SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jakie suplementy ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1094

napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 789 Napisanych postów 37453 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 215977
panowie , przede wszystkim na pierwszym miejscu to jest diet , gdy ona jest ogarnieta wtedy mozna sobie wspomóc tak zwanym spalaczem ale nie na poczatku kariery z treningiem/odchudzaniem
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8836
Panie Miszczynio skąd taka pewność że l-karnityna nie działa ? próbował Pan ? proszę podzielić się swoją opinią . bo tak się składa że brałem l-karnitynę i paru moich kolegów i jakoś zadziwiająco dobre efekty były . jeśli się umie używać suplementów zawsze są efekty !
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 82
Dziękuję za rady, zdecydowałem się na zmianę treningu, który powinien znacznie zwiększyć mój metabolizm . Tak się złożyło ze po 11 tygodniach mniej więcej miałem zamiar zmienić trening a,że to wypada akurat teraz to odpuszczam póki co suple.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3489
Osobiście stosowałem spalacz thermo speed extreme a teraz stosuję L-carnitine 1200mg przed aero i efekty mam o wiele wiele lepsze niż po TSE :)
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13320 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51248
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8836
wiem o tym że l-karnityna działa tylko w dużych dawkach dla tego napisałem już w pierwszym poście .
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1412
sprytnyzbys12 Napisałem wyraźnie ze nie u każdego pomaga brałem i akurat u mnie prawie nic nie dało to.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenie bez planu na dłuższy czas

Następny temat

Prosze o sprawdzenie rozpiski :)

„Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać? Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać? Migdałowe "keto czekoladki" Migdałowe "keto czekoladki" Sergio Oliva Jr. - czy syn legendy zawiódł? Sergio Oliva Jr. - czy syn legendy zawiