SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest ktoś z wycięta boczną łękotką ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3025
Ostatnio wycięli mi boczną łękotke i mam takie pytanie czy jest ktoś komu też wycięli boczną łękotke.

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6649
Witam Ciebie mi ostatnio tez lekarze zaingerowali w kolano.Mialem robiona artroskopie kolana i usunieto mi czesciowo lakotke boczna,a wiec witaj w klubie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6649
Dawno wycianli Ci lakotke??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3025
Łękotke wycięli mi dokładnie 14 kwietnia br. Też robili mi artroskopie kolana. Chyba coś zj...li. Jak wychodzę po schodach to mnie boli. Nie mogę napiąć mięśni powyrzej rzepki(chyba mięśni czworogłowych ud, nie wiem dokładnie). Nie mogę wyprostowaćdo końca nogi. A jak u ciebie? Boli cię coś. Miałeś rehabilitacje? Kiedy wycięli ci łękotke. W czerwcu mam iść do kontroli. Jak dalej będzie mnie bolało to powiem im żeby dali kolejne skierowanie na arteoskopie.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6649
Witam Ciebie u mnie narazie wszystko jest Ok.Tylko ze mi lakotke wycieli jakos 12 maja o ile dobrze pamietam.Tylko ze ja mialem czesciowo usuwana lakotke.A moja rehabilitacja to jest taka,ze zalecali mi ostrozne zginanie stawu kolanowego i napinanie miesnia czworoglowego uda.No i kazali mi o jednej kuli chodzic jeszcze przez miesiac.Mowili Ci cos kiedy bedziesz juz mogl uprawiac sporty??No najlepiej to jakbys poszedl do ortopedy,bo z kolanami to ciezka sprawa jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3025
Mi też wycięli tylko kwałek łękotki bocznej. A ile musiałeś chodzić o kulach? Ja chodziłem o 2 kulach 2 tygodnie, a o jednej 1 tydzień. Rehabilitacje mam też taką tylko kiedy ja napinam czworogłowe to nie mogę ich napiąć do końca bo coś mi blokuje tak jakby koło rzepki. A jak wychodzisz po schodach boli cię coś? Mnie boli nie w tym miejscu gdzie mi wycięli tylko tam gdzie miałem rurke z pojemnikiem.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6649
Wiesz co w sumie to jest tak,ze o dwoch kulach musialem jakos z tydzien chodzic a o jednej kuli musze chodzic az do nastepnej wizyty w poradni ortopedycznej.Wychodzi na to,ze o o jednej kuli wychodzi 3 tygodnie chodzenia.A poki co to moge napinac miesien czworoglowy i jak chodze po schodach to tez nic mnie boli,ale wiesz poki co to chodze o kulach.Zobaczymy jak bedzie gdy zaczne radzic sobie bez kuli.A wlasciwie to jak sobie uszkodziles te lakotke?? /powrotu do zdrowia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3025
Przed wakacjami rok temu póbowałem robić takie wykopy nogą i jakoś za mocno to zrobiłem i mnie podcieło. Wtedy jokoś spadłem na nogę i coś mi wśrodku przestawiło się, ale gdy nogę wyprostowałem to wróciło na miejsce. Od tamtej pory za każdym razem gdy wyginałem nogę tak jak do siadu po "turecku" to mi coś przeskakiwało. We wrześniu leżałem sobie w domu i znowu mi to coś przeskoczyło ale już nie wróciło. Pojechałem do szpitala, ale tam h..a zrobili. Pojechałem do jakiegoś znachora i on mi nastawił jakoś tą nogę, ale nie mogłem jej wyprostować do końca. Od września chodziłem do lekaża aż wkońcu jeden wypisał mi skierowanie do szpitala na artroskopie. W styczniu byłem, a termi dostałem na 13 kwietnia. No tylko że noga dalej boli. 3 czerwca idę do kntroli i powiem żeby wypisał kolejne skierowanie. Już normalnie nie mam do tego siły.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6649
No niestety nie ma innego wyjscia jak tylko do ortopedy isc:/.A co mowili Ci po wyjsciu ze szpitala odnosnie uprawiania sportu.Mozna,czy nie mozna ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3025
W sumie to ja już gram, biegam itp. Ale noga dalej boli. Rano jak schodzę po schodach to wygląda to jakbym się łamał. Od 17 czerwca mam rehabilitacje. Nie powinienem grać chyba w kosza bo później noga boli mnie bardziej.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
a można później jeździć na rowerze i jak wyszłaś z szpitala to miałaś coś założonego na nodze ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc!!!specjalistyczny trening nieobciążający kręgosłupa

Następny temat

Filmy rowerowe - DH, DS, FR

WHEY premium