SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakub Szczerba Wicemistrz Polski w Kulturystyce Klasycznej DT

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61828

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Powrzucaj foty w innych pozach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Klika fotek:










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
elegancko. Dorzucić więcej masy i będzie tylko lepiej. Jeszcze raz brawo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
gratuluje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Świetne wzmocnienie dla teamu ActivLaba :) Co do formy na MŚ to wiesz jakie jest moje wszystko pięknie ładnie jak na dzień dzisiejszy ale "spociłeś się". Co nie zmienia faktu że sylwetka na klasyka świetna! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
na tym etapie i oraz jeszcze z mozliwoscia dolozenia kg i wiekiem super, szkoda ze wczesniej nie wiedziales to jeszcze lepsza forma bylaby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Tak to prawda,gdybym wiedział wcześniej myślę że lepiej bym się przygotował ale i tak jestem bardzo zadowolony w końcu to Mistrzostwa Świata!:)

Dzisiaj byłem na siłowni i zrobiłem trening całego ciała.Trzeba się teraz trochę roztrenować przed świętami i po zawodach.
Zrobiłem po 2 ćwiczenia na każdą grupę mięśniową w 2-3 seriach po 10-30 powtórzeń.Delikatny trening i czuję się świetnie:)
Wieczorkiem ruszam ze znajomym do chinola pojeść w końcu śmieci troszkę:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Qba jakby nie patrzeć zawsze będzie "może być lepiej" Bo nie ma granic :) Dobra sylwetka, dużo pracy włożyłeś, jak wyżej teraz masuj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Jeszcze kilka fotek:













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
poziom wyrównany masakrycznie,ale i Ty wyszedłeś w nim bardzooo dobrze teraz nabijać mięśnie i będzie jeszcze lepiej!!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba o pomoc w doborze odżywek

Następny temat

Cykl na Stamina Booster

WHEY premium