SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS - Przemiana Sylwetki / Podsumowanie str.76

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94897

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam nadzieję, że tytuł POTWORA® przejdzie w godne ręce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24062
no to trzymam kciuki za chętne kobietki. Jestem ciekawa ile będzie chętnych . Mi podoba się to , ale niestety nie mam możliwości wzięcia udziału w tym . A więc kibicuje Wam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Martasi
aero interwaly Twoja sprawa jak dlugo generalna zasada tak dlugo jak dajesz rade i dluzej niz poprzednim razem
Tak te 3 czesci sa składową jednego treningu


Gruszka to i to ile chcesz i jak chcesz, ty ukladasz diete i twoja w tym glowa by ona pozwoliła ci zwiekszyc sile wytrzymałość i zrobić sylwetkę, oczywiście będziemy pomagać, ale nie zabronimy zyc na jednym ziarenku , ale szybko nauczysz sie co i le ci wolno by jeszcze dac rade ćwiczyć. Głowna zasada NIE DA SIE TRENOWAĆ WYTRZYMAŁOŚCIOWO BEZ WĘGLI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Acha i dopisze jeszcze na stronie glownej, ale tu tez ku pamieci
Wszystkie dziewczyny startujące poproszę przed startem o założenie w dziale Ladys dziennika treningowego z wszystkimi danymi na pierwszej stronie na czas konkursu
Konkurs/NICK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
dziekuje za szybka odpowiedz

alez ja nie chce zyc na jednym ziarenku
zrozumialam ze mozna raz dziennie tylko

ja sobie zycia nie wyobrazam bez wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
aaaa no wlasnie i dobrze bo o o chodzi wolno ci tylko max raz dziennie zjesc posiłek z węglami pochodzącymi z tych źródeł reszta albo strączkowe albo owoce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Ja bym wzięła udział, ale trochę się boję, bo jak na razie nic nie leci od 3 miesięcy, a jak bym jeszcze sama miała wybierać dietę i trening to pewnie bym przytyła jeszcze
Chociaż nie powiem, że nie korci

Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-03-31 16:56:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225720
oo widzę , ze powtórka konkursu.
W tamtym roku nie mogłam ze względu na maturę. A w tym roku kusi nie powiem. Czy trzeba zdeklarować wcześniej chęć czy po prostu kto założy dziennik = uczestnik konkursu ?
Bo muszę przemyśleć decyzję

Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2011-03-31 16:57:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale bedziemy pomagac nie zostawimy nikogo samego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
czas na podjecie decyzji jest te dwa tygodnie plus jeszcze przymkniemy oko w pierwszy tygodniu jak ktos bedzie chcial sie dolaczyc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

asikia20/ rzezba

Następny temat

Czas zmian

WHEY premium