SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

KAIZEN Tribulus Terrestris

temat działu:

KAIZEN

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13526

Ankieta

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 105 Napisanych postów 25330 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 182786

Kaizen Tribulus Terrestris - 90 kapsułek

OPIS PRODUKTU

Kaizen Tribulus Terrestris
to wysokiej jakości preparat, który zawiera wyciąg z buzdyganka naziemnego o potwierdzonej skuteczności działania. Preparat ten pozwala zwiększyć ilość wolnego testosteronu we krwi, a tym samym ułatwia:
- przeprowadzanie procesów anabolicznych
- dodaje energii, motywuje do działania, umożliwia zintensyfikowanie treningu
- zwiększa aktywność seksualną
- poprawia samopoczucie

Kaizen Tribulus Terrestris pobudza przysadkę mózgową do zwiększonej sekrecji hormonu luteniziującego (LH), a ten z kolei oddziałuje na komórki Leydiga w jądrach i pobudza zwiększone wydzielanie testosteronu - hormonu silnego anabolicznego.

Kaizen Tribulus Terrestris skutecznie zwiększa również ilość wolnego, czyli aktywnego, testosteronu we krwi. Dzieje się to poprzez blokowanie działalności SHBG- białek wiążących się z testosteronem i dezaktywującymi go.

Kaizen Tribulus Terrestris zawiera w składzie 45% saponin sterydowych, a także indole i polifenole, co daje gwarancję skutecznego działania. Indole są substancjami zmniejszającymi poziom estrogenów - co zapobiega odkładaniu się tkanki tłuszczowej na sposób kobiecy ( np. w pobliżu piersi).

Sposób użycia

Bierz 1 kapsułkę 3 razy dziennie wraz z posiłkiem.

Uwagi: Suplementacja produktem Tribulus Terrestris będzie skuteczniejsza przy zbilansowanej diecie.

Skład:Jedna porcja (1 kapsułka 3 razy dziennie) 1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu 90
Wartość odżywcza 1.7kcal/7kJ
Białko 0.2g
Węglowodany 0.2g
Tłuszcz 0.3g
Tribulus Terrestris (liście)
[45% saponin steroidowych] 500 mg
Składniki: Tribulus Terrestris (liście) [45% saponin steroidowych], siarczan magnezu, żelatyna (kapsułka)

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-03-02 12:45:40

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11455 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83131
Bardzo dobry tribulus ,lepszy od aminostara i carnelabs .3 kaps dziennie i czuć wzrst mocy
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10618 Napisanych postów 43544 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
BDB mam 40 latek i nieźle mnie pogłaskał i wacka teź
napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45412
j/w
najlepszy tribulus jaki brałem

>>>unreal definition<<<

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 165 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1544
I podobnie. Libido straasznie zwiększone, większa "agresja" na treningu. Pierwszy tribulus, który naprawdę zadziałał na mnie.

No pain - No Game

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
witam was!
mam pytanie. otóż mam 20 lat i zastanawiam sie zeby to wziasc.
słyszalem ze w moim wieku przy braniu tego specyfiku strasznie bola jaja i ze syfy wypierdzielaja!
moze mi ktos powiedziec czy to sa mity czy to jest prawda?
z gory dziekuje
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 176
Podbijam pytanie kolegi AlterMan
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8463
jaka dawke polecacie? zalecana przez producenta czy wieksza?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 40
Witam, mam 23 lata.Gram w piłkę nożną i czuję że moje wyniki w sporcie są słabsze niż 3-4 lata temu !Czy może być to spowodowane zmniejszeniem ilości testosteronu w organizmie? Czy ten produkt mógłby mi pomóc? Czy raczej jestem na to za młody?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 681
Mój pierwszy Tribulus. Zauważyłem fajne efekty. Tzn. naprawdę dobrze śpie (co u mnie jest naprawdę rzadkością), nie budzę się w nocy. Agresja, hmmm... Dosyć odczuwalny wzrost poziomu agresji (ale takiej pozytywnej np. na siłce). Libido? Ciężko powiedzieć, bo zawsze mam za***iste ;D. Godny polecenia produkt dla ludzi chcących lepiej się poczuć oraz dla ludzi, którzy wiedzą czego oczekiwać po Tribulusach.

"I nie ma op*****lania się!"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 458
jak dla mnie jeden z najlepszych bosterów tescia za smieszną cenę , jako jeden z nielicznych posiada 45% saponin steroidowych inne przy nim się chowają nawet tak bardzo zachwalany przez większość T-bol (jak dla mnie beznadziejny )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KAIZEN Tribistol

Następny temat

KAIZEN Ultra Mass

Alain Ngalani wojownik, któremu nie przeszkadzają duże mięśnie Alain Ngalani wojownik, któremu nie przeszkadzają duże mięśnie Trenujesz, trzymasz dietę? Seks też jest ważny! Trenujesz, trzymasz dietę? Seks też jest ważny! Phil Heath zdradza ile kosztuje jego dieta Phil Heath zdradza ile kosztuje jego dieta 8 rzeczy, których nie powinno się robić po treningu na siłowni 8 rzeczy, których nie powinno się robić po treningu na siłowni Kontuzja, grzać czy chłodzić miejsce bólu? Kiedy robić okłady Kontuzja, grzać czy chłodzić miejsce bólu? Kiedy robić okłady 17 wskazówek jak zmienić swoje fit-życie w koszmar 17 wskazówek jak zmienić swoje fit-życie w koszmar Nie żyje Kinga Kęsik (Szweda) Nie żyje Kinga Kęsik (Szweda) Jak rozpocząć randkowanie na siłowni Jak rozpocząć randkowanie na siłowni