SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA SPORTINGA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 569
moze ktos mi powiedzieć czy to dobry produkt ....wiem tyle ze z niemiec....

lubię placki

lubię placki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Sporting kiedyś był bardzo dobrą marką(nawet Filleborn ją reklamował), ale dawno już nie widziałem w Polsce jej produktów.Jeśli jednak firma dalej istnieje, to na pewno robi produkty wysokiej jakości(wiadomo - Niemcy).Myślę, że warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jedna z czołowych niemieckich firm. W Polsce sprowadzana była kilka lat temu przez J.Jabłońskiego, wydawcę gazety "Jacek".
W Polsce już jej nie ma, ale w Niemczech to bardzo renomowana firma. Tak więc możesz brać spokojnie.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
tjw z tymze Filon nigdy nie reklamował zadnych produktów sportinga lecz inco.Faktycznie jedna z najlepszych niemieckich firm-kreatyna godna polecenia(lecz uwaga-słyszałem o podroobkach własnie kreatyny tej firmy (proszek)jak równierz o niektórych preparatach multipowera)czy ktos cos o tym słyszał????????Oczywiscie istnieje tanszy sort odzywkowy z Czech (jakosciowo b.dobry)ale ja moowie o podroobach totalnych tzn etykiety drukowane na dobrych drukarkach(skanowane)a w srodku zazwyczaj dziwne proszki.
pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Dziwne proszki?
Kreatyna ma przecież jakąś określoną konsystencję i co ewentualnie moznaby wsypać zamiast niej o takim samym smaku i wyglądzie?
Myślę że jeśli są jakieś podróbki kreatyny np. Multipower to ktoś sypie do opakowania tanią kreatynę.
Ale ogólnie ceny kreatyny na świecie są tanie, jak się ma dobre dojście i ograniczy ilość pośredników to mozna dobre kreatyny kupić po naprawdę niskich cenach więc chyba podrabianie kreatyny to słaby interes, za słaby żeby tworzyć całą infrastrukturę do tego (pudełka, etykiety, pakowanie itp)
Ale oczywiście na 100% tego nie wiem, tak po prostu uważam

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Sonbaty moowiac o dziwnych proszkach miałej raczej na mysli odzywki,ale moze faktycznie jest to problem marginalny.
pozdro.
jak było na zawodach ?
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Całkiem fajnie, choć bywałem na lepszych.
Na stoisku Olimpa i na trybunach razem z synami właściciela Olimpu był cały czas jeden gość i w mojej maniakalno-depresyjnej teorii spiskowej byłem święcie przekonany że to Ty
Będziesz moze na Body Show? Mówiłes że odżywki to Twoja pasja a w końcu to największe w Polsce targi odzywkowe, więc chyba nie odpuścisz?

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 569


hmmmmmm...... ciekawe... bo NIEDAWNO kupiłem kreatyne sportinga w Katowichach (Stawowa) .... Tamtejszy gość mi ją polecił . Dałem 110 zl za 500g .Wygląda na oryginał ... Oryginalne zamkniecie i opakowanie ..jest tylko polska karteczka dowalona na odrocie zintrukcja jak stosowac . I pisze tam ,że jest chyba importowana przez tą firmę w ktorej kupilem .... pozdro....

lubię placki

lubię placki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 569
czyli to był dobry zakup?
Brałem ją miesiąc i doszło mi 8 kg .Nie biorę już 25 dni a masa wogóle nie spadła a rośnie cały czas....

lubię placki

lubię placki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Nic mi nie wiadomo żeby Sporting był oficjalnie w Polsce. Chyba nikt nie robiłby atestów żeby sprzedawać w 1 sklepie. Ale może się mylę. A jak się nazywa ten importer ?

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 569


Pisze na tej małej etykietce tak " Nazwa i adres przedstawiciela w Polsce : EUROBODY s.c. 40-095 Katowice , ul.Stawowa8
Nr zezwolenia GIS -HŻ -4433 -PD-160 /MN /01 "

)))) JEDNO JEST PEWNE : TO ORYGINAŁ I NAPEWNO DOSTEPNY W POLSCE
POZDRO

lubię placki

lubię placki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wspomagacze na masę

Następny temat

Porownanie cen KREATYNY

WHEY premium