SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jogurt Naturalny Tesco

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2466
Witam
Ostatnio buszując po lodówkach hipermarketu w poszukiwaniach białka natrafiłem na bardzo ciekawy jogurt. jest to jogurt naturalny tesco o w.g. mnie b. dużej zawartości białka bo aż 5,8g /100g i się zastanawiam czy to może być prawdopodobne. tabela przedstawia się tak: (jest po angielsku)
energy 224kj/55kcal
protein 5,8g
carbohydrates 7g
of which sugars 7g
Fat 0,1g
Fibre 0,1g
Sodium 0.1g
ogólnie produkt uważam za bardzo dobry gdyż opakowanie jest 500ml a koszt ok 1,60-1,70zł i wciągając cały mamy ok 30g białka.
ktoś spotkał się z tym? jakieś opinie? jeśli chcecie mogę wrzucić foty
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
nie bazuj na jogurcie jak zzródle białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
ja moze sie podepne pod temat i mam pytanie, czy jogurty sa w ogole polecane w diecie powiedzmy nie juz na mase, a na sile? mowie o takich do picia danona np, ale tez normalnych, ale smakowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2466
hehe nie bazuje wcinam tez sery mleko tuńczyki wpc itd. jakoś dietę trzeba urozmaicać
ale porównujac ten jogurt do np JOGO ktory mam w lodowce (miałem
to mamy mniej carbo mniej fat a więcej białka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jogurty jako dodatek do diety, nie opierajcie na nich swojego żywienia. Białko z mięsa jest nieporównywalnie lepsze niż z jogurtu.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
j/w jogurt możecie dodać do owsianki o wiele lepiej smakuje do jakiejś sałatki itp. ale nie dodawać do diety. A smakowe no cóż od czasu do czasu można jak wszytsko zresztą ale osobiście wole tą kase przeznaczyć na posiłek który jest o wiele bardziej pełnowartościowy i bez zbędnych cukrów i dodatków pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
Wszystkie jogurty naturalne, kefiry i maslanki beda ok. Nie przygladal bym sie ilosci bialkaw nich zawartego.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze a nadcisnienie ?!

Następny temat

Chciałbym przytyć...

WHEY premium