SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

KONKURS - Przemiana Sylwetki / Podsumowanie str.76

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66422

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 72267 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 302146
1kaszmirka

Niestety mam problem żeby wysłać dane adresowe do 4nn - wyświetla mi się takie coś "Musisz być abonentem aby wysyłać powiadomienia do innych użytkowników forum" Nie wiem za bardzo o co chodzi i co mam zrobić ?

Uaktualnij profil. Wpisz cokolwiek, np że lubisz chleb ze smalcem to uzyskasz abonament i status forumowicza na 3 miesiące.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1362
np że lubisz chleb ze smalcem Dzięki
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8235
no to jak już tak wszyscy gratulują i dziękują to ja też się wypowiem,
pisałam już wcześniej że obojętnie która z nas wygra i tak będzie to "niesprawiedliwe" bo ciężko ocenić dziewczyny które startują z różnych poziomów i mają zupełnie inne sylwetki i możliwości/ograniczenia. Ja w każdym razie nie czuję się wygraną zwłaszcza jak sobie poczytam dzienniki innych dziewczyn.
Ale dziękuję bardzo za to wróżnienie szefostwu i za konkurs, nawet nie wiecie jak wiele mi dały te 3 miesiące.

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-07-12 00:01:25
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 6539 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130082
Gratuluję Jesteście Wielkie!!!

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3674
Ja też dziękuję za te 3 miechy uczestniczkom i organizatorkom - czynicie dobro tymi konkursami czuję się zaszczycona wyróżnieniem No i oczywiście gratuluję zwyciężczyniom!
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 64792
nawet nie wiecie jak wiele mi dały te 3 miesiące
może nie wiem ile Tobie dały ale wiem, że dla mnie to były najlepsze 3 miesiące odchudzania na przestrzeni ostatnich 10 lat

spodobało mi się na tyle, że chcę kontynuować

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 105215
Przypominam o wysłaniu danych do wysyłki nagród od Treca

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 461 Wiek 7 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5319
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 21179
Gratulacje dla dziewczyn!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

asikia20/ rzezba

Następny temat

Czas zmian