SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Julian Kwit w programie "Dzień Dobry TVN" (zapasy)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Tekst pochodzi ze strony mkcenter.pl



Już w najbliższą sobotę nasz aktualnie jedyny zawodnik, który awansował wśród mężczyzn na Igrzyska Olimpijskie do Pekinu będzie gościem programu Dzień Dobry TVN. Julian Kwit ten rok ma bardzo udany. W ostatnim momencie wygrał rywalizację o wyjazd na MŚ w Baku gdzie zajął piąte miejsce a miesiąc później zdobył brązowy medal Światowych Igrzysk Wojskowych w Indiach.

To właśnie sukces w Indiach naszych zapaśników będzie głównym tematem rozmowy. Razem z Julianem Kwitem w sobotnim programie będzie z nim trener WKS Śląsk Wrocław i reprezentacji Wojska Polskiego w zapasach stylu klasycznym Józef Tracz.

Program emitowany jest codziennie w godzinach od 8.30 do 10.55

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

http://dziendobrytvn.onet.pl/




Cieszę się, że ktoś stara się pokazać w mediach, bo tylko tak możemy o sobie ludziom przypomnieć. Z zapasami w Polsce choć nie jest dobrze, to z pewnością nie ma tragedii (jeszcze )

Ps. Czy ktoś ma możliwość nagrać ten program i gdzieś wrzucić?

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Zobaczymy co sie da zrobic a zapasy były,sa i będą zawsze "żywe"! boto swietny sport więc niema sie oco martwić az tak

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2007-10-25 22:10:33

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Dzięki za słowa otuchy

W ramach małego offtopu: Skoro przetrwały tyle tysięcy lat, to pewnie jeszcze przetrwają Pytanie w jakiej formie i jak będą ewoluować? Martwią mnie jednak pogłoski o olimpiadzie...

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
że?

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Już od lat słyszy się, że podobno chcą wycofać styl klasyczny... Oficjalnie nie było takiego stanowiska, ale coś w plotkach zapewne jest. FILA (Międzynarodowa Federacja Zapaśnicza) natomiast próbuje zmieniać przepisy by uatrakcyjnić walki -narazie dość chaotycznie. Dodatkowo FILA próbuje się zabezpieczać biorąc pod swoje skrzydła submission wrestling (zwany również submission grappling) oraz jak się nie mylę SAMBO (co ciekawe, kategorie wagowe są dokładnie takie same jak w zapasach). Dobrym pomysłem było moim zdaniem wprowadzenie zapasów plażowych, które jako dostępna dla każdego i według mnie ciekawa forma rywalizacji oraz w okresie letnim promocji ogólnie pojętych zapasów.

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
Zapasy plażowe i submission wrestling, ehhhhhh świetna sprawa - mogliby coś takiego wprowadzić ale nie kosztem klasyka tylko jako kolejne odmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Tzn. plażowych (nie wiem jak z submission) nie chcą wprowadzić na olimpiadę -po prostu FILA by ratować "się" wprowadziła do swojej organizacji te dyscypliny.

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
Zapasy były, są i będą o to nie musisz się martwić ale jak będą wyglądały tego nikt nie wie, słyszałem, że chcą zrezygnować z klasyka chyba właśnie na rzecz submission bo klasyk niby mało widowiskowy. Powinni jedynie dołożyć submission a nie zamienić - tak by było najlepiej, a plażowe to już wogóle bajka jest :D :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Moim zdaniem, to właśnie klasyk jest najbardziej widowiskowy ze względu na rzuty, zwłaszcza te o dużej amplitudzie lotu. Wiadomo, rzuty też nie są co kilka sekund ale warto obejrzeć kilka walk dla pięknego odwrotnego pasa czy suplesa. Submission mnie się nie bardzo podoba -nie znalazłem dotąd widowiskowej walki -jak ktoś ma jakąś to chętnie obejrzę.

Sam znalazłem takie (ale to nie w moim stylu:

http://pl.



http://pl.

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Dodam jeszcze, że oprawa zawodów i cała strona wizualna znacznie bardziej podoba mi się w zapasach -ale jak już mówiłem, to moja subiektywna ocena.

Zmieniony przez - Siwy29 w dniu 2007-10-26 20:42:50

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
Ja też wole zwykłe zapasy (klasyk + wolny) do submission jestem jakoś negatywnie nastawiony - to bardziej pod sambo albo bjj podchodzi, no ale niech się rozwija ale żeby nie było to kosztem pozostałych. A jeśli chodzi o plażowe to chętnie bym kiedyś w przyszłości je pooglądał jako sport olimpijski przed TV - tak jak siatkówka plażowa ma ten swój klimat i tak samo by było z zapasami na piachu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki sprżet do zamonotania w domu MT

Następny temat

MISTRZOSTWA POLSKI W KARATE KYOKUSHIN 24 listopada

WHEY premium