jest skromny naprawde. Karol jak ktos wyzej pisal,nie dostal poki co oferty UFC wiec nie zarzucaj mu braku ambicji.

Zmieniony przez - grind w dniu 2014-12-10 05:29:32

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przekleje swój komentarz na temat Bedorfa z FB:

Wcześniej jednowymiarowy wracający po 2 latach przerwy Olivia,cienki Thompson,podstarzały Nastula,a teraz chce Pudziana-ambitnie w ch**

zebrałem za ten koment 115 likow wiec pewnie mam racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Ale przyznacie, że byłby by jaja jakby Pudzian pokonał Bedorfa. Bo ja brechtałbym jak dziki.
A z sensownym gameplanem miałby szanse.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Sensownym czyli jakim? Obalić i zależeć na śmierć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
no ale jezeli UFC go nie wezmie o z kim ma Bedorf walczyc? Grabowski? tybura?
nie wiem jak ich kontrakty a jest jeszcze kwestia wlodarzy ksw-czy zaryzykuja walke swego "miszcza" z kims takim

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
cynik75
Ale przyznacie, że byłby by jaja jakby Pudzian pokonał Bedorfa. Bo ja brechtałbym jak dziki.
A z sensownym gameplanem miałby szanse.


Z dobrym gameplayem to i Nejman miałby szanse. Zejdź na ziemie, Bedorf z Pudzianowskim to byłby straszny miszmasz.
Miałem pisać, że takie proszenie się o walkę z Pudzianowskim przypomina mi Overeema i jego nieuzasadnione i głupie skomlenie o drugą walkę z Lesnarem, ale dochodzę do wniosku, że to jednak co innego. Będąc na miejscu Bedorfa i oglądając to show z Pudzianowskim, ma prawo się sfrustrować. Jest zawodnikiem lepszym pod każdym względem, a założę się, że dostaje od KSW znacznie niższą kasę. Widząc ten cyrk z pewnością chciałbym zdemaskować Mariusza , pokazać gdzie jego miejsce w szeregu.

Ktoś tu pisał, że Pudzianowski u niego zaplusował, bo powiedział "Jeszcze za wcześnie na walkę o pas" ? Taa Panie Pudzianowski, mając 37lat jeszcze Pan marzysz o pasie? Pewnie w wieku 40 lat (walcząc raz do roku) będziesz Pan gotowy! Czy ktoś to jeszcze kupuje? Po "Zobaczycie jeszcze będę mistrzem" i "Tanio skóry nie sprzedam" kolejna marketingowa zagrywka by nabierać fanów strongmena.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
KSW ma się sprzedawać a nie rozwijać mma w pl. Właściciele i "elita" ma swoje kasować a dla spików drobne bo to wyróżnienie dostać się na tą galę więc wchodzisz i walczysz albo bierzemy 10 innych na Twoje miejsce. Kiedyś założenie tej federacji było dobre ale to było dekadę temu, obecnie to tylko i wyłącznie komercyjna działalność. Ma na swoich usługach speców od marketingu/pr/psychologii tłumu itp... po to żeby zawsze było zainteresowanie co chwila podsycane jeszcze jakimiś newsami. Przeanalizujcie jakie scenariusze grają aktorzy - "jak trafi ci się niewypał to się nie poddajesz a przeładowujesz broń i jedziesz dalej czy jakoś tak" - jak myślicie ten pan to wymyślił czy doświadczony specjalista pod konkretne zamówienie i z góry zamierzony efekt. Klasyczny przykład kiepskiego cukierka w bardzo kolorowych papierku i w nowoczesnym dizajnie.

Nie powiem gale z pompą, fajnie się ogląda ale bez podniety i gadania jak to Pudzian rozwija/rozwinął mma w tym kraju. PL mma ma się dobrze więc niech lepiej zajmie się rozwojem swojego mma bo jest cienko. Komentatorzy i zawodnicy z polsatu mu cukrują jaki dobry, jaki postęp, jak walczy, że podniósł nogę powyżej pasa, że wygrał bo sam ze sobą nie przegrał bo brakło tlenu i kicha, no ale gdyby tak było to z Nastulą powinien wygrać w pierwszej rundzie (raz dwa trzy i to byłby postęp wow szybka akcja kombinacja) a nie o mało nie przegrać z gościem który półprzytomny stoi na nogach a w parterze jest już nieprzytomny a mimo to dobrze sobie radzi. To o czym to świadczy... Dla mnie mimo werdyktu zwycięzcą był Nastula bo mimo wieku, mimo formy dał radę 3 rundy przepychać się z gościem +120kg i jeszcze stwarzać sytuacje po których Pudzian mógł przegrać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
W końcu ktoś spuentował odpowiednio ten temat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ONE FC 24: Michał Pasternak poznał rywala

Następny temat

UFC 181 - Hendricks vs. Lawler 2 - dyskusja po gali

WHEY premium