SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURSY - PYTANIA, SUGESTIE, UWAGI

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
Nie spinaj się bo Ci żyłka w dupie pęknie ;)

Zmieniony przez - Resourt w dniu 2015-05-08 16:22:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
przyzwyczaj sie do niego, on slynie w tym dziale z cyrkowania/odp*****lania/wpisz cokolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
inna droga Resourt nie napalbym sie na Twoim miejscu na 'wygraną' w sumie sponsor decyduje, ale z taką iloscia postów juz mieli niemile do czynienia z innymi uzytkownikami, zabierali suple i tyle ich widziano.. moim zdaniem powinien być limit tak jak przy innych testach sponsorowanych, te minimum 300postów, zeby ograniczyc chociaz takich pseudotesterów do minimum :p

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Spokojnie, jak będą wyniki to się o tym dowiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
NoIzZeR
inna droga Resourt nie napalbym sie na Twoim miejscu na 'wygraną' w sumie sponsor decyduje, ale z taką iloscia postów juz mieli niemile do czynienia z innymi uzytkownikami, zabierali suple i tyle ich widziano.. moim zdaniem powinien być limit tak jak przy innych testach sponsorowanych, te minimum 300postów, zeby ograniczyc chociaz takich pseudotesterów do minimum :p


Ja się nie napalam, źle to zinterpretowałeś, po prostu pytam :) w każdym bądź razie szacuneczek dla MARIAN 17, popuri ( kozak nogi ! ), majstertm i dla Ciebie NoIzZeR również fajna sylweteczka.

Zmieniony przez - Resourt w dniu 2015-05-08 19:20:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
to nie sylwetka decyduje o możliwości udziału w teście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
TanQer
to nie sylwetka decyduje o możliwości udziału w teście.


Ten to zawsze się przyczepi wiem TanQer, wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ale się żyłujecie Panowie, spokojnie.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Resourt
Kiedy jakieś wyniki z Nabór do testu nowej lini produktów "TABS" ? :D


Każdy czytelnik tego działu wie czym kończy się zadanie tego pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
witam ja odnośnie naboru do tesów supli z tematu https://www.sfd.pl/Nabór_do_testu__nowe_produkty-t1080194.html#post1  jest jakaś róznica czy jestem na redukcji czy masie czy to jest nie ważne jak i sylwetka czy musi to być zawodnik pro ?:)


Zmieniony przez - donwaz1899 w dniu 2015-06-25 18:29:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[KONKURS] Najciekawszy kolaż zdjęć z dnia treningowego

Następny temat

[KUCHNIA]Doris.K w kuchni

Wiecej