SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jeśli Ladies siedzą w spamie - wiedz że coś sie dzieje! %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86116

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5081 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50823
wlasnie przezylam orgazm kulinarno-jedzeniowy
co jadlas?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35553
watrobke smazona z cebulka. Watrboke kocham od dawna miloscia namietna, ale pierwszy raz smazylam na oleju kokosowym i ta cebulka tak przeszla tym smakiem.... brak slow.

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10649 Napisanych postów 44248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
ja nie lubię wątróbki. jeszcze 37 minut
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5081 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 50823
ohoho, musze sprobowac.
ale watrobka i kokos? to sie nie gryzie?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35553
watrobka smakiem kokosa nie przeszla, smakowala jak zwykle. tylko ta cebula. jak fajnie ze w niedziele powtorka z tej rozrywki...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 89680
a ja skonczylam prace 2h temu

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 387 Napisanych postów 72256 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 301010
Dbry
Kawa dożylnie

położyłam się po 22, zasnęłam przed 23 i spałam aż do 9

Położyłem się po 24tej, zasnąłem po 4tej a o 6.30 trzeba było wstać
napisał(a)
Początkujący
Położyłem się po 24tej, zasnąłem po 4tej

ładna jakaś była? jak tak to warto sie nie wyspac

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 387 Napisanych postów 72256 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 301010
Kvrwa nerwy nie dają mi spać ani normalnie funkcjonować...
napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17556
Hubert, pogoń za kasą ? Czy coś innego ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę POMOC w pozbyciu się nadmiernych kilogramów

Następny temat

Zmagania czas zaczac!!

Andreas Cahling - weteran z czasów złotej ery, wciąż w formie! Andreas Cahling - weteran z czasów złotej ery, wciąż w formie! Edgard John-Augustin - bioniczny kulturysta Edgard John-Augustin - bioniczny kulturysta Larissa Reis w ciąży! Larissa Reis w ciąży! Danny Jones - trener fitness zwany "Tree man" Danny Jones - trener fitness zwany "Tree man" Proteineo Bread - chrupkie pieczywo FIT Proteineo Bread - chrupkie pieczywo FIT Polacy na IFBB ELITE PRO - Madryt 2018 Polacy na IFBB ELITE PRO - Madryt 2018 Proteinowy deser truskawkowy z proteinową kruszonką Proteinowy deser truskawkowy z proteinową kruszonką Bieganie czy siłownia: co zdrowsze dla serca?! Bieganie czy siłownia: co zdrowsze dla serca?!