SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suplementy przy treningu domowym.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
Witam, mam 19 lat 175cm i 70kg, ćwicze już od ok roku i mysle ze to dobra pora na suplementy.. ale jakie?? Chodzi mi o treningu na mase i siłe, narazie biore białko olimp bo skołowałem za darmo kilogram i szkoda żeby przepadło. Czy np. biorąc gainery lub białko i jak przestane ćwiczyć to coś mi ubędzie?? A i prosił bym w pomocy ułozenia planu treningowego... mam 2 hantle po 10kg, ławeczke i sztange z obciążeniem ok 65kg, mam również możliwości zrobienia innych przyżądów bo interesuje się ślusarką. POZDRAWIAM i dziękuje za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na mase i sile sprobuj FBW 5x5 tylko ze na taki trening masz malo obciazenia, jak i na kazdy inny ktory buduje mase i sile chyba ze zastosujesz cwiczenia z masa wlasnego ciala ale to bedzie glownie dzialalo na sile a znacznie mniej na mase.

Co do suplementow to nie ten dzial.

Jak przestaniesz cwiczyc na dluzszy czas to oczywiscie ze efekty z czasem znikna. Zobacz w necie jak teraz wyglada Arnold :) Nigdy bys nie pomyslal ze to "TERMINATOR" :) - myslisz dlaczego tak sie stalo hehe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
obciążenie dokupie, ale mi chodzi o to czy nie bedzie jak np. ze sterydami ze biorą biorą i jak przestają to same warzywa później chodzą,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
prosze o pomoc!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy - proszę o opinie

Następny temat

Pompki, brzuszki i przysiady - przyniosą jakiś efekt?

WHEY premium