SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

KELTON konkurs na święta - rabaty i bony do zgarnięcia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2020

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2286
Witam, chciałbym zaprosić wszystkich użytkowników SFD ,którzy są posiadaczami sprzętu KELTON, na świąteczny konkurs.

www.kelton.pl 
http://www.sfd.pl/Kelton-f340.html
GG: 26298301
mic.kawka@gmail.com

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99459
a Bana za pimp chcesz?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44133 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2209 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9570
To już informacje we własnym dziale nie wystarcza ? Po co spamować 2 działy tymi samymi informacjami ?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 174276
Niech piszą i tu. Wydaje mi się, że tu wchodzi troszkę więcej osób. Z resztą w swoim dziale co drugi temat to: "Mogę prosić o wycenkę" W tym dziale jest więcej ludzi.

A co do konkursu, na pewno wezmę udział
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2209 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9570
Czyli mamy kopiować wszystkie nowe tematy zamieszczane w dziale komercyjnym i dodatkowo umieszczać je również tutaj ?

Panowie, albo porządek albo burdel.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10134
ooo jak konkurencja dogryza

Niezbędne minimum to dawać z siebie maximum !!

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10646 Napisanych postów 44133 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Lepiej żeby był porządek co prawda .
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1538 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15207
MS-Michal ma rację, syf się robi. A jeżeli chodzi o konkrety to ekipa Marbo ma więcej honoru, nie traktują tego działu aż tak komercyjnie jak kelton, co osobiście bardziej mnie do nich przekonuje.
A ten temat jest czysto komercyjny, jak najbardziej powinien być usunięty!
A co do samego konkursu, to żadna recenzja nie będzie wiarygodna. Każdy będzie smarował wazeliną. A wy później będziecie się szczycić i naiwniakom wkręcać "patrzcie na recenzje użytkowników, jak wychwalają nasz sprzęt", wy to faktycznie wstydu nie macie i liczy się tylko kasa.

Zmieniony przez - baranek_ w dniu 2010-12-14 23:37:39
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99459
Przecież Marbo i Kelton mogą pisać po forum

Nowe tematy pojawiające się z Ławkami przedstawiciele obu firm pojawia li/ją się i przedstawiają swoją ofertę i zachęcenia ich do kupienia sprzętu u nich - zapomnieliście się ?

A tu Użytkownik z działu Kelton wrzucił informację o konkursie , nic się nie stało nie wrzucił tu reklamy w celu premiery nowego sprzętu co również Kelton wcześniej to robił

Do Marbo obie firmy mają wolną rękę,więc nie wiem po co te wyrzuty ? To tak trochę nie ładnie kilka osób może się dowiedzieć o tej informacji zastanawia się czy były postulat w tej sprawie jakbym wrzucił ja takie małe info ?

A jeżeli chodzi o konkrety to ekipa Marbo ma więcej honoru, nie traktują tego działu aż tak komercyjnie jak kelton, co osobiście bardziej mnie do nich przekonuje. - Czytaj wyżej przejrzyj tematy wszzystkie w pos dot sprzętu do ławki jak obie firmy się biją o klienta

A co do samego konkursu, to żadna recenzja nie będzie wiarygodna. Każdy będzie smarował wazeliną. - Dobra recenzja ma plusy i minusy tak zawsze było

To chyba wszystko
Pozdrawiam i życzę Wesołych świąt

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2010-12-15 00:27:00
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1538 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15207
A tu Użytkownik z działu Kelton wrzucił informację o konkursie, bardziej osoba ściśle współpracująca a nawet pracująca dla keltona, jak widzę tobie też pępowiny nie odcięto.
Tyle na ten temat, dobranoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muzyka=Motywacja

Następny temat

Pas a kręgodłup

Rhodia rosea ALLNUTRITION - naturalny doping mózgu Rhodia rosea ALLNUTRITION - naturalny doping mózgu Maja Olszewska - ocena sylwetki Maja Olszewska - ocena sylwetki Anna Biedna - ocena sylwetki Anna Biedna - ocena sylwetki Legalna lasagne Legalna lasagne Dlaczego moje przedramiona nie rosną? 5 błędów w treningu przedramion Dlaczego moje przedramiona nie rosną? 5 błędów w treningu przedramion 7 ćwiczeń rozciągających dla osób z siedzącą pracą 7 ćwiczeń rozciągających dla osób z siedzącą pracą Jeff Seid - najmłodszy zawodnik IFBB PRO w historii Jeff Seid - najmłodszy zawodnik IFBB PRO w historii 6 zasad sukcesu wg Arnolda Schwarzeneggera 6 zasad sukcesu wg Arnolda Schwarzeneggera