SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

KONTROLA INTERNETU PRZEZ RZĄD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10764

napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4287 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17776
hehe oswiece niektorych, zycie nie jest tkie proste a wiecie co jest najsmieszniejsze ?
Ci ktorzy handluja w ilosciach bardzo hurtowych maja tak polapane kontakty ze im niewiele grozi ;)
i na dis w sprawach np kibicowskich mamy zakaz pisania smsow.. same ze cos np sie dzialo ok ale nie mamy prawa uzyc ksywek czy miejsc..


Zmieniony przez - Luk122 w dniu 2009-04-13 13:46:51
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7756 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46687
Zaczynam naprawde rozumieć idee Popka - JP na 100%!!!

It's not Revenge, It's Punishment!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 945 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5560
brak słów.

Zmieniony przez - st_ w dniu 2009-04-13 14:10:59

"...po co te sceny że w tym życiu nic nie warto zrobić cokolwiek by się wybić ponad bagno..."

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2029 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27153
Macie komentarze Don Pawsona i SHIELDA odnośnie komórek, także mój tekst jest błędny - uznajcie za niebyły. Komóry widocznie też pod pełną inwigilacją. W czynie społecznym jak za PRL-u będziemy budować Klatki Faradaya żeby sobie pogadać hehe . Wielki Brat patrzy. Dobrze że u nas nie ma jak w UK na każdym rogu oko kamery.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

napisał(a)
miczelx Wide Pride Moderator
Ekspert
Szacuny 921 Napisanych postów 35146 Wiek 78 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 814700
Dobrze że u nas nie ma jak w UK na każdym rogu oko kamery.

Mysle, ze nie pozostalo wiele czasu zanim bedziemy pod podobnym obstrzalem.
Juz od lat widac tendencje zanizania poziomu w szkolach podstawowych,
coraz latwiejsze podreczniki, bestresowe wychowanie i inne glupoty sluzace tylko temu, by z mlodych Polakow zrobic tepych d****i, ktorymi w przyszlosci bedzie mozna sterowac jak marionetkami, dokladnie jak d****ami anglikami.

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2009-04-13 16:13:32

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20249
miczelx mam nadzieje ze nie dozyje tych czasówZmieniony przez - NeverNow w dniu 2009-04-13 16:18:35
napisał(a)
luki77 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 652 Napisanych postów 26431 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 222283
to nastąpi szybciej niż nam się wydaje
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40575
Bardzo fajny temat się rozwinął
Do 2012 mają mało czasu a muszą jeszcze dużo zrobic..

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2029 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27153
Żeby się zreflektować trochę za gafę którą palnąłem polecam do obejrzenia ten klasyk:
http://www.filmweb.pl/f9253/Rozmowa,1974
Poźniej zrobili remake.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40575
To tak po krótce jeśli ktoś ma czas przeczytac to bardzo polecam
okrojony artykuł z FZN
Jak mówie nie jest to w pełni cały artykuł, moim zdaniem najciekawsza i najbardziej pasująca do tematu treśc, jeśli kogoś to zainteresuje to tu jest całośc i źródło

http://www.****************/O_CO_W_TYM_WSZYTKIM_BIEGA_-_wywiad_z_Marcelem_Messingiem-t11623.html

Marcel Messing usiłuje wytłumaczyć o co w tym wszystkim biega i kto za tym wszystkim stoi.
Lektura długa, ale warta przeczytania

Wywiad z Marcelem Messingiem
nagrany na DVD w roku 2006 zwiazany z wydaniem jego ksiażki
" Worden Wij Wakker?" _ "WWW Czy sie przebudzimy?"
Tłumaczenie.

Marcel Messing, autor ksiażki "Worden Wij Wakker", która została wydana w Holandii, mówi otwarcie o władzy i siłach, które odgrywaja główna role na scenie i poza kulisami wydarzen swiatowych, powraca też do ich zródła. Zdaniem autora,
temat, dotyczacy ukrytego planu działania sił i tym samym ich wzmagajacego sie panowania nad swiatem, jest na tyle waźny, że każdy z nas powinien o tym wiedziec i przejrzec te gre. W planie tym ważna role odgrywaja technologia i różnorodne mechanizmy kontroli.
W obecnym okresie transformacji planety i ludzkosci można jeszcze wiele zmienic,pod warunkiem, że sie przebudzimy.
Wywiad zawiera też pytania i odpowiedzi na temat prawdziwego duchowego przeznaczenia człowieka, i to, w jaki sposób możemy wzrastac w tym, decydujacym dla ludzkosci i Ziemi, okresie.

