SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURSY - PYTANIA, SUGESTIE, UWAGI

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
okaże się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
dzis zadecydujesz? gdzie beda wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Jej jak dzieci, tu beda wyniki ?/ kiedy wyniki ? / a co jest do wygrania omg... Wyniki zawsze sa w temacie pracy konkursowej, przewaznie pod 1dniu sa wyniki nie raz zas do 3dni, nagrodami sa suplementy niekiedy fanty typu koszulka dodatek szejker.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
dokładnie, co chwile pytać kiedy wyniki, jak beda to beda, nie startowałes w zadnym konkursie duckland, a najbardziej sie spinasz chopie, cierpliwości troche...

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 247 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1511
TanQer
Jej jak dzieci, tu beda wyniki ?/ kiedy wyniki ? / a co jest do wygrania omg... Wyniki zawsze sa w temacie pracy konkursowej, przewaznie pod 1dniu sa wyniki nie raz zas do 3dni, nagrodami sa suplementy niekiedy fanty typu koszulka dodatek szejker.



Uwazam ze tamte pytania byly zasnadne, bo nie ma nigdzie regulaminu ani info na ten temat :P Pozdroł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
jakby w konkursach startowali ludzie którzy sledza dział UNS i inne konkursty a nie tylko specjalnie sie logują po to zeby sie nachapać i ewentualnie coś wygrać, przy tym oczywiscie narzekając na wszystko to by wiedzieli ze wyniki są oglaszane w danym temacie z konkursem.. oraz ze nagrody to niespodziewajka :)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 247 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1511
Oja niedobra. No jak moglam wystarowac w konkursie, przepraszam :P

Zmieniony przez - c4linka w dniu 2015-02-24 12:31:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
nie chodzi mi o Ciebie, tylko o takich co specjalnie sie zarejestrowali po to zeby wziąć udział .. a potem narzekają najwiecej ;)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
moze moja zona startuje i jestem ciekawy czy wygra? pozatym ten temat nie nazywa sie pytania? co za ludzie ja p******e przepraszam za pytania w temacie pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
duckland chłopaki dobrze Ci napisali, skoncz sie spinac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[KONKURS] Najciekawszy kolaż zdjęć z dnia treningowego

Następny temat

[KUCHNIA]Doris.K w kuchni

WHEY premium