SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - road to double 40

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
Nie bądź taki skromny.
Skutek jest coraz bardziej wioczny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Nie bądź taki skromny.
Skutek jest coraz bardziej wioczny!

Nie pamiętam dokładnie ale chyba Pan stwierdził, że kulturystyka to sport, który wiąże się ze sceną i niemożność pokazania sylwetki mija się z celem kulturystyki. Coś w podobie było napisane. Moją widownią jesteście tylko Wy bo nawet żona już ma dość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozpisałem wstępny plan na test High Kicka. Resztę się zobaczy ile siły będzie w trakcie treningów. Set Arnolda dwa razy w tygodniu. Mocniejsza wersja z tricepsem a słabsza z klatką. Standardowy plan czterodniowy, tylko wykorzystałem zamysł dopompowywania mięśni na koniec treningu. W dni wolne trening brzucha i trochę wygibasów.

Poniedziałek
Barki
Set Arnolda Mocny
Triceps
Wyciskanie sztangi wąskim uchwytem leżąc – ławka pozioma 4x6 - 8
Francuz kratownica siedząc 3x6 – 12
Francuz leżąc 3x6 – 12
Prostowanie ramion stojąc – wyciąg górny 1x20

Wtorek
Plecy
MC 4x6 - 8
Wiosłowanie w opadzie nachwyt 3x6 – 12
Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki szeroko siedząc 3x6 – 12
Przyciąganie linki wyciągu dolnego neutral siedząc 2x20
Biceps
Uginanie ramion młotkowym stojąc 3x6 - 8
Uginanie ramion ze sztangą prostą stojąc 3x6 – 12
Uginanie ramion łamaną – modlitewnik 1x20

Środa - wolne

Czwartek
Klatka
Wyciskanie sztangi – ławka pozioma 4x6 - 8
Wyciskanie sztangi – ławka skos 30° w górę 3x6 – 12
Wyciskanie sztangielek – ławka pozioma 3x6 – 12
Rozpiętki – ławka pozioma 1x20
Barki
Set Arnolda Słaby

Piątek
Nogi i łydki
Przysiady ze sztangą na barkach 4x6 - 12
Wyprosty 3x6 – 12
Fronty 3x6 – 12
Aero squat 1x40
MCNPN 3x6 – 8
Uginanie leżąc 3x8 – 12
Wspięcia stojąc z hantlą 3x20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
jezoo
Rozpisałem wstępny plan na test High Kicka. Resztę się zobaczy ile siły będzie w trakcie treningów. Set Arnolda dwa razy w tygodniu. Mocniejsza wersja z tricepsem a słabsza z klatką. Standardowy plan czterodniowy, tylko wykorzystałem zamysł dopompowywania mięśni na koniec treningu. W dni wolne trening brzucha i trochę wygibasów.

Poniedziałek
Barki
Set Arnolda Mocny
Triceps
Wyciskanie sztangi wąskim uchwytem leżąc – ławka pozioma 4x6 - 8
Francuz kratownica siedząc 3x6 – 12
Francuz leżąc 3x6 – 12
Prostowanie ramion stojąc – wyciąg górny 1x20

Wtorek
Plecy
MC 4x6 - 8
Wiosłowanie w opadzie nachwyt 3x6 – 12
Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki szeroko siedząc 3x6 – 12
Przyciąganie linki wyciągu dolnego neutral siedząc 2x20
Biceps
Uginanie ramion młotkowym stojąc 3x6 - 8
Uginanie ramion ze sztangą prostą stojąc 3x6 – 12
Uginanie ramion łamaną – modlitewnik 1x20

Środa - wolne

Czwartek
Klatka
Wyciskanie sztangi – ławka pozioma 4x6 - 8
Wyciskanie sztangi – ławka skos 30° w górę 3x6 – 12
Wyciskanie sztangielek – ławka pozioma 3x6 – 12
Rozpiętki – ławka pozioma 1x20
Barki
Set Arnolda Słaby

Piątek
Nogi i łydki
Przysiady ze sztangą na barkach 4x6 - 12
Wyprosty 3x6 – 12
Fronty 3x6 – 12
Aero squat 1x40
MCNPN 3x6 – 8
Uginanie leżąc 3x8 – 12
Wspięcia stojąc z hantlą 3x20


Nie wiem czy klatka i barki na jednym treningu nie będzie za dużym obciążeniem właśnie dla barków. Ja wolałem wpleść brzuch w te cztery dni treningowe a wolne przeznaczam na spacery i relaksację z rodziną .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z klatką będzie ten mniejszy Set Arnolda i myślę, że nie będzie tak źle. Ciężary w Setach też nie są za duże. Tak, jak Ty na tą chwilę robię rekonesans.
Co do brzucha i tych moich wygibasów w dni wolne to i tak w trakcie treningu spędzam czas z familią a czasami nawet się powygłupiamy podczas ćwiczeń, np. jeżdżę rowerem to syn udaje, że przede mną ucieka i robi sobie jaja, że cienias jestem albo odrabiam z nim lekcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Może ja tak na to patrzę przez pryzmat wieku no i systemu pracy. Dla mnie klata i barki w takim zakresie na jednym treningu to za dużo . Próbowałem tez robić brzuch na dodatkowych treningach i raczej to licho wychodziło . Dlatego te cztery dni w tygodniu to dla mnie max. Ale mam zamiar też trenować w te dni na maxa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już ćwiczyłem klatkę z barkami i nie było tragedii. Spadała siła tylko w wyciskaniu żołnierskim ale to z o wiele większym ciężarem niż przy Setach. Reszta aktonów szła o wiele lepiej, bo stawy były dobrze rozgrzane.
Ja jakbym miał możliwość, trenowałbym codziennie. Nawet żona robiła sobie wczoraj parodię ze mnie jak to byłem chory. Najpierw umierający. Gorączka spadła to na trening. Pół godziny po treningu: "Kochanie, przyniesiesz mi ciepłej herbatki do łóżka bo słabo się czuję" - i tak kilka razy w różnych wersjach. Chciałem ją nagrać ale się nie zgodziła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiejszy sprawdzian formy na czczo. Ustawiłem trochę inaczej telefon o teraz trochę lepiej widać.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
Jeszcze trochę i będzie jak u maceeka!

Jak długo będzie trwało to trochę zależy od Ciebie
Jest coraz lepiej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Jeszcze trochę i będzie jak u maceeka!

Jak długo będzie trwało to trochę zależy od Ciebie
Jest coraz lepiej!

Musze Pana zmartwić. To "trochę" będzie trwać jeszcze tydzień Może przez okres testu uda się jeszcze utrzymać ten BF. Nie mam motywacji żeby mieć taki brzuch jak maceek Muszę zacząć jeść trochę więcej, chociaż nie powiem na wysokich tłuszczach fajne libido Może tylko węgli deczko dorzucę aby mieć trochę więcej siły - skóra zrobiła się sucha a w porach dnia, w których nie jem węgli męczy mnie sikanie.


Zmieniony przez - jezoo w dniu 2018-02-12 13:08:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Włączamy napęd tylny ,czyli Konkurs Przysiadów 2017(str 24 Konkurs Główny)

Następny temat

Konkursy w ćwiczeniach ciężarowców wg trenera Marka Wojciechowskiego

WHEY premium