SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest problem...nie chce mi sie jesc :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7275
Jak wstaje to do 15 wogole nie mam ochoty na jedzenie.Wiecej zaczynam jesc wieczorem, np ale wiem ze powinienem rano duzo zjadac.CZESTO JEST TAK ZE NA MYSL O JEDZENIU ODCZUWAM RANO WSTRET< A JAK NA SILE JEM TO JEST MI NIE DOBRZE ZNACIE JAKIES TABLETKI LUB COKOLWIEK NA POPRAWIENIE APETYTU???
1

--==Masa ponad wszystko!!!==--

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
https://www.sfd.pl/temat178904/ 

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Kiedyś miałem dokładnie taki sam problem i właściwie dalej go mam, ale się zmuszam do jedzenia, bo śniadanie to podstawa. Obecnie jem 5 posiłków dziennie i ważę więcej, czuję się świetnie. Jedz na siłę, nawet jeżeli nie masz apetytu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75705 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753037
Bez takich

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
napoczatku sprubuj z witaminami bo brak niektórych powoduje taki efekt
i jeszcze herbatki ziołowe też pomagają oraz dobrze przyprawione jedzenie

Zmieniony przez - zakrześ w dniu 2005-01-07 16:13:19

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Cześć mam 25 lat i problem z jedzeniemZawsze rano pije kawe i zjem dopiero coś o 14-15 tej . Jestem szczupłą osobą bo przy wzroście 168cm waże 47 kg. Czy ktoś jest w podobnej sytuacji tak jak ja??? Byłam u lekarza to przepisał mi syrop dla dzieci na apetyt ale to nic nie pomaga. Proszę o jakieś rady. Co mam zrobić żeby apetyt mi wrócił ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zacznij jeśc mało a często zacznij się coś ruszać delikatnie
1

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
mi kawa lekko hamuje apetyt, zamiast tego zjedz coś (np. Płatki z mlekiem fajnie z rana wchodzą) i kawę dopiero potem wypij. Na początku jedz to co lubisz (oczywiście z "pełnowartościowych" posiłków a nie jakieś zupki chińskie i inne duperele) i po 2-3 tygodniach będziesz już pewnie jadła tyle ile należy. Masz trochę ruchu w ciągu dnia czy raczej preferujesz siedzący tryb życia?
Napisz najlepiej jak wygląda twój dzienny jadłospis
Nie wyobrażam sobie jak można zjeść pierwszy posiłek dopiero koło 14-15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli ma rozregulowany metabolizm to normalka

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Więc tak wstaje ok 8.30 na dzień dzisiejszy nie pracuje . Wychowuje dziecko 3.5 letnie. Wstaje robię sobie kawę a córce śniadanie. Wypiję tą kawę. Oczywiście palę też papierosy.Zaczynam sprzątać . Tak ok godz 13.30 zabieram się za gotowanie obiadu . Obiad jem razem z córeczką.Oczywiście mogłabym powiedzieć że apetytu mi nie brakuje na słodycze to to bym mogła jeść cały czas. Ok godz 17-18 przychodzi mąż z pracy i ja może jak mi się zachce coś zjem np kanapkę ale to nie zawsze . Są takie dni w miesiącu kiedy jem i nie mogę się oderwać od lodówki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Musli wielozbozowe

Następny temat

Przed i po treningu na CKD

Wiecej