SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

KSW 28

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13448

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44156 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1330 Napisanych postów 5975 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 558934
Myślę, że Jewtuszko dostanie Mateusza Gamrota. Zobaczymy co Waluś zrobi. Fajnie jakby Bedorf wygrał i to mocno i do UFC, chociaż ostatnio mu się dziecko chyba urodziło, więc z tym będzie średnio. Moks spokojnie poradzi sobie z Acacio. Waluś ma ostatnią szansę, zresztą Kowalewicz też. Szkoda, że nie zrobią Różal vs Bedorf(myślę że obaj dostana kogos zza granicy)

p4p GOATs: Healthy Shogun, Motivated BJ, Prime Fedor, Sea Level Cain, Seagal Anderson, Unimpressed GSP, Pride Wand, TRTitor, Horse Meat Ubereem, WEC Aldo, Ring Crocop, Jon Snow Jones
Dwie brakujące rzeczy w UFC i KSW - https://www.youtube.com/watch?v=AcvdJfjHK-o&t=170s 

napisał(a)
B-REAL FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 8365 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124057
Ciekaw jestem jak Jackiewicz sobie poradzi w nowej formule

Trener personalny, masażysta.

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1764 Napisanych postów 5682 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 55380
plakat dobry jak wolfpack w vegas ;)

"grind by TKO (rzut niziolkiem na 12 metrow) , 3 minuta ulicznej walki. #markmywords" - Gautan

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
Bilety online wyprzedane

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2014-05-19 16:45:05

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1969 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45504
bilety wyprzedane a znamy połowe nazwisk z gali ^^

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane

tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
Mnie akurat to nie dziwi, że już wszystko poszło. W Szczecinie dużej gali nie było a zainteresowanie sportami walki jest olbrzymie

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2413 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20417
Agares25
Myślę, że Jewtuszko dostanie Mateusza Gamrota. Zobaczymy co Waluś zrobi. Fajnie jakby Bedorf wygrał i to mocno i do UFC, chociaż ostatnio mu się dziecko chyba urodziło, więc z tym będzie średnio. Moks spokojnie poradzi sobie z Acacio. Waluś ma ostatnią szansę, zresztą Kowalewicz też. Szkoda, że nie zrobią Różal vs Bedorf(myślę że obaj dostana kogos zza granicy)

Jewtuszko to już w UFC byl i nie poszalał. Też byłem w szoku jak wyprzedali w kilka godzin bilety. Liczę na Różala i Walusia. Bedorf dostanie jakiegoś ogóra pewnie 40+. Fajnie jak by Kite sciągneli, ale wątpie... za duże zagrożenie i tam chyba Kita też nie przepada za KSW. Moks też myślę, że da radę, kawał skurczybyka.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 4153 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41186
Waluś powinien walczyć w walce wieczoru

...

Zmieniony przez - Zielin w dniu 2014-05-31 12:14:02
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1
Kur..szkoda ze już biletow nie ma :/ No nic, standardowo, telwizor, szczesciopak goolmanow i jazda!
napisał(a)
Ekspert
Zgodnie z przewidywaniami, rywalem Jackiewicza został Marcin Parcheta

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2014-08-14 17:19:04

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 120 wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

Odżywki dla osób uprawiających sport walki

Green Tea ALLNUTRITION - Właściwości i zastosowanie zielonej herbaty Green Tea ALLNUTRITION - Właściwości i zastosowanie zielonej herbaty 4 ćwiczenia poprawiające postawę ciała 4 ćwiczenia poprawiające postawę ciała Arnold Classic Africa - Johannesburg 2018 Arnold Classic Africa - Johannesburg 2018 Czy trening może zastąpić dietę? Czy trening może zastąpić dietę? Cassidy Lance-Mcwherter najlepsza zawodniczka CrossFit na Florydzie Cassidy Lance-Mcwherter najlepsza zawodniczka CrossFit na Florydzie 9 powodów przez, które nie możesz się odchudzić 9 powodów przez, które nie możesz się odchudzić IFBB Diamond Cup - Madryt 2018 IFBB Diamond Cup - Madryt 2018 Mistrzostwa Polski dzieci w fitness  - Poznań 2018 Mistrzostwa Polski dzieci w fitness - Poznań 2018