SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeden kaptur dłuższy niż drugi!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1147


Witam mam problem taki jak w temacie, zaznaczoną część mam krutszą niż tą drugą i nie wiem co zrobić żeby były równe?? Da sie to wyrównać jakimiś ćwiczeniami czy nie??? Ta jedna część jest krutsza jakieś 4 cm. Sorry że nie ma prawdziwego zdjęcia ale nie mam czym zrobić.

Cztery tabletki metki to sposób dla pięknej sylwetki!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
tak wykonuj szrugsy hantlem w tej dloni po ktorej kaptur jest mniejszy

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
tutaj masz jak wykonowywac - http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp#18 

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1147
Ale czy sztrugusy hantlem wydłurzą mi tą strone?? Bo ten kaptur nie jest ani grubszy ani wyższy tylko krutszy. I zdaje sie jak bym miał jeden barek mniejszy,a jak napne bary to są takie same tylko ta część od szyji do barku jest krutsza.

Cztery tabletki metki to sposób dla pięknej sylwetki!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
1. Czlowiek nie jest symetryczny -> zwiekszajac mase zmniejszasz naturalne roznice

2. Masz za mala mase -> podciagnij mase

3. Wada postawy -> kazda wada postawy odbija sie na wygladzie optycznym i rozwoju umiesnienia -> skoryguj wade postawy to roznice znikna szybciej niz myslales.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ankieta

Następny temat

Co poszerza biodra ?

WHEY premium