SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRAVMAGA KIELCE

temat działu:

Informator ŚWIĘTOKRZYSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5599

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
Witam interesują mnie systemy samoobrony słyszałem że najlepszy to Izraelski System Samoobrony KravMaga gdzie w Kielcach czy woj. świętokrzyskim można się zapisać do jakiejś dobrej Sekcji KravMaga?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9636
110 zł dla osób rozpoczynających zajęcia w grupie początkującej, pierwszy miesiąc 100 zł.

Wejdź sobie na ich profil na Facebooku, tam wszystko jest opisane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
Dzięki tyle wyczaiłem ale chciałem wiedzieć która z tych dwóch sekcji w Kielcach jest lepsza bo słyszałem że ci kravaga-samoobrona to jakaś podróba i ogólnie kolesie są kiepscy?? Wszyscy polecają tą sekcje KRAV-MAGA SCHOOL Kielce na Ściegiennego macie jakieś info na ten temat??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
idź i zobacz, czy Ci sie podoba

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
Chyba tak będę musiał zrobić ale zacznę od [http://www.kravmagakielce.pl/] bo oni są podobno od 10 lat na rynku Kieleckim więc na pewno mają lepsze doświadczenie od tamtych! A ty coś ćwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
w Kielcach trenowałam tylko karate kyokushin u Waldka Kęcko przez 5 lat
kiedyś gościnnie wpadłam do Muay Thai Kielce na trening

ogólnie to muay thai w Maximusie w Krakowie (chwilowo mam przerwę po kontuzji) plus siłownia

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
O Proszę to usportowiona z ciebie dziewczynka he a miałaś kiedyś kontakt z KravMaga albo ktoś z twoich znajomych ćwiczył może kiedyś w Kielcach KravMagę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
znajomy kiedyś ćwiczył, ale nie pamiętam w której szkole - a że nie mam z nim kontaktu, to niestety się nie dowiem.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
Ok dzięki w czwartek idę spróbować do Kravmaga School Kielce! Jak by ktoś miał jeszcze jakieś info to czekam na komentarze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 0
Witajcie kravka jest ok warto spróbować kumpel był w obu grupach wolał tych koło stadionu Korony, ale ty spróbuj sam Shadow i wybierz gdzie ci pasi bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
No dzięki już byłem na tych zajęciach w Kravmaga Scholl Kielce koło stadionu korony, www.kravmagakielce.com,
I jest za***iście na dwóch zajęciach nauczyłem się więcej niż przez rok sztuk walk super sprawa prawdziwa życiówka. Dają rade tam ludzie i co mię zdziwiło nawet kilka lasek się tam szkoli i całkiem nieźle im to wychodzi. Podoba mi się to że w tym systemie niema znaczenia czy ważysz 100 czy 50 kg. Pozdro zayl19
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mistrzostwa polski w kif

Następny temat

Olej lniany Kielce

WHEY premium