SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS - Przemiana Sylwetki / Podsumowanie str.76

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94913

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
a no jest , racja dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Lejjila z mineralnych jak kiedyś się wczytywałam to piwniczanka w rankingu została zdyskwalifikowana ze względu na stan bakteryjny. Fakt że ranking był chyba z 2008r. i to się pewnie milion razy zmieniło.

Czytałam artykuł Tadeusza Wojtaszka(ekspert w dziedzinie wód mineralnych) który napisał, że o działaniu profilaktyczno zdrowotnym mówimy gdy 1 litr zawiera taką ilość danego składnika która pokrywa 15% dziennego zapotrzebowania na niego. I z tego powodu do składników mineralnych pitych w celach profilaktyczno zdrowotnych należą: wapń, magnez, sód, chlorki, wodorowęglany, siarczany, jod, fluor, żelazo i dwutlenek węgla. Pozostałe występują w tak małych ilościach w stosunku do zapotrzebowania na nie, że picie wody nie wpływa na ich bilans w żywieniu. Stad wniosek, że potasu nie uzupełnisz wodą mineralną. Ale mogę się mylić nie znam się aż tak na wodach

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-05-13 22:05:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64241
napoje gazowane, soki kupne wszelkie napoje kaloryczne niedozwolone
a czy można, niestety kupny, ale jednodniowy sok? Dokładnie jednodniowy sok pomidorowy bez dodatku soli i cukru?

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Podsumowanie tygodnia 5
Krotko bo nic nowego sie nie dzieje, prócz tego, ze niektóre z was rzuciły sie na nabiał to ok. Laski niezależnie od tego, ze można jeść, nabiał mimo wszystko osobiście radziłabym nie przesadzać, jedna porcja ok, ale u niektórych wychodzi dużo więcej zwłaszcza jak leja po 100ml do kawy która pija parę w ciągu dnia I nagle się okazuje ze wypiły dodatkowo szklanek mleka

Ponieważ pod koniec tygodnia mnie nie będzie bo w związku z moimi 40 urodzinami udaje sie w miejsce gdzie mnie nikt nie znajdzie i będę się mogla spokojnie przeczekać ten fakt zostawiam wam teraz juz moj prezent urodzinowy w postaci wytrzymałości , którego możecie wykonać sobie w dni GPP

Talia Kart
piki - burpee
kiery - przysiady (porządne nie przykuce)
karo - pompki (solidne tułów prosto)
trefle - sit up (ładny siad do prostego tułowia, można tez na piłce robić)

walet x 12 / dama x 14 / król x 16 / asy 10 podskoków z dotknięciem kolanami klatki
od razu


Zasada prosta, robimy na czas, kładziemy zakrytą talie kart potasowana i odkrywamy po kolei kartę i robimy to co nam karta każe
np. 5pik = 5 burpee


Przyjemnego treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Ty masz urodziny a my dostajemy prezent To już z wyprzedzeniem życzę wszystkiego najlepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
hehe ciekawe co dostaniemy na 100 urodziny

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Wszystkiego najlepszego Obli

Ale prezent, nie wiem czy się zdecyduję

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

asikia20/ rzezba

Następny temat

Czas zmian

WHEY premium