SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

KOKSIARZE w TVP2

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4423

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10626 Napisanych postów 43747 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
I jak Wam sie podobal dokument z cyklu "Polska bez fikcji: KOKSIARZE"?

"(...)Jednakże wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają(...)"- Mario Puzo (Ojciec Chrzestny)

BRASSI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10626 Napisanych postów 43747 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Spodziewałem się czegoś innego, mogę powiedzieć że nawet się zawiodłem,
bo miałem plany na wieczór troszke inne niż siedzenie przy telewizorku...
Jedyne co Mni zaciekawiło to czy ten koleś co tak ślicznie zajadał pizzo-omlet z bananami i musli, czy tylko na dobrym jedzonku i suplementacji zbudował swoje ciało...

Paweł Fileborn dobrze godoł (jakże by inaczej z takim stażem), ale ogółem nic nowego nie powiedzieli i szału ten dokument nie zrobił.
Co inni na to???

"Tam, gdzie jest nasza niemoc, tam też jest siła.
Tam gdzie jest nasza nędza, tam też jest nasza wielkość.
Bądź panem siebie, bez siły nie ma ani cnoty, ani szczęścia..."
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6171
Moim zdaniem ten program był do bani.Nic nie pokazał ani nie wniusł.Moim zdaniem oczywiscie.Trwał za krutko no i był ogulnie bez sensu pokazali jakichs kolesi i to wszystko.Sam moge zrobic taki program w swojej siłowni.;)
Takie jest moje zdanie.

sdf
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6199 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23179
Fester w takim razie czekam na ten twoj program mam nadzieje ze bedzie lepszy od koksiarzy

* .::DBz TeAM™::.
.:::Nie mam Pytań:::.

Thomas na moda działu humor wejdz i zagłosuj! http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=51482
Gwarantowane 40 sogów dla osoby która zaglosuje jeśli thomas wygra oczywiście

K** Team Member
SFD Bold Team

napisał(a)
Ekspert
Najlepszy byl koles co tlumaczyl, czemu nie kupil ruskich anaboli...:)
"(...)mialem kupic radzieckie, ale jak przeczytalem, ze kur*** nazywaja sie REAKTOR to podziekowalem (...)"- To bylo jakos tak.....

"(...)Jednakże wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają(...)"- Mario Puzo (Ojciec Chrzestny)

BRASSI
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1565 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51617
wg. mnie program kicha, niedosc ze krotki to mało dydaktyczny

NO PAIN NO GAIN

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1565 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51617
program za krótki i mało dydaktyczny

NO PAIN NO GAIN

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

napisał(a)
Ekspert
mnie wqrzyl ten program bo czlenio zapodal mi dola konkretnego ze nie zrobie bez koksu 50 cm w lapie a mam 2 m wzrostu i moje 43 wyglada raczej kiepsko ehhh...

Mystor
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14340
program zenujacy ukazujacy wszystkich trenujacych jako głaboow.

pozdro
bigger

biger

bigger tm

napisał(a)
Ekspert
Ogolnie, kiepski spektakl......tak?

BRASSI
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9851
jest to chyba 20 post tego typu

a program jest humorystyczny "metanabol z lab. REAKTOR - made by Russia"

pozdr

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

50 cm w lapie.

Następny temat

ULTIMATE-KREATYNA-DOSKONALA!!!

Serniczki proteinowe Serniczki proteinowe Dieta ketogeniczna - przewodnik po planie i przykładowy jadłospis Dieta ketogeniczna - przewodnik po planie i przykładowy jadłospis 25 kulturystycznych wizerunków mody z lat 80 25 kulturystycznych wizerunków mody z lat 80 Pizza proteinowa ALLNUTRITION Pizza proteinowa ALLNUTRITION Alkohol i jego negatywny wpływ na ciało Alkohol i jego negatywny wpływ na ciało Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie Uniwersalne ćwiczenia, które można wykonać praktycznie wszędzie 52-letnia mama mistrzynią IFBB Pro 52-letnia mama mistrzynią IFBB Pro Paweł Jabłoński - ocena sylwetki Paweł Jabłoński - ocena sylwetki