SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Johimbina HCL

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 451

Formularz - Proszę o pomoc

Waga / wzrost

36

Staż treningowy

86

Cel cyklu

6 lat w 10

Stosowane już wcześniej suplementy

siła rzeźba

Stosowane wcześniej spalacze

bcaa kreatyna białko

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

-

Przewidziane finanse na cykl

40 dni nic - ani supli ani siłki (zabieg i szwy zakaz ćwiczenia do 11.10)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 75 Wiek 37 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 299
Witam.
Od grudnia udało mi się zrzucić 12 kg. Wcześniej kilka lat ćwiczyłem z przerwami spowodowanymi rożnymi wyjazdami, przeprowadzkami itp
Ale przez 9 mcy , na białku, BCAA i Kreatynie udało mi się dzięki bieganiu, cardio i 3 x tyg siłownia poprawić wygląd sylwetki. Aktualnie jestem po zabiegu i 40 dni ( i jeszcze do 11.10.16 nie mogę ćwiczyć) jestem bez supli i bez siłki. 11.10 wracam i myślę znowu o kreatynie i Bcaa. Tylko z racji wieku (36lat) zostało trochę oponki i boczków i pytanie czy jest sens dorzucić Johimbina HCL. I czy kreatynę, czy lepiej stak.
Chcę popracować jeszcze nad siłą i odtłuszczeniem, czy powrotem do mięśni które kiedyś miałem :)
Z góry dzięki za odp.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6205 Napisanych postów 141026 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1036886
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 75 Wiek 37 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 299
Nic, dieta, a mianowicie 6 posiłków plus 2x białko, no i bcaa wg mnie dzialało/motywowało. Pieczywo razowe, zero fast food, dużo mniejsze porcje, ale za to częściej. Przed i po treningu crosstrainer. I woda woda i jeszcze raz woda

Zmieniony przez - wjj23 w dniu 2016-10-05 11:18:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4103 Napisanych postów 68592 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 563081
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No to nie dieta, tylko zmiana sposobu żywienia. Jak zwał tak zwał. W każdym razie waga w dół, rozmiar ubrań też, a samopoczucie, siła na plus, duży plus. Prowadzę takie a nie inne życie, nie mam czasu pilnować kalorii, spać po minimum 8 godzin tylko 4-6 itp. Nie mam zamiaru startować w żadnych zawodach czy innych miss mokrego podkoszulka. Mam też swoje lata i ćwiczę bo lubię. Mimo tego jestem zadowolony z efektów i formy patrząc w około na innych koło 40tki. I szukam czegoś co po pierwsze pomoże z oponką ale nie środek cud, tylko co wspomoże ciężką pracę. Podobnie jest z suplementami od których oczekuję lepszego skupienia, dotlenienia czy siły. Bo motywacji mi nie brakuje, ale fakt jest taki że jak widać/czuć efekty, to motywacja jest jeszcze większa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamina D - pytania i odpowiedzi

Następny temat

Kreatyna FITMAX CREA FORCE