SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeśli Ladies siedzą w spamie - wiedz że coś sie dzieje! %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego mnie to nie dziwi...

....

Powiedzcie mi tylko, z czego wynika ten polski "purytanizm"?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-07-18 15:22:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oznajmiam, że doznałam napadu glodu i w*******ylam ZABRONIONE rzeczy. zaraz to naskrobie w moim dzienniku. i boje sie Marty :D ale no coz.. zyeba musi byc.. kara też :/
przysiegam nie moglam sie powstrzymac, lapy mi sie trzesly. chyba za malo ostatnio ww jadlam ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Miau, psycha też ważna a raczej najważniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
psycha najwazniejsza, zebrac sie w sobie na krotki czas dobrze, potem gorzej.
ja dzis mialam maly kryzys po czym sie zorientowalam ze jestem po porstu niedospana i teraz po drzemce juz nie mysle o czekoladach ani innych takich

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
kieszko tekstem o twojej łydce mnie rozperdoliłes wyplułem az kompot na laptopa, ale przeżył..

ja z kolei byłem ostatnio miesiąc temu w tatralandi na słowacji. na basenach termalnych i powiem tam sie nikt nie krepował np. kobiety isc pod prysznic między meskimi szafkami bez stanika miały tylko ręcznik przewiązany..

a i niektórzy faceci się specjalnie nie zasłaniali nawet gdy szedł z żoną.. może chodziło o to że tam ludzie z różnych krajów przyjeżdżają i każdy ma to w dupie byle się obmyć...

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
przysiegam nie moglam sie powstrzymac, lapy mi sie trzesly.

Kvrwa mi się od rana trzęsą. Wczorajsza głodówka mnie wykończyła

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-07-18 17:28:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kieszko, maja :)
hubert gr niefajne to bylo a jakby mi ktoś stanął na drodze to bym zamordowała autentycznie.

zmykam na siłkę cu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tablicy ogłoszeniowej na jednym z wydziałów uni:

"Make money donating your sperm in the sperm bank Cryos located in Copenhagen, Århus and Odense. Find more info on how to earn up to 500 crowns (€67) on Cryos’ global site! A perfect way for a cash-strapped student to earn book money."

Któryś z Panów chętny?


Miau, mail doszedł

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-07-18 18:19:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Brad, no konsystencja galaretki

Ciekaw jestem ja kto się w przyszłości odbije na treningach. Jak nie będę mógł nak*rwiać przysiadów to sie załamie

Miał, maja - imię twe?

W razie takim Michał, imieniem mym być musi








//Marta, DETAILS PLEASE

Zmieniony przez - kieszko89 w dniu 2011-07-18 18:21:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę POMOC w pozbyciu się nadmiernych kilogramów

Następny temat

Zmagania czas zaczac!!

WHEY premium