SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ju-Jutsu Kodokan Shin-Ryu (Bytom)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1565 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27417
Hej!

mam zamiar ćwiczyć właśnie to(bo jest jedyną dostępną sekcją[z tych co znam] z serii grappling, no pomijając "Czarni" Bytom-Judo).Jestem zielony jeśli chodzi o skuteczność i mam pytanie:
czy ktoś z forumowiczów ma z tym stycznośc/miał/trenuje aktualnie(w Bytomiu)??Czy jest to dobre jeśli chodzi o samoobrone(kumpel, drugi wicemistrz p-ski właśnie w jj mówi że tak ).

Pzdr.

---==={Kontroluj przeszłość, by chronić przyszłość...}===---
*...ale odpowiadając na twoje pytanie, em tak-jednak jestem super HEROSEM
**Członek i Szef wyimaginowanej przez chory mój umysł mafji "STRAŻNIKÓW CZASU" !
__ __ >__>>_!!..https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]! szturmowiec SFD CLEAN CLUB'u !! szturmowiec SFD CLEAN CLUB'u !! szturmowiec SFD CLEAN CLUB'u ![img]../../buziaki/29.gif" alt="" />..!!_<<__ < __ __
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19137
:) wpadnij a sam sie przekonasz, my cwiczymy bardziej pod full contact wiec na pewno sie czegos nauczysz :)
Pozdrowienia

Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7293
Wiadomo, wpadnij, jazda jest, wiec warto.

Muka

Muka zwany Maku

Bytomska Szkola Ju-Jutsu Kodokan Shin-Ryu
Serwis SportyWalki.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 936 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22642
"Czarni" Bytom-Judo to co wiem jeden z najlepszych klubów w kraju wiec tez duzo wyniesiesz z niego

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1565 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27417
Lion/Muka..oki wpadne kiedyś.Ale mam pytanko: jakbym już chodził to do grupy średnio-zaawansowanych(od 16 lat), co nie?dużo sparujecie albo ćwiczycie technik z innym partnerem?wiecie pytam zapobiegawczo bo trenował tkd. i to było coś straszneg-zero sparingów, kopanie w powietrze a z partnerem to się tylko rozciągaliśmy.Aaa i chodzi do was pewnie Bartek M."Osiołek"? pozdrówcie byka postaram się wpaść...tylko te dojazdy baną nie lubie jeździć sam/czekać na banke z bytomiu

wielkie Pozdro

---==={Kontroluj przeszłość, by chronić przyszłość...}===---
*...ale odpowiadając na twoje pytanie, em tak-jednak jestem super HEROSEM
**Członek i Szef wyimaginowanej przez chory mój umysł mafji "STRAŻNIKÓW CZASU" !
__ __ >__>>_!!..https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]! szturmowiec SFD CLEAN CLUB'u !! szturmowiec SFD CLEAN CLUB'u !! szturmowiec SFD CLEAN CLUB'u ![img]../../buziaki/29.gif" alt="" />..!!_<<__ < __ __
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19137
Hmmm no co do tego czy trafisz do grupy zaawansowanej to juz nalezy do trenera :) Jesli umiesz dobrze rzucac to nie powinno byc problemu. Co do sparingow to mamy je czesto, przewaznie na koniec kazdego treningu jest przynajmniej jeden albo dwa jakies krotkie, a w srody sa(a raczej bedzie od nastepnego tygodnia tylko i wylacznie randori przez 1,5h)sparingi. Przyjdz,pogadaj, cwicz :)
Co do dojazdow bana to nie marudz :P bo ja jestem z piekar i zawsze dwoma autobusami dojezdzam i tez jakos jest :P

Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1565 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27417
eee to znaczy że moge najpierw trafić na treningi dzieci? tzn. no wiesz-dzieci jak dzieci ale pewnie mną jak szmatą będą rzucać myślałem że odnośnie wieku(17) trafie od razu do tych średnio...eee co ja tam będe gadać przyjde popytam poćwicze jak wróc do domu z nogami to będe trenować pzdr

---==={Kontroluj przeszłość, by chronić przyszłość...}===---
*...ale odpowiadając na twoje pytanie, em tak-jednak jestem super HEROSEM
**Członek i Szef wyimaginowanej przez chory mój umysł mafji "STRAŻNIKÓW CZASU" !
__ __ >__>>_!!..https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]! szturmowiec SFD CLEAN CLUB'u !! szturmowiec SFD CLEAN CLUB'u !! szturmowiec SFD CLEAN CLUB'u ![img]../../buziaki/29.gif" alt="" />..!!_<<__ < __ __
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19137
Nie nie :) u nas sekcja dzieci jest calkiem osobno :) oni maja treningi wczesniej :) Jest grupa poczatkujaca i sredniozaawansowana ale wszyscy ludzie w niej cwiczacy wahaja sie od hmm 17 do 40 i pare lat w gore ;)
Dzieci nie beda Toba rzucac spokojnie ;) No ale przyjdz, pogadasz z trenerem i jak uzna ze mozesz byc w zaawansowanej to bedziesz mial 6 treningow w tygodniu :)

Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Jedi God gdzie trenowales TKD?

Jestem ubogi we SOGi,wiec klikij w prawy dolny rog moj drogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1565 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27417
Św-ce szkoła nr. 5 ulica Sudecka 5 ...nie polecam(nie chce też tutaj robić żadnej antyreklamy respect dla trenera)

---==={Kontroluj przeszłość, by chronić przyszłość...}===---
*...ale odpowiadając na twoje pytanie, em tak-jednak jestem super HEROSEM
**Członek i Szef wyimaginowanej przez chory mój umysł mafji "STRAŻNIKÓW CZASU" !
__ __ >__>>_!!..https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]! szturmowiec SFD CLEAN CLUB'u !! szturmowiec SFD CLEAN CLUB'u !! szturmowiec SFD CLEAN CLUB'u ![img]../../buziaki/29.gif" alt="" />..!!_<<__ < __ __
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Jedi God wyslalem ci maila,sprawdz poczte.

Jestem ubogi we SOGi,wiec klikij w prawy dolny rog moj drogi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybki bieg a szybkosc w walce

Następny temat

IPPONY - OSAKA 2003

WHEY premium