SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jeśli Ladies siedzą w spamie - wiedz że coś sie dzieje! %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86120

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10649 Napisanych postów 44248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Hubert

Wrong ja dlatego przerwałam 1 kierunek i zaczęłam drugi. Choć i bez studiów bym się tego nauczyła. Ale (nie)stety papier trzeba mieć.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 387 Napisanych postów 72256 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 301010
Ja przerwałem jeden i wystarczy
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 89680
Tylko w Wolsce. B. nie skonczyl studiow, a jest bogaty i bardzo elokwentny, Julian- skonczyl ichni AWF- a jest swietnym biznesmenem.

moj kierunek...gowno ich obchodzil...no ale tu cywilizacja.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5042
wrong
skonczylam 3 kierunki i zaden mi sie nie przydaje w pracy, bo to co robie umialam juz 10 lat temu

też jestem po 3 kierunkach i dożyłam emerytury; przydają się by zapobiec demencji starczej ...
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10649 Napisanych postów 44248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Wrong a to prawda. Moja znajoma po polonistyce dostała się do firmy informatycznej. Bo tam na rozmowie kwalifikacyjnej liczyła się inteligencja, umiejętność analitycznego myślenia a przede wszystkim predyspozycje oraz chęć nauki. I oni w niej to dostrzegli a w resztę zainwestowali - różne certyfikaty, szkolenia, teraz jest tam dyrektorem :) No i ogólnie tam jako informatycy pracują ludzie po historii sztuki (ponoć b.popularny kierunek na wyspach ), filozofii itp, bo tam ponoć się studiuje to, co fascynuje, a nie to, co potencjalnie może dać pracę.
Są też osoby z informatycznym wykształceniem ale mało :)

A tu, żeby być asystentką trzeba mieć skończone studia i trylion języków obcych w małym palcu

Zmieniony przez - miaow w dniu 2011-07-20 19:29:53
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21214

Stare ale jakże aktualne

Juliette has a gun

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 89680
Ja mam wybitne zdolnosci liczbowe/analityczne i mialam je 15 lat temu - nawet lepsze, w sumie Julian wlasnie (ha!) otworzyl mi oczy- bo ja 12. rok studiuje - teraz ten idiotyczny doktorat- a on spytal- when are you going to make money

Nienawidze go strasznie, ale jest lebski

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 387 Napisanych postów 72256 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 301010
Hehe dobre to

3 języki, uprawnienia elektryczne, obsługa kosiarki i ekspressu ciśnieniowego
napisał(a)
Początkujący
Jeszcze powinna laske robic

napisał(a)
Ekspert
I to koncertowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę POMOC w pozbyciu się nadmiernych kilogramów

Następny temat

Zmagania czas zaczac!!

Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Ćwiczenia typu PULL, jako wsparcie dla barków i grzbietu Ćwiczenia typu PULL, jako wsparcie dla barków i grzbietu Owoc granatu obniża kortyzol Owoc granatu obniża kortyzol 6 ćwiczeń na męskie pośladki 6 ćwiczeń na męskie pośladki Trening typu split może ograniczać przyrosty mięśniowe Trening typu split może ograniczać przyrosty mięśniowe Magnez chroni przed miażdżycą, cukrzycą i nadciśnieniem Magnez chroni przed miażdżycą, cukrzycą i nadciśnieniem Lekkie śniadanie sprzyja odchudzaniu Lekkie śniadanie sprzyja odchudzaniu Proteineo Bread - chrupkie pieczywo FIT Proteineo Bread - chrupkie pieczywo FIT