7. NOWY PORZADEK SWIATA

-MM- W mojej książce mówiłem o dehumanizacji ( odczłowieczeniu). Chciałbym zacząć od "Roku 1984" Orwell'a. W jego książce jest mowa o ministerstwie prawdy, które w rzeczywistości okazuje się ministerstwem kłamstwa, wolność okazuje się niewolnictwem i kłamstwo wydaje się być najlepszym środkiem, aby to niewolnictwo
zrealizować. Wszechwidzące oko u Orwell'a to ekran, który kontroluje każdego tak, że nikt nie może realizować swojego potencjału twórczego. Kiedy przyjrzymy się Nowemu Porządkowi Świata, to automatycznie widzimy to wszechwidzące oko, wszystko kontrolujące oko, dosłownie "big brother is waching you" i rzuca się w oczy, że po 11 września w błyskawicznym tempie uchwalono nowe ustawy i zarządzenia ograniczające osobistą wolność człowieka (privacy). Nikt się nawet nie zorientował, jak szybko one zostały podjęte i to wszystko pod hasłem: "dla waszego bezpieczeństwa". A drugim, nie mniej oszukującym, jest wyrażenie: "jeśli nie masz nic do ukrycia, to się nie musisz niczego obawiać". Oficjalnie mówi się o transparentnym człowieku, a robi się wszystko, aby człowieka sparaliżować.
W międzyczasie instaluje się kamery, gdzie się tylko da, całe miliony kamer, żeby o każdym można było się wszystkiego dowiedzieć. Londyn jest najlepiej zabezpieczonym miastem, jeżeli chodzi o kamery. Czy uchroniły one przed atakiem terroryzmu? Nie. Stany Zjednoczone wprowadziły paszporty biometryczne,
produkowane przez ogromne i wpływowe koncerny biometryczne, które są ściśle związane z przemysłem zbrojeniowym i zmusiły też Europę do wprowadzenia biometrii w paszportach, na lotniskach i w bankach informacji.
To naprawdę szokujące, kiedy czyta się o już zrealizowanych planach.
Zastanówmy się, co oznacza ten Nowy Porządek Świata. Przyglądając się dokładniej, widzimy, że jest to próba przeciwstawienia się naturalnemu porządkowi, istniejącej harmonii, która jest fundamentem całego stworzenia. Właściwie jest to próba, aby przy pomocy demonicznych sił zniszczyć naturalny porządek istnienia. Można to najszybciej zrealizować, odbierając człowiekowi jego człowieczeństwo i, jak już wspomniałem, doskonale służy temu chip. Przypomnijmy tu, iż wynalazcy chipa byli idealistami. Myśleli, że swoimi wynalazkami pomogą ludzkości - uszkodzonym nerwom umożliwia nowe połączenia lub wspomogą uszkodzony słuch - aż do momentu, kiedy Karl Sanders, który pracował dla CIA, odkrył plany, dotyczące wszczepienia chipów każdemu człowiekowi. Podobnie, jak prof. Petit, który odkrył cel tzw. Nowego Porządku Świata i też twierdzi, że jest nim dehumanizacja człowieka i stworzenie przy pomocy chipa nowego niewolnika.
Dotychczas były znane chipy wielkości ziarenka ryżu. Obecnie jednak najnowocześniejsza technologia, tzw. nanotechnologia, jest w stanie wyprodukować chipa wielkości jednej miliardowej części metra. W porównaniu ze wszystkimi dotychczasowymi wynalazkami takimi jak telewizja, komputer, Internet, samoloty,
rakiety, telefon, nano- technika jest rewolucja. Będzie ona miała wpływ na całe życie człowieka. Wyprodukowany został już mikroskopijny płynny nano-chip.
Proszę sobie wyobrazić plan odczłowieczenia człowieka. W Europie trwają prace nad ustawa - nikt nie przygląda się jej detalom, wydrukowanym często małymi literkami - która zakłada, że w przypadku pandemii, każdy obowiązkowo musi być zaszczepiony. Nie wspominam nawet o bardzo szkodliwych konsekwencjach szczepionek. Dowody, dotyczące szkodliwości szczepionek, możemy znaleźć
w gruntownych badaniach prof. Horowitza. Robi się jednak wszystko, abyśmy się o tym nie dowiedzieli. Prof. Petit z Francji, człowiek o wielkim autorytecie, twierdzi, że
istnieją gotowe plany do realizacji, aby każda szczepionkę wyposażyć w mikroskopijny płynny nano-czip. I nikt się nie zorientuje. Jednak na pewno to odczuje, gdyż przy pomocy systemu GPS (global position system) w połączeniu z cray-komputerami w Pentagonie, Brukseli, czy gdzie indziej, będzie można każdego wziąć pod lupę i badać.

-P- Czyli mieć na niego wpływ.

-MM- I mieć na niego wpływ. Człowiek nie ma już wtedy nic do powiedzenia, nie jest już właścicielem swojego ciała. Nasz układ hormonalny jest całkowicie uzależniony od wibracji i energii. Jeśli więc można mieć na niego wpływ, np przy pomocy chipa, to
powstanie człowiek-robot. Są już naukowcy, którzy otwarcie o tym mówią.
Na przykład Kavin Warwick z Anglii, który wspierany przez wielkie firmy internetowe, otwarcie propaguje stworzenie skrzyżowanej istoty człowieka-robota, przy którym chip i komputer odgrywają ważną rolę. Coraz częściej przedstawia się to w filmach i grach video, jako lukratywne perspektywy i możliwości.

