SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW20 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262




o_o następny k***a, k***a,k***a to nie remiza tylko publiczny wywiad -,-

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2012-09-16 16:52:36

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Waluś już gwiazdorzy? Zero szacunku dla dziennikarza, zero kultury przed kamerą. Weź ty Panie Waluś pojedź na te treningi do Overeema, niech sprzeda Ci Uber Sparing Knee to może Ci się odechce kariery w MMA.

Pokonał kurva dwóch zwykłych typów, a nie zawodników MMA i kozaczy już świniak

Boże jakie to KSW jest żałosne

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-09-16 17:08:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
Dokładnie, chyba już nawet przeciętny Kowalski wyczuł ze te wsystkie Błachowicze i inne sztucznie pimpowane gwiazdy nie sa jakimis mega talentami, a po prostu dostaja latwych przeciwnikow.

Ktos tam sie burzył ze Pudzian dostaje ME... dostaje bo ludzie chca go ogladac i tyle, ja wole obejrzec na koncu Pudziana ktory wzbudza emocje i ktorym sie jarało za dzieciaka podczas wystepow w strong manie, niz jakiegos Blachowicza, solidnego wyrobnika ktorego kariera mi zwisa i powiewa..

Poza tym ciesze sie ze ten kibol dostal wpier*ol, nie lubie takich ludzi, chociaz walusiowi jak widac tez kultury brakuje i juz gwiazdorzy bo pokonal pilkarza-kibola. Az wstyd ze Overeem ma takich fanów jak on.

Zmieniony przez - Ra-v9 w dniu 2012-09-16 17:16:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Jedyny plus z tego wywiadu wyżej to ze powiedział, ze jest 3 klasy nizej od nastuli

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
o boże jaki gwiazdor... żaden cios nie doszedł po tej chaotycznym ataku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Ja nie wykupiłem PPV i nie żałuję, bo gala w moim odczuciu strasznie słaba i przede wszystkim nudna. Jedynie pierwsze trzy walki wzbudził u mnie jakieś większe emocje. Aczkolwiek PPV to całkiem niezła sprawa, bo za 3 zł można oglądać bez problemu na streamie i w dodatku nie ma się żadnych reklam. Ciekawe jak wyniki sprzedaży ale skoro na tym forum, które skupia samych sportowców i kibiców mało osób deklarowało zakup to odsetek wśród tych tzw. "przeciętnych Kowalskich" pewnie również niewielki. Walka Mańkowski - Moks wyglądała niemalże jak Bonnar - Gryffin ale niestety nie można tego powiedzieć o walkach wieczoru (swoją drogą śmieszne sprawa, że na 7 pojedynków 3 promuje się jako main eventy). Dziwi mnie trochę, że wielu ekspertów typowało Piliafasa, jako zwycięzcę biorąc pod uwagę jego mało znaczące zwycięstwa. Inni zawodnicy zagraniczni chociaż starali się dotrwać do decyzji a w tym przypadku to był jakiś żart. Rozumiem, że Pudzian musi wygrywać, żeby kasa w KSW się zgadzała ale mogliby mu załatwić na następną walkę kelnera, który chociaż udawałby, że chce wygrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
A później drą sie w wywyaidach na hejterów jak takimi wywiadami sami prowokują do hejtingu :)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Kamilu Walusiu, trochę pokory.

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5088
sędzia tak mnie wk***ił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Dobra gala, mozg rozwala...:/
Jednak nic tak nie cieszy jak strzał z pepeszy i ziomal, ten niby spoko :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lyoto Machida vs Dan Henderson

Następny temat

Paweł Nastula w KSW

WHEY premium