SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 17: bójka Thompsona z Pudzianem na media treningu!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Zobaczymy. Ja jednak myślę, że są goście, którzy trenują i walczą od wielu lat i nie da się już ich doścignąć - ale zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
No...jestem ciekawy kilku walk.Szczególnie Khalidowa,facet jest fenomenalny i oczywiście Mariusza czy uda mu się rewanż?Podobno mocno odchudzony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
hehehe ciekawe jak to jutro będzie wyglądało, zapowiada się ciekawa gala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 475
Mariusz powinien dać sobie radę bardzo lubię i interesuje się MMA UFC i K1 , Mariusz zrobił bardzo duży postęp wzmocnił swoją słabą stronę czyli kondycję i powinien dać sobie radę chodź Nie ma co przekreślać Thompsona ponieważ stoczył wiecej walk i jest w podobnych warunkach fizycznych ;D Zas Mamed to na prawdę geniusz i oglądac jego walki to zaszczyt ! Polski wojownik w któym płynie Czeczeńska krew! Ale także interesująca jest walka Janka z Sokodjiu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1560
Ludzie, pomocy proszę! Gdzie w internecie mogę obejrzeć KSW online? Nie mam dostępu do telewizora...

"Słuchając haseł i siedząc, to nie dojdę nigdzie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12891
będzie gorąco !!!
Jaki już tu się zaczeli bawić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1135
oskar spróbuj tutaj
http://platformatv.pl/#TVN lub
tvnplayer

Zmieniony przez - alen39 w dniu 2011-11-25 19:05:00

Zmieniony przez - alen39 w dniu 2011-11-25 19:05:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Stawiam na Pudziana , Ostatnim razem zabrakło mu nie wiele do K.O.Ciekawi mnie czy coś się nauczył od ostatniej walki

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 420 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2424
Mamed i Aslambek ich walki powinny być ciekawe. Mamed jest nie przewidywalny nigdy nie wiadomo w jaki sposób zakończy walkę.

Jestem na dwóch Dietach, bo na jednej byłbym Głodny.
Niema ludzi normalnych są tylko nieprzebadani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 475
To będzie najlepsza gala w Polsce ! ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Atak na Warszawę

Następny temat

Nowy program komputerowy do obliczania diety

WHEY premium