8. PROJEKT T I A

-MM- Mówiąc o Nowym Porządku Świata, organizacji uformowanej na wzór piramidy, a dokładnie o jej wierzchołku z wszechwidzącym okiem, który usiłuje uczynić z ludzi niewolników, spontanicznie przychodzi mi na myśl projekt TIA .
T I A - jest to skrót od słów Total Information Awareness. Zauważmy, że słowo total związane jest z tragiczna przeszłością Europy. Ten projekt vice admirała Johna Poitdexter'a, obecnie ważnego doradcy prezydenta USA, poddano krytyce.
Symbolem jego jest okazała piramida z umiejscowionym na szczycie
wszechwidzącym okiem, a wokół niej napis po łacinie "wiedza to władza".
Krótko mówiąc, plan ten już istnieje i jest w toku realizacji, a jego główny cel to całkowita kontrola nad mieszkańcami całej planety Ziemi. Używa się do tego celu wielu technik, a ja w mojej książce wymieniłem ich ok. 30 - 40. Przypuszcza się,
że plan ten zostanie zrealizowany w ciągu dwóch lat. Wywodzi się on z biura badań Pentagonu. W ten sposób zostaniemy ogarnięci całkowita kontrola, już teraz służą temu banki informacji, system GPS, kamery, sensory, paszport biometryczny
i dziesiątki innych technik i taktyk. One już funkcjonują.
Pomyślmy np. o face control (kontroli twarzy)."My możemy - używają oni zawsze słowa MY - sfilmować twarze wszystkich stojących w korkach drogowych".
A przeciętny człowiek nie zdaje sobie sprawy, że każdy detal jego twarzy, do ruchu palcem włącznie, jest rejestrowany. Przy pomocy najnowszych technik można wszystkie dane odtworzyć i określać, kto jest winny - niewinny, podejrzany - niepodejrzany. Noszenie brody jest podejrzane, wegetarianie są podejrzani,
czytanie Koranu jest podejrzane itp. Zbliżamy sie do zastraszajacego systemu społecznego. Odczuwa to każda komórka mojego ciała. Przypomina to faszyzm, panstwo totalitarne.
Wielu zauważyło nieludzki charakter projektu TIA z wszechwidzacym okiem, i poddano go krytyce. Zmieniono, wiec słowo total, które kojarzyło sie z Total Krieg Hitlera, na słowo terror i nowa nazwa brzmi Terrorism Information Awareness.
Zasugerowano, wiec, że chodzi tu o terrorystów. Próbowałem rozszyfrowac i ukazac te siatke organizacyjna, ponieważ ten proces odczłowieczenia jest niewyobrażalny.
Powyższe plany maja już kontynuatora, a jest nim, prawie nikomu nieznany, plan LIFELOG. Łaczy on dziesiatki ogromnych banków informacji na całym swiecie i wszystko, dosłownie wszystko rejestruje - zakupy w sklepie, karty klientów, rachunki
bankowe, odwiedziny Internetu. Wszystko, co wysyła sygnał, jest rejestrowane przez Echelon (czyt. eszelon), instrument NSA the National Security Agency, najbardziej tajemnicza organizacje na swiecie, która zatrudnia ok. 60 000 pracowników, zajmujacych sie tylko i wyłacznie kontrolowaniem całego swiata.
A wiec jedynym celem projektów TIA i LIFELOG jest całkowita kontrola ludzi, aby na koniec wszczepic im nano-chipy. W miedzyczasie beda padały ofiary. Jezus przepowiadał, że na koncu cyklu beda miały miejsce wojny, katastrofy, choroby, terror. W jezyku greckim phoibos znaczy strach, lek, ale też terror. Wszystko to stanowi instrumenty przeciw ludzkosci, by uniemożliwic jej tak ważny skok w ewolucji. David Rockefeller powiedzial, że Nowy Porzadek Swiata nastapi bez trudnosci, jesli tylko wybuchnie jakas ogromna katastrofa. David Spangler,
członek ONZ-u, stwierdził: - "...jedno jest pewne, nikt nie bedzie brał udziału w Nowym Porzadku Swiata, jesli nie przejdzie przez lucyferyczne wtajemniczenie".
To nie sa moje słowa, to sa jego słowa.
Znajdujemy sie wiec w sytuacji, gdzie z jednej strony mamy wszechwidzace i wszystko kontrolujace oko, które próbuje opanowac cała planete elektromagnetyzmem ich negatywnej siły. Z drugiej strony - Siłe Miłosci, która do nas dociera, ale przede wszystkim jest w nas, własnie w nas, no i siły z zewnatrz, które
chca temu przeszkodzic. Jestem jednak pewien, w innym wypadku nie pisałbym ksiażek i milczałbym, nie mówiłbym nic na ten temat, że ta walka nie może sie zakonczyc zwyciestwem sił, które chca sobie nas podporzadkowac. Ale chce też byc uczciwy i przyznaje, że moga one spowodowac ogromne cierpienie, łzy i katastrofy, jesli sie błyskawicznie nie przebudzimy. Powinnismy zrozumiec, że swiatło jest inteligencja. Swiatło nie jest martwa siła, docierajaca do nas ze Słonca. Badania naukowe potwierdzaja, że jest to inteligentna siła. Spójrzmy wiec na swiatło jako na wszechobecna , inteligentna Siłe Miłosci. Okazuje sie, że pomiedzy czasteczkami swiatła działa siła wzajemnego przyciagania, która nazwano LOVE - energia Miłosci.
W momencie, kiedy podjete sa próby złamania tej siły, ma sie do czynienia z niewidzialnym poziomem naszego istnienia. Także na tym poziomie podejmowane sa próby walki, wymuszenia wpływu na ludzi.
Swiatło jednakże jest wszechobecne, jest fundamentem całego wszechswiata, nie jest zwiazane z jakakolwiek forma, ono wszystko przenika, jest, wiec pryncypialnie energia Miłosci. Konsekwencja przeciwstawienia sie tej wszechobecnej
energii Miłosci, kiedy chce sie cos wymusic na siłe, sa katastrofy. Już w mitologii znana jest opowiesc o Pandorze. Koniec takiej akcji jest jednak znany - wszystko
odwróci sie przeciw temu, kto ja zapoczatkował.
Ksiega Apokalipsy mówi o nierzadnicy Babilonu, która zostanie pokonana.
Prosze sobie wyobrazic, że tajemna nazwa Nowego Porzadku Swiata' to Babilonskie Braterstwo, ujete w symbol smoka. Apokalipsa, objawienie, dzieje sie, wiec dosłownie. Babilonskie Braterstwo, smok, ognisty smok, który jest symbolem wielu koncernów elektronicznych zostanie pokonany, to znaczy, że energia Miłosci, sama z siebie tworzaca harmonie, cała te budowle przeniknie i tym samym zburzy ja od wewnatrz. Nie jest to, wiec cos, co stanie sie przez ingerencje z zewnatrz, choc i to jest realne, że otrzymamy, zreszta już otrzymujemy, pełna Swiatła pomoc z Kosmosu. Jest to przede wszystkim siła wewnetrzna, prawo kosmiczne powodujace to, że swiatło rozprasza ciemnosc od wewnatrz.
Jest im to wiadome, znane, stad ten pospiech, aby spowodowac jak najwiecej szkody. Ważne jest, wiec abysmy sie zjednoczyli w przeciwstawianiu sie tamtej sile.
Posłuże sie przykładem. Jedna z najwiekszych tajnych organizacji, której członkiem było wielu prezydentów Stanów Zjednoczonych - Skull & Bones - liczy, według. prof.
ekonomii Sutton'a, ok. 3000 członków. A nas jest 6 miliardów. Gdyby 1 miliard ludzi postawiło ten ważny krok i uswiadomiło sobie kim sa, albo choc 100 milionów lub 1 milion, to stana sie wielkie rzeczy. Podziele sie z pania teraz czyms bardzo
nienaukowym. Przecież człowiek nigdy nie jest stuprocentowym naukowcem, lecz raczej mieszanina uczuc, mysli, poezji, filozofii, prostoty, arogancji. Wszystko to jest w nas. Sztuka jest znalezienie w tym wszystkim drogi madrosci. Czuje też, wiem,
że Swiatło cały czas nas wspiera, pomaga nam. Ważne w tym wszystkim jest to, aby sie jednoczyc w działaniu. Firma Rotschild wyraziła to tak: ich 5 synów ujeto symbolem 5 strzał otoczonych łukiem. Oznacza to: jestesmy nie do złamania,
niezłomni. Jesli 5 osób dzieli jedna idee, to razem sa o wiele silniejsi niż każdy z nich z osobna. Jesli 500 lub 5000 osób żyje energia Miłosci, to sa niezłomni, nie do pokonania.
Człowiek stoi teraz przed egzaminem: Czy jestem do tego gotowy? Czy chce współpracowac? Jesli pozostaniemy rozproszeni, a każdy z nas bedzie działał osobno, na co oni licza, to jestesmy bardziej podatni na wszelkiego rodzaju propagande i strach. Sam sposób wypowiadania słów War on terror brzmi tak nieludzko, że trzeba podejsc do tego z humorem, żeby to zniesc. Cała ta walka
z terroryzmem służy po to, aby siac strach i niepokój. Podobnie, jak też wszystkie wiadomosci o bombardowaniach i zamachach - wszystko to służy jednemu celowi, który znany był już cesarzom - "dziel i panuj". Zjednoczeni energia Miłosci nie bedziemy ich zwalczac, ale nawoływac: "Porzuc bracie to szalenstwo,
gdyż szkodzisz również sobie, to Miłosc panuje, a nie strach, nie nienawisc, nie ciemnosc i czarna magia". Byc może chwilowo tak, co może oznaczac trudne lata. Lecz my naprawde jestesmy w stanie postawic ten ważny krok ku transformacji, wzniesc sie ponad biologiczna ewolucje i po raz pierwszy stac sie istota, o której stare ksiegi madrosci mówia, że aniołowie sie raduja, gdyż narodził sie Człowiek.
Żyjemy naprawde w bardzo ważnym okresie.


cdn.
_______________________________

W tym zamieszaniu spadły pisma i układy.
"Zdrajcy!" krzyczano, lecz do kogo, trudno rzec.
POlityk przecież w ogóle nie zna słowa "zdrada",
A POlitycznych obyczajów trzeba strzec.
przyznaj SOG'a znawcy

fantomista

Wysłana - 31 grudzień 2008 13:20 [zgłoszenie]


9. JESTES SWIATŁEM W SWIETLE

-MM- Słowo "Chrystus" było i jest czesto używane i nadużywane do różnych celów. Zostało ono sobie przyswojone przez różne grupy, koscioły i instytuty. Dla mnie, Chrystus to Swiatło przenikajace całe Uniwersum (cały wszechswiat). Przekazy, dotyczace poczatku stworzenia, mówia: na poczatku było Swiatło, Słowo - w Indiach znane jako pradzwiek AUM.
Ewangelia wg. sw. Jana mówi, iż "na poczatku było Słowo", a poczatkiem jego była Cisza. Słowo znaczy też, że w momencie, kiedy pradzwiek tworzy Uniwersum, uczestniczy w tym Swiatło.
Kiedy z chaosu, jeszcze czegos niewidzianego, co nie ujrzało Swiatła, powstaje Kosmos, wtedy powstaje też porzadek, Swiatło. Chrystusem chciałbym nazwac Swiatło, które jest inteligencja przenikajaca cały Kosmos. Jest ono także nazywane Synem.
Ojciec jest prasiła objawiajaca sie przez Swiatło, poprzez Chrystusa, Syna nazywanego też Synem człowieczym. Każdy jest tym Swiatłem, każdy jest, wiec tym synem lub córka, bo nie chodzi tu o płec, lecz o ukazanie pokrewienstwa, pochodzenia. Ojciec jest siła dajaca życie, a Syn, Swiatło jest manifestacja
stworzenia.
Matka, niekiedy nazwana Sofia lub Mater, to materia. Materia jest wiec siła żenska. Lao Tsy, okreslił ja jako "Matke tysiaca rzeczy", poprzez która objawia sie Dao.
Mamy wiec Ojca, Syna i Matke, okreslana także jako Duch swiety. Słowo to też jest nadużywane i niewłasciwie rozumiane. Czesto mysli sie o gołebicy, która sobie gdzies tam fruwa. Przyznaje, że to piekny symbol, gdyż ta latajaca gołebica uosabia wszechobecnosc duchowej energii w materii.
Dla przykładu wezmy słowo informacja, które zawiera czastki in i forma.
W formie zawarte jest swiatło, inteligencja, swiadomosc, siła duszy. Całe stworzenie jest oparte na sile energii duchowej, inteligencji i Swietle, oparte jest na Miłosci.
W momencie, kiedy znajdujemy sie w chaosie, lub kiedy mamy do czynienia z Upadłymi Stróżami, kiedy jestesmy w cos wciagani, ponosimy nadal odpowiedzialnosc za nas samych. Zawsze możemy powiedziec dosyc! naszym żadzom. W momencie, kiedy gubimy sie i dajemy sie wciagnac w wir, zapominamy, kim jestesmy.
Od pradawnych czasów gnoza zadaje nastepujace pytania: Skad pochodzisz?
Gdzie jestes? Dokad podażasz? Pytania te zadaje nie tylko zachodnia, czy wschodnia gnoza. Sa one obecne we wszystkich kulturach - u Indian, u Aborygenów, u Tybetanczyków, w islamie...
Stare madrosci mówia: pochodzisz od Swiatła, jestes ksieżniczka, ksieciem, jestes dzieckiem gwiazd i zapomniałes, dlaczego sie tutaj znalazłes. Jestes w drodze, odkrywasz, zostajesz wtajemniczany. Napotykasz też na przeszkody.
Na przykład. na działanie Upadłych Stróżów. Ponieważ nie znamy i nie mamy wgladu w całosc istnienia, nie wiemy, jaka jest ich ostateczna rola. Byc może okaże sie na koncu, że ich działanie było pomocna siła w zrobieniu tego ważnego kroku.
Jestesmy ograniczeni i nie jestesmy w stanie widziec całosci. Powinnismy, wiec byc uważni z dzieleniem na całkowicie dobrych i całkowicie złych. Wszystko jest od siebie uzależnione, należy, wiec szukac złotego srodka, drogi, która poprowadzi nas z powrotem do Swiatła.
W filozofii chrzescijanskiej, nie mam tu na mysli tradycji Koscioła, w gnozie centralne miejsce zajmuje Swiatło, nazywane też Chrystusem w nas. Wiadomo, że w naszym ciele, dokładnie w naszym sercu, a dokładniej u szczytu prawej komory serca, obecne jest skoncentrowane swiatło. Można by powiedziec, że serce jest
czakramem słonca. To skoncentrowane swiatło czeka na to, aby ogarnac soba całe ciało, rozpłynac sie po nim. Bardzo ważna role w procesie tym odgrywaja hormony.
W momencie, kiedy nasza grasica (thymus) uaktywnia sie, może ona przekazywac, transportowac swiatło po całym ciele. Jesli proces ten napotyka na przeszkody np. przez HAARP, niewłasciwe odżywianie sie lub przez siatke elektromagnetyczna, hormony wówczas nie moga służyc Swiatłu. Pierwiastek Chrystusa w nas, w prawej komorze serca, nazywany też wewnetrznym Betlejem, (w jezyku hebrajskim bethellehem dosł. miejsce, gdzie otrzymuje sie pokarm), jest Swiatłem i rozprowadza go. Wszystko to dzieje sie po to, aby w sposób naturalny, przy pomocy Swiatła, Chrystusa w nas, nasze ciało fizyczne przetransformowac na ciało swietlne.
Nawet w bajkach jest mowa o tym. Czerwony Kapturek musi najpierw przejsc przez skóre zwierzecia, wilka, aby na nowo, na innym poziomie powrócic do życia.
Królewna Snieżka została uspiona w materii, w szklanej skrzyni, w jezyku greckim kibotos tzn. w ciele. Spisz, aby zostac obudzonym przez pierwiastek Swiatła, ksiecia w tobie, przebudzic sie przez pocałunek i podażac dalsza droga ku gwiazdom. W opowiesciach Mandejów, gnostyckiej grupy z Bliskiego Wschodu,
jest mowa o ksieciu i ksieżniczce. Podróżuja oni w materii i zapomnieli skad pochodza. Żyja w przekonaniu, że to, co widza to jest wszystko, aż do momentu, kiedy dociera do nich wiadomosc od ojca - człowieku przebudz sie i przypomnij sobie kim jestes - przekazana przez matke. To samo słyszymy w przypowiesci
o synie marnotrawnym. Jego pobyt wsród swin doskonale wyraził Jeroen Bosch.
Na jego obrazie, syn marnotrawny ma na jednej nodze but, tzn. jedna noga stoi, jest jeszcze w swiecie, w materii, a na drugiej nodze ma pantofel, co oznacza chec powrotu do domu. Obecnosc swin uzmysławia nam, jak głeboko jestesmy zwiazani ze swiatem materialnym.
Najwiekszym misterium, o którym mówi gnoza, jest to, że człowiek
- bez jakiejkolwiek ingerencji z zewnatrz poprzez klonowanie, czy też zmiany dokonywane na DNA w laboratoriach - nosi w sobie, w szczycie prawej komory serca, najwyższa tajemnice. W Mundaka Upaniszad z Indii powiedziane jest dosłownie: "w komorze serca mieszka Brahman, Absolut".
W momencie uaktywnienia tej energii ulegaja zmianie wszystkie procesy hormonalne i cała nasza swiadomosc. Prawa i lewa półkula mózgu krzyżuja sie i łacza w czaszce, miejscu nazywanym Golgota (Gulgulta znaczy w jezyku aramejskim czaszka i miejsce czaszki). Tam dochodzi do integracij, zcalenia w swiadomosc Chrystusa. Powstaje wtedy z grobu starego ciała nowy człowiek, pełen swiatła. Ten nowy człowiek nosi, według filozofii hermetycznej, kaduceusz z dwoma weżami, gdyż przez kanał kregowy przechodzi układ nerwowy w kształcie podobnym do dwóch weżów, który łaczy kosc krzyżowa (sacrum) z czescia miedzymózgowia (thalamus), zwana komnata nowożenców. Ta czesc mózgu spełnia niezmiernie ważna funkcje i ma wpływ m.in. na rytm serca i temperature ciała. W tradycji Katarów wyrażano ten proces porównaniem
przeobrażenia gasienicy w motyla. Swiety Paweł, który też był wtajemniczonym, pisał do Koryntian, iż ta zmiana zachodzi "w jednym momencie".
Prosze sobie wyobrazic. Liczba herzów Ziemi wzrasta, pas fotonowy Plejad wzrasta i wysyła ogromne prady swietlne w naszym kierunku, erupcje Słonca przekazuja nam ogromne ilosci energii duchowej, człowiek żyje zdrowo, próbuje nie jesc miesa, życ swiadomie, w równowadze emocjonalnej, stara sie jak najmniej
myslec negatywnie. Wszystko to ma ogromne konsekwencje dla ciała i ducha, odkrywamy fundament naszego bytu, o którym mówił Jezus, Budda i wielu innych swietych i proroków. Ja nazywam to najczesciej pierwiastkiem Chrystusa w skali makro, czyli kosmicznej i w skali mikro - w naszym sercu.
Katarowie, nazywani także tkaczami, gdyż w okresie przesladowan ukrywali sie u prostych tkaczy, tłumaczyli znaczenie tkania ciała swietlnego. Ciało to nazywali też swietlista lub gwiezdna szata. Przepowiedzieli oni, że powróca za 700 lat i nie tylko na nowo zazieleni sie drzewo laurowe, lecz powróci też gnoza i wiedza o pochodzeniu człowieka, o możliwosci postawienia tego najważniejszego kroku i wzniesienia sie ponad biologiczna ewolucje. Człowiek z gasienicy stanie sie motylem.
Prosze sie przygladnac gasienicy. Kiedy komus, kto nigdy nie widział motyla, powie sie, że z tej gasienicy powstanie motyl, to trudno mu bedzie uwierzyc.
Tak samo trudno jest nam uwierzyc, kim jestesmy, a ja całym soba wiem, że to jest nasz prawdziwy cel. Różne siły próbuja ten proces zahamowac, bo jeżeli zakonczy sie on sukcesem, nie beda one już miały wpływu na nas, bedziemy ponad nimi.
Nie ma tu jednak mowy o żadnej hierarchii. Takie myslenie jest błedne.
Dla żyjacego Miłoscia, hierarchia, a tym samym schemat piramidalny, nie istnieje.
Nikt, wiec niczego nie musi sie obawiac. W czasie tego programu mówiłem o pewnych wydarzeniach i osobach, ale nie w celu zaszkodzenia komukolwiek, lecz po to, aby uswiadomic, ujawnic, co sie obecnie na Ziemi dzieje.
Optymalnie i najpiekniej byłoby gdybysmy, stawiajac ten ważny krok w ewolucji, wykonali go wspólnie z tymi, którzy dotychczas temu chca zapobiec. Jest to możliwe tylko wtedy, kiedy prawdziwie, szczerze próbujemy i żyjemy Swiatłem.
Swiatło przyciaga swiatło, a ciemnosc przyciaga ciemnosc. Swiatło ma to do siebie, że zakorzenia sie w ciemnosci i rozjasnia ja od srodka.
Ewangelia wg. sw. Jana mówi, że Swiatło przyszło do ciemnosci, lecz ciemnosc jeszcze go nie pojeła. Ciemnosc nie widzi jeszcze, co sie dzieje, nie widzi, że Swiatło mówi chodz za mna. Każdy ma jednak wolnosc wyboru. Może powiedziec, nie.
Ja jednak życzyłbym każdemu, aby powiedział tak. To umożliwia transformacje, która jest przed nami wszystkimi. W historii ludzkosci jest to wyjatkowa możliwosc, dojrzec i zrozumiec, że mamy cel i możliwosc realizacji tego, kim jestesmy - istotami Swiatła.
Chrystus mówił: "Nie lekaj sie". Nie lekaj sie. Wczesniej czy pózniej musimy pożegnac sie z ciałem, z powodu choroby czy też starosci. Idzmy, wiec droga Swiatła. Chciałbym jeszcze dodac, że nasz krok ma także wielkie znaczenie dla zwierzat, które obecnie tak bardzo cierpia. Wszystko, wszystko nosi w sobie potencjał Swiatła-Miłosci. My, istoty ludzkie, jestesmy zdolni do refleksji, uswiadomienia sobie tego. Zwierzeta stoja pomiedzy człowiekiem, a swiatem minerałów, który też nosi w sobie ten potencjał. Możemy tego doswiadczyc dotykajac je.

cdn.
_______________________________

W tym zamieszaniu spadły pisma i układy.
"Zdrajcy!" krzyczano, lecz do kogo, trudno rzec.
POlityk przecież w ogóle nie zna słowa "zdrada",
A POlitycznych obyczajów trzeba strzec.
przyznaj SOG'a znawcy

fantomista

Wysłana - 31 grudzień 2008 13:27 [zgłoszenie]


EKSTRA ROZDZIAŁY
1. MIND CONTOL - KONTROLA UMYSŁU

-MM- Wrócmy raz jeszcze do przemysłu farmaceutycznego. Przygladajac sie bliżej tej grze, napotyka sie ciagle te same nazwiska. Pewne rodziny maja wszystko w swoich rekach. Spotykamy ich zarówno w przemysle farmaceutycznym jak i zbrojeniowym. Budda mówił o petach, głodnych duchach. Jesli ktos marzy
o milionie, to byc może stanie sie milionerem. Ale czesto jest to niewystarczajace i pragnie sie zostac multimilionerem, a potem miliarderem i nie ma temu konca.
Prawdziwy pokój nastaje wtedy, kiedy stajemy sie szczesliwi tylko z racji tego, kim jestesmy, a nie ile posiadamy. Widzimy, wiec, że wszystkie te ogromne i wpływowe koncerny farmaceutyczne, przemysł zbrojeniowy, czy przemysł spożywczy,
zdominowane sa przez kilka rodzin, które próbuja osłabiac człowieka szkodliwymi produktami żywnosciowymi czy też ideami, albo praniem mózgu. Docieraja one do nas przez media, bo i media, coraz czesciej sa własnoscia paru, ciagle tych
samych nazwisk. Wszystko po to, aby uniemożliwic ludzkosci przebudzenie sie.

-P- Jest to kontrola umysłu, mind control.

-MM- Tak, jest to kontrola umysłu. Jesli zbada sie media w Stanach Zjednoczonych, to okazuje sie, że sa one w rekach trzech - czterech nazwisk. W Holandii jest jeszcze
troche wiecej wolnosci, sa też odważni dziennikarze, którzy nie daja sie przekupic.
Europa jednak zaczyna sie upodabniac do Stanów Zjednoczonych czy Rosji, gdzie media sa prawie całkowicie w rekach wielkich magnatów. Tak powstaje kontrola umysłu - mind control!
Prosze sobie wyobrazic sytuacje, kiedy człowiek uswiadomi sobie kim i czym jest, i po co jest. Zapobiec temu można kontrola umysłu i materialistyczna nauka o ewolucji człowieka. Naucza sie go wtedy: pochodzisz od małpy, nie masz żadnego celu. Naucza sie go o big bangu i czarnych dziurach w kosmosie. Przemilcza sie
w tym wszystkim obecnosc Twórczej Energii Miłosci, albo dawkuje sie mu egzystencjalna filozofie absurdyzmu, lub Jean-Paula Sartre, czy też Proudhona.
Proudhon powiedział otwarcie: "usun Boga z tronu, gdyż jest to twój najwiekszy wróg". Czyniac tak jednak, zatracasz siebie, gdyż Boskosc jest twoim prawdziwym fundamentem, jest twoim istnieniem. Zwalczac Boga to zwalczac siebie.
Mind control, pranie mózgu działa nie tylko poprzez idee, ale także żywnosc.
Jest coraz wiecej ustaw, utrudniajacych produkcje naturalnych srodków leczniczych.
Wpływ na to maja własciciele ogromnych koncernów i firm finansowych. Ich nazwiska sa powszechnie znane. Robi sie wszystko, aby nam uniemożliwic dojscie do zdrowej żywnosci i niekonwencjonalnych sposobów leczenia. Drwi sie np. z wegeterianizmu, homeopatii, wykorzystujac do tego tytuły i prestiż naukowy. To wszystko sa zagrywki, aby zniweczyc czystosc obecna w człowieku i nie pozwolic sie jej rozwijac.
Wszystkie tabletki mogłyby byc zbedne w naszym życiu. Budda nauczał, że kiedy idziemy droga dharmy życia, to owocuje to dobrym zdrowiem, siła ciała, ducha i duszy. A jako, że Upadli Stróże przeszczepili sie na człowieka, osłabiło go to bardzo.
Jedynym ratunkiem jest, wiec szybkie przebudzenie sie i przejrzenie tej gry. Dla mnie oznacza to walke bez broni w reku i pokazanie tego, co sie obecnie dzieje na Ziemi.
Wszelka inna walke odrzucam, odrzucam z cała stanowczoscia. Nie chodzi tu o kreowanie wroga, lecz o pokazanie sytuacji, ujawnienie faktów. Jest to jedyna szansa, aby zapobiec ogromnemu cierpieniu.

2. ATLANTYDA

-MM- Atlantyda to temat dosc wrażliwy. Nie dla mnie osobiscie. Zauważyłem, że nawet w kregach naukowych mówi sie o tym z drwina. Przypominam wówczas, że pisał o niej jeden z najbardziej znanych filozofów - Platon. Na Atlantydzie
odbywała sie niesamowita walka, która obecnie powtarza sie, a może nawet jest ona teraz spotegowana. Platon opisuje, że istoty żyjace na Atlantydzie w ostatnim okresie jej istnienia, uważały sie za piekne, a w rzeczywistosci były bardzo brzydkie, nie tylko
z wygladu, ale przede wszystkim duchowo. Bogowie wiec, nie Bóg, lecz bogowie, w Biblii nazwani Elohim, postanowili zgładzic cała Atlantyde. Kultury Tolteków i Majów, jak też inne zródła, przekazały nam wiele informacji o Atlantydzie.
Nie wspominam już o możliwosci odkrycia tych wiadomosci w nas samych, gdyż jest to jeszcze dla wiekszosci naukowców wielkie tabu. Powracam jednak do starych zródeł. We wszystkich kulturach znajdujemy temat potopu - w Indiach, u Majów, u Aborygenów , w Biblii, w Iranie - wszedzie wspominana jest Atlantyda. Także tam
było scieranie sie sił Swiatła i Ciemnosci. Dzisiaj można by powiedziec, że jest to walka Upadłych Stróżów, którzy daża do opanowania całej planety, przeciw istotom rozwijajacym sie, skierowanym ku Swiatłu. Był to ogromny konflikt. Nauka stała
wtedy na niewyobrażalnie wysokim poziomie, podobnie zreszta jak w dzisiejszych czasach. Wspomne tu o fizyku Tesla, Nicola Tesla. Był on zaprzyjazniony z Einsteinem i dokonał wspaniałych wynalazków w dziedzinie medycyny. Niestety zostały one zabronione, gdyż pilnujaca swych interesów elita nie mogła dopuscic, aby ujrzały one swiatło dzienne. Nie mogliby już robic intresów, kiedy znane byłyby metody leczenia Swiatłem lub niezmiernym zródłem Miłosci. Rozpadłaby sie wtedy potega koncernów farmaceutycznych, nie można też byłoby robic interesów
na manipulowanej żywnosci. Tesla miał dostep do technik znanych też na Atlantydzie i niewielu o tym wie, że jest on wielkim współtwórca projektu HAARP, demonicznego instrumentu, który stoi na Alasce.

3. HAARP

-P- Chciałabym jeszcze powrócic do projektu HAARP. Jaki jest jego cel?

-MM- Dziekuje, że pani mi przypomniała, bo byłbym zapomniał. HAARP jest to chyba najbardziej demoniczna bron, jaka kiedykolwiek stworzono na Ziemi. Tak demoniczna, że przekracza ona wszelkie ludzkie wyobrażenie. Zbudowano ja na podstawie techniki Tesla i paru innych wybitnych naukowców w miejscowosci
Gakona na Alasce. Składa sie z 360 anten ustawionych w rzedach i widocznych na zdjeciach z satelity.

-P- Jest to pole?

-MM- Pole usłane antenami. W przeszłosci został podpisany przez wiele krajów pakt o jonosferze - za wyjatkiem Stanów Zjednoczonych. Podobnie zreszta, jak stało sie
to w Kioto.
Jonosfera ma duży wpływ na klimat, jest też bardzo ważna dla komunikacji!
Wszystko zwiazane z nowoczesna komunikacja: telewizja, telefon, specjalna komunikacja, która posługuje sie armia odbywa sie własnie w jonosferze. Należy ona do najważniejszych warstw atmosferycznych. Te 360 anten służy temu, aby wysyłac
do jonosfery wibracje, energie z moca 10 miliardów megawatów - przechodzi to nasze ludzkie wyobrażenie!- nazywane falami ELF. Sa to fale o estremalnie niskiej czestotliwosci. Oficjalnie mówi sie, że HAARP to projekt naukowy, stworzony w celu dokładniejszego zbadania klimatu itp., a my, nie zdajemy sobie sprawy, że służy on jeszcze całkiem innym celom. HAARP znaczy H high frequency A active A auroral R research P project, co sugeruje badanie sfer atmofserycznych i ich oddziaływanie
na Ziemie. Przygladajac sie jednak patentom i poważnym publikacjom, dochodzi sie do wniosku, iż mamy tu do czynienia z demoniczna bronia, która za jednym zamachem może zniszczyc całe elektromagnetyczne pole naszej planety lub jest w stanie umiescic stożek nad jakims krajem. Jonosfera służy jako zwierciadło i maszt nadawczy zarazem. Wybiera sie kraj i bombardujac pewnymi czestotliwosciami fal można wyciac kawałek jonosfery, odwrócic i bombardowac ta czestotliwoscia fal wybrany kraj lub obszar.

-P- I miasta?

-MM- I miasta.

-P- Aż tak dokładnie?

-MM- Tak dokładnie, że można w ten sposób miec wpływ nawet na kanał kregowy.
Możliwe jest też połaczenie HAARPa z Internetem. Bill Gates jest zaprzyjazniony z Billem Clintonem. Znane sa scisłe stosunki Billa Gates'a z Białym Domem.
Na kongresie w Davos proponował on nawet darmowy Internet, aby cały swiat objac jego siecia. Ten sam Internet można zastosowac jako instrument projektu HAARP do wysyłania pewnych tonów, których nie damy rady usłyszec naszym słuchem.
Jak już powiedziałem, jedna z możliwosci HAARPa jest wpływ na nasz rdzen kregowy, tak ważny w procesie transformacji. Przez kanał kregowy nazywany też Kaduceuszem Merkurego lub Hermesa, w Indiach nazywany Kaduceuszem Bramanandy, przemieszczaja sie bardzo ważne wibracje, majace wpływ na nasz układ hormonalny, na czakramy (koła swiatła), które maja wpływ na rozwój naszej
swiadomosci. Tak wiec, przy pomocy HAARPa można miec wpływ na umysł człowieka, kontrolowac go, jak też na pole lektromagnetyczne i układ słoneczny.

-P- Co sie wtedy dzieje z człowiekiem?

-MM- Prowadzi to do całkowitej dysharmonii. W sasiedztwie instalacji HAARPa w Gakonie zarejestrowano u mieszkanców wzrost zachorowan na nowotwory, depresje, utrate orientacji. Dotychczas nie zastosowano HAARPa aktywnie, ale jesli do tego dojdzie, to jest sie wtedy całkowicie w ich rekach. Kiedy przesle sie pewne
wibracje przez chipa, którego nosi w sobie człowiek, wtedy ma sie nad nim całkowita kontrole. Staje sie on niewolnikiem. Jednak, w pewnym momencie rozwoju człowieka, w pewnej fazie rozwoju swiadomosci, można te wpływy w sobie rozpoznac i nie dac sie zniewolic. Lecz... Wiekszosc ludzi, którzy nic na ten temat nie wiedza i tego nie odczuja, znajda sie w pułapce.
Prof. Petit mówi, że taki nano-chip może sie umiejscowic w naczynku krwionosnym. Daje też przykład, w jaki sposób HAARP może miec wpływ na nano-chip np. w układzie krwionosnym. Jednostka taka czuje sie kompletnie zdezorientowana. Przeprowadzono już próby na zwierzetach. Traciły one kontrole
nad soba i nie mogły sie opanowac. Już w Wietnamie, wtedy jeszcze bez HAARPa, stosowano tzw. Rambo-chip, który pobudzał agresje, seks, lek, osamotnienie. W ten sposób człowiek był całkowicie kontrolowany. Dawniej nikt nie odważyłby sie nic
na ten temat powiedziec, żeby nie straszyc ludzi. Mam nadzieje, że zostane należycie zrozumiany, bo nie chodzi tu o zastraszanie ludzi, lecz o uswiadomienie, co sie dzieje. My musimy o tym wiedziec. Rzady krajów powinny stawiac pytania na ten temat, dociekac. Powinnismy rozmawiac z naszymi amerykanskimi
współobywatelami i pytac: "Co robicie?". Powinnismy też prosic o wyjasnienie spraw i o dostep do dokumentów. Ludzie, którzy w przeszłosci zadawali takie pytania, narazili sie na wiele przykrosci, grożono im nawet smiercia. Znaczy to, że naprawde
sie cos ukrywa.
W ezoterii znana jest ksiażka Patrycji Cori, która ukazuje wszystkie kłamstwa w stosunku do ludzkosci. Chciałbym zaznaczyc, że należycie użyta ezoteria może byc godna zaufania. Wszystko, co ona opisuje, pokrywa sie z faktami naukowymi i uzmysławia nam, w jaki sposób tego typu narzedzia zagrażaja ewolucji ludzkosci.
Patrycja Cori także nawołuje ludzkosc z wyższych sfer Swiatła: "Pozostało wam tylko pare lat, powstancie, macie wszelkie możliwosci, abyscie odniesli sukces". Używa
ona słowa wy, co dla mnie oznacza to, że ona jest już uwolniona. Ja też jestem przekonany, że potrafimy, że uda nam sie . Jest to tylko kwestia organizacji, zaufania, wiary, i zadawania pytan. Dlaczego, w jakim celu chip w moim paszporcie?
Czemu ma służyc scan teczówki? Skad pan/pani o mnie tyle wie? Dlaczego tak sie dzieje, a nie inaczej? Najlepiej wystepowac jako grupa, a nie indywidualnie.
Przy czym, należy zawsze czynic to uprzejmie, bez arogancji, i nigdy nie prowokowac. Wtedy oswiecimy od wewnatrz cała te organizacje, to wszechwidzace oko, o którym tak doskonale pisał Tolkien w swej ksiażce, która została sfilmowana.

-P- We "Władcy Pierscieni"?

-MM- Tak. We "Władcy Pierscieni" widzimy wszechwidzace oko, kontrolujace cały swiat.Tolkien był wtajemniczonym i wiedział. Napisał te powiesc jako przestroge: człowieku, popatrz, co cie czeka. My jestesmy hobbitami. Nie dosłownie, ale jesli
nabierzemy odwagi i sie zjednoczymy, a każdy z nas stanie sie Gandalfem, to odniesiemy sukces. Zreszta, nie mamy innego wyjscia, gdyż alternatywa nie obiecuje nic dobrego. Jednoczmy wiec siły i przebudzmy sie.

cdn.
_______________________________

W tym zamieszaniu spadły pisma i układy.
"Zdrajcy!" krzyczano, lecz do kogo, trudno rzec.
POlityk przecież w ogóle nie zna słowa "zdrada",
A POlitycznych obyczajów trzeba strzec.
przyznaj SOG'a znawcy

fantomista

Wysłana - 31 grudzień 2008 13:33 [zgłoszenie]


4. MEDYTACJA

-P- W jaki sposób może każdy z nas cos zrobic?

-MM- W ksiażce dałem pare przykładów. Każdy, według swoich możliwosci, może codziennie lub pare razy w tygodniu zarezerwowac czas na wyciszenie, na medytacje. Niekoniecznie w pozycji lotosu, lecz tak, jak każdemu odpowiada, w dowolnym miejscu, w domu, na krzesle, na łonie natury. W każda niedziele i srode około 19 00 tysiace ludzi na całym swiecie bierze udział w medytacji Swiatła- Miłosci. Wystarczy na to poswiecic pare minut - samemu lub wspólnie. Oczy moga byc otwarte lub zamkniete. Koncenrujac sie tylko na oddechu, robimy głeboki wdech, aż do brzucha i wypowiadamy swiadomie wewnatrz siebie słowo: Swiatło. Kiedy to uczynimy, to możemy odczuc energie swiatła nazywana w Indiach prana. Przy wydechu, z głebokosci brzucha, wypowiadamy słowo Miłosc. Może to trwac 5-10
minut. Bez dogmatów i przymusu, każdy według własnych możliwosci. Biorac w tym udział można dostrzec, że jest sie podłaczonym do ogromnego potencjału pola energetycznego, nie jakiegos ekskluzywnego pola, lecz wszechobecnego pola
Swiatła - Miłosci. To nas wspomaga, podobnie jak zdrowe odżywianie, pozytywne myslenie i zdrowe życie emocjonalne. Próbujmy zachowac równowage w emocjach.
Nie oznacza to jednak neutralnosci.

-P Czy obojetnosci, życia bez uczuc.

-MM- Nie, nie o to chodzi. Wielu tzw. uduchowionych twierdzi, że nie moga sie zezłoscic, a złosc ich aż rozsadza, nie moga powiedziec złego słowa, a wewnatrz złorzecza. Każdemu sie to przydarzy. Kto twierdzi, że jemu sie to nie zdarza, kłamie.
Przecież można niekiedy byc autentycznie oburzonym, ale obserwujac, można zauważyc, że jest to proces odbywajacy sie w nas i swiadomi jestesmy wtedy tego, a nie bierzemy udziału w walce za i przeciw. Kiedy to dostrzegamy, stajemy sie
swiadomi naszych mysli i emocji. W ten sposób powstaje równowaga, harmonia.
Należy dodac do tego zdrowe odżywianie i głebokie życzenie, aby wzniesc sie ponad codzienna ewolucje. Choc wszelkie życzenia w pewnym momencie same wygasna, to na poczatku sa nam pomocne w dażeniu do celu, jak też pytania: Kim jestem?
Jaki jest cel mojego życia?
Nasze ciało swietlne, nasz boski potencjał, jest ponad czasem i przestrzenia, smierc go nie dotknie. Możemy wzniesc sie ponad smierc. Zbedne jest laboratorium, aby to odkryc. Wiemy to w swoim wnetrzu i na tym powinnismy sie koncentrowac.
Posłuże sie przykładem. Jeżeli cała nasza uwaga w życiu koncentrowac sie bedzie na czerwonym Porsche, np. stoimy przed salonem spragnieni tego samochodu i w tym momencie umieramy na atak serca, to zabieramy te mysl ze soba. Natomiast, jesli koncertujemy sie na pytaniu - Kim jestem? Jakie sa moje możliwosci? - żyjemy i pracujemy nad tym, to umierajac, zabieramy ze soba te mysl. Co siejemy, to zbieramy. Jesli nasze życie jest wypełnione czerwonym Porsche, to ono obdarzy nas
nim. W pewnym momencie i to nam zbrzydnie. Ważne jest wiec, co spożywam, kim jestem, moje mysli i emocje, umiejetnosc postrzegania, bycia uważnym, cwiczenie cnót, uprzejmosc, cierpliwosc. Mamy, wiec pełne rece roboty.

-P- Sa to reguły naszego życia?

-MM- Tak, ale nie tak, jak w niektórych organizacjach i kosciołach - na papierze.
Dzieje sie to w nas. Sam ocen, co możesz, czego chcesz, badz tego swiadomy. Za każdym razem zauważymy postep, a jesli podwinie sie nam noga, po prostu wstajemy i idziemy dalej. Każdemu sie to przydarzy. Jesli sie jednak staramy,
dostrzeżemy zmiany, transformacje.

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o tym zestawie...

Następny temat

Stery

Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Żony Mr. Olympia Żony Mr. Olympia Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Dlaczego warto używać soli? Dlaczego warto używać soli? Trenuj jak profesjonalny kulturysta! Trenuj jak profesjonalny kulturysta! Krzysztof Piekarz na wakacjach Krzysztof Piekarz na wakacjach Powtórzenia oszukane Powtórzenia oszukane Fałdomierz - zmierz swój poziom tłuszczu Fałdomierz - zmierz swój poziom tłuszczu