SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

KONKRETNIE PROSZE..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1473

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 635 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10382
Jak powinien wygladac pierwszy cykl po paru odbytych miesiacach treningu? Widze efekty i jestem zadowolony, a z tymi sterydami to zwykla ciekawosc- chce sam sie przekonac co i jak. Moja dieta i trening jest ok, suplementacja tez. Prosze powiedzcie mi jaki KONKRETNIE srodek mam zastosowac i w jakich ilosciach, oraz jak ma KONKRETNIE wygladac cykl. Zalezy mi na odpowiedzi od Znawcow w Dziale. Nie odsylajcie mnie do innych artykulow bo tam jest nie wiele napisane, tlyko bananami jakimis straszycie wszystkich. Z gory dziekuje

•oO° řaß đwA тřzy i 1OO… °Oo•

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1594 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14325
Chcesz banana?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31311
kijanka zabo jedna on prosi znawcow o odpowiedz a nie specow

Pozdrawiam.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 831
Musisz najpier powiedzić w jakim kierunku chcesz iść (masa,rzeżba siła)
I wtedy już będzie mozna ci odpowiedzić
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10626 Napisanych postów 43747 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Bana mu!Hehehehe...

BASEATTACK
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 635 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10382
Buli nie bierz tego do siebie ale chcialbym najpierw uslyszec co "spece" maja do powiedzenia. Dzieki za odpowiedz, z reszta jedyna sensowna jak do tej pory ale lepiej narazie nic nie pisz bo bananami strasza :D Mi sie wydaje, ze experci to sa w dzialach trening i odzywianie, a w dopingu tylko banany jedza :P Big po co pisales te ******ly.. nic nie wnosisz do tematu a post sie rozrasta. To samo kieruje do Kijanki.

•oO° řaß đwA тřzy i 1OO… °Oo•

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 4210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22974
Tez nie lubie skejtow.

Pozdrawiam.
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping

Pozdrawiam.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 6929 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32603
koxy powinno sie brac po 2 latach odbytego treningu, ale sam wiem jak to jest wiec nie bede cie tyrac, jak bedziesz chcial to i tak wezmiesz, teraz chodzi tylko abys uzyskal maxymalnie dobry efekt i nie strul sie mocno, zatem moja propozycja jest taka
- osmio tygodniuowy cykl
- 200 deci + 200 mg enenhatu (popularna prolka) tygodniowo
- 2 tyg po ostatnim strzale clomid na odblokowanie
- jezeli nic jeszcze nie koxiles to powinno ci pojsc z 20kg sily (na klate) i 7-10kg masy (w zaleznosci od diety, treningu i genetyki)

Expert w dziale DOPING

napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 10634 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36062
Lubię ludzi, którzy decydują się na cykl a nawet im sie nie chce 20 artykułów przeczytać.... ciekawe co taki na siłowni robi...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 4210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22974
Zajmuje miejsce cwiczacym.

Pozdrawiam.
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping

Pozdrawiam.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 16956 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 140378
i szafke w szatni

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czeski Supreanabolon

Następny temat

siłabolin dla kumpla

Serniczki proteinowe Serniczki proteinowe Dieta ketogeniczna - przewodnik po planie i przykładowy jadłospis Dieta ketogeniczna - przewodnik po planie i przykładowy jadłospis 25 kulturystycznych wizerunków mody z lat 80 25 kulturystycznych wizerunków mody z lat 80 Pizza proteinowa ALLNUTRITION Pizza proteinowa ALLNUTRITION Alkohol i jego negatywny wpływ na ciało Alkohol i jego negatywny wpływ na ciało Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie 52-letnia mama mistrzynią IFBB Pro 52-letnia mama mistrzynią IFBB Pro Paweł Jabłoński - ocena sylwetki Paweł Jabłoński - ocena sylwetki