SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jakie wziąść sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3993

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10616 Napisanych postów 43336 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Mam problem bo chce wziąść troche koksu a nie chce się kłuć! Wiem że są sterydy w tabletkach ale nie znam żadnej nazwy, ceny. Dajcie mi propozycje nie najmocniejszych chce poprostu ciachnąc sobie jeden cykl. Tak przy okazji jak je brać.

!!!!!!!!KAŻDY KTO POMOZE DOSTANIE SOGA!!!!!!!!!

M@ciek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 980 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40994
Chlopcze, po co Ty wogole wysylasz takie posty?
Przeciez to jest zalosne...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17718
Bardzo mocnym dopingujacym srodkiem moze byc dibencozide nie jest w takim stopniu szkodliwy i jest w tabletkach. Na mnie dzialalo lecz to nie znaczy ze bedzie dzialac na wszystkich.

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

napisał(a)
Początkujący
Xawier : dibencozide nie jest srodkiem dopingujacym.
Jesli chodzi o dzialanie to rowniez sie z Toba nie zgodze...
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10616 Napisanych postów 43336 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Ktoś tu nie zaczaił dowcipu
napisał(a)
Początkujący
acid : mozliwe, ze nie zaczailem, ale nie wyglada mi to na dowcip
napisał(a)
Ekspert
Minipaker a co z gazety jesteś czy co?? Najpierw tu piszesz mądrości o testosteronie a potem mówisz, że nie znasz się na koksie.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13059
Moim zdaniem lepiej by bylo zwrocic mu pieniadze za abonament, niz zeby wchodzil do tego dzialu i go zapychal niepotrzebnymi postami. Taka jest moja propozycja do Moderatorow.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 101 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41638
pakerku moze najpierw skoncz gimnazjum/przedszkole a dopiero potem zacznij tu sie udzielac , wg profilu jestes z 1998 , odczekaj jeszcze z 10-15 lat zanim zaczniesz o tym myslec. metrowiec masz 100% racje ,takim jak on powinno sie zwracac kase za abonament a nawet doplacac zeby nie wchodzili na forum...

HARDCORE PRIDE!
przed zmianą nicka LPA 3878, LWA 173.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7735 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41687
metrowiec nie mam mozliwosci oddania mu kasy ale moge mu dac bana

mini paker daj spokuj z takimi postami bo widze ze tu ci nikt nic nie powie i dobrze!!!!

odwiedz nas za 10 lat to dostaniesz odpiwiedz dzieciaku!!!!

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ

Bene mori praestat, quam turpiter vivere

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4861
heheheh 4 letni koksiarz,MODERATORZY plsss dajcie to do dzialu humor

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anapolon, młodzież a koksy

Następny temat

Testosteron - czy mógł mi zaszkodzić?

“The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka “The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Czy kulturystyka szkodzi sercu? Czy kulturystyka szkodzi sercu? Trening intuicyjny, czym jest i jakie są najczęstsze błędy? Trening intuicyjny, czym jest i jakie są najczęstsze błędy?  Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Piotr Zieliński - ocena sylwetki Piotr Zieliński - ocena sylwetki Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka