SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

KSW 28

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13090

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10626 Napisanych postów 43750 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1228 Napisanych postów 5448 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 426039
Myślę, że Jewtuszko dostanie Mateusza Gamrota. Zobaczymy co Waluś zrobi. Fajnie jakby Bedorf wygrał i to mocno i do UFC, chociaż ostatnio mu się dziecko chyba urodziło, więc z tym będzie średnio. Moks spokojnie poradzi sobie z Acacio. Waluś ma ostatnią szansę, zresztą Kowalewicz też. Szkoda, że nie zrobią Różal vs Bedorf(myślę że obaj dostana kogos zza granicy)

Dwie brakujące rzeczy w UFC i KSW - https://www.youtube.com/watch?v=AcvdJfjHK-o&t=170s 

napisał(a)
B-REAL FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 8341 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123664
Ciekaw jestem jak Jackiewicz sobie poradzi w nowej formule

Trener personalny, masażysta.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1695 Napisanych postów 5421 Wiek 38 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 45979
plakat dobry jak wolfpack w vegas ;)

"grind by TKO (rzut niziolkiem na 12 metrow) , 3 minuta ulicznej walki. #markmywords" - Gautan

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3982 Napisanych postów 34893 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
Bilety online wyprzedane

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2014-05-19 16:45:05

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1968 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45467
bilety wyprzedane a znamy połowe nazwisk z gali ^^

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane

tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3982 Napisanych postów 34893 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
Mnie akurat to nie dziwi, że już wszystko poszło. W Szczecinie dużej gali nie było a zainteresowanie sportami walki jest olbrzymie

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2413 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 20417
Agares25
Myślę, że Jewtuszko dostanie Mateusza Gamrota. Zobaczymy co Waluś zrobi. Fajnie jakby Bedorf wygrał i to mocno i do UFC, chociaż ostatnio mu się dziecko chyba urodziło, więc z tym będzie średnio. Moks spokojnie poradzi sobie z Acacio. Waluś ma ostatnią szansę, zresztą Kowalewicz też. Szkoda, że nie zrobią Różal vs Bedorf(myślę że obaj dostana kogos zza granicy)

Jewtuszko to już w UFC byl i nie poszalał. Też byłem w szoku jak wyprzedali w kilka godzin bilety. Liczę na Różala i Walusia. Bedorf dostanie jakiegoś ogóra pewnie 40+. Fajnie jak by Kite sciągneli, ale wątpie... za duże zagrożenie i tam chyba Kita też nie przepada za KSW. Moks też myślę, że da radę, kawał skurczybyka.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 4150 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40681
Waluś powinien walczyć w walce wieczoru

...

Zmieniony przez - Zielin w dniu 2014-05-31 12:14:02
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1
Kur..szkoda ze już biletow nie ma :/ No nic, standardowo, telwizor, szczesciopak goolmanow i jazda!
napisał(a)
Ekspert
Zgodnie z przewidywaniami, rywalem Jackiewicza został Marcin Parcheta

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2014-08-14 17:19:04

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 120 wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

Odżywki dla osób uprawiających sport walki

Te symptomy wskazują na to, że jesteś zdrowy Te symptomy wskazują na to, że jesteś zdrowy Kasia Dziurska jedną z gwiazd programu TV! Zobacz jakiego! Kasia Dziurska jedną z gwiazd programu TV! Zobacz jakiego! Trening siłowy oraz TABATA – jak to połączyć? Trening siłowy oraz TABATA – jak to połączyć? Ten przyrząd pozwoli ci schudnąć bez ujawniania Twojej wagi Ten przyrząd pozwoli ci schudnąć bez ujawniania Twojej wagi Węglowodany czy tłuszcze – co nas zabija? Węglowodany czy tłuszcze – co nas zabija?  Dieta IIFYM - elastyczny przewodnik diety Dieta IIFYM - elastyczny przewodnik diety Migrena a dieta - co jeść a czego unikać? Migrena a dieta - co jeść a czego unikać? Grillowana pierś z kurczaka z czarną soczewicą Grillowana pierś z kurczaka z czarną soczewicą