SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Johimbina + kofeina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6925
Witam. Redukuję już 9 tygodni z wagi 80kg zeszło do 70. Wcześniej robiłem masę z 60kg. Jak dotąd sporo fatu zeszło z brzucha, powoli się pojawiają kostki na brzuchu, ale widać je tylko w dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Na rękach powoli też żyły wychodzą, ale mam problem z nogami i pośladkami. Jeśli chodzi o obwody i wizualny efekt to nic się nie zmieniło. Redukować będę jeszcze 7 tygodni. Postanowiłem cisnąć jeszcze tydzień bez spalacza, potem dać Olimp Thermo Speed Extreme. Tak się zastanawiam, czy na ostatnie 2-3 tygodnie nie dać czegoś mocniejszego. Słyszałem, że johimbina+kofeina bezwodna daje dobre efekty i podobno nieźle pali fat z dolnych okolic. Czy to dobry pomysł? Tak w ogóle skąd polecacie kupić johę? Na allegro wyglądają jakoś podejrzanie, ale znalazłem na necie od firmy Hades - ktoś ją poleci? W sklepie SFD nic takiego nie znalazłem.

Trening 4x split + 20 min aeroby lub interwały po treningu

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek 17
3) waga/wzrost 70/173
4) staż treningowy 15 miesięcy
5) cel cyklu redukcja
6) stosowane już wcześniej suplementy bcaa+krea mono
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od jw
9) ilość dni wolnych od kreatyny dwa dni temu przestałem brać mono
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) 190g białka, 90g tłuszczy, 150DT/130DNT ww
11)przewidziane finanse na cykl
12) uwagi i sugestie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
w tym wieku skup sie na diecie przede wszytskim, ona bedzie kluczem by przeprowadzic efektywna redukcje
lajtowy spalacz moze byc jako forma przedtreningowki.
joha nie dla Ciebie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6925
Dzięki za szybką odpowiedź. Dieta jest. Mam pytanie co do tego spalacza. Zaleca się branie 30 min przed śniadaniem i obiadem. Nie lepiej jako pre-workout tak jak mówisz? Producent każe brać 2 razy dziennie po kapsułce. Pod koniec redukcji mogę zwiększyć do 4 dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6925
Ok, to 1 rano 1 pre-workout, czy dwie przed treningiem? W DNT obie z rana? Dodam, że śniadanie białkowo-tłuszczowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
2-3 przed wysilkiem
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3544
Ja też nie proponuję johimbiny w Twoim wieku fakt jest to bardzo dobry spalacz szybko się wchłania do krwi i metabolizuje bodajże w wątrobie przez co przyśpiesza pracę serca co automatycznie podnosi ciśnienie krwi co dalej może spowodować bole głowy, nadmierne pobudzenie itd... j/w dieta jak na razie i wszystko będzie ok moim zdaniem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6925
Ok, dzięki za pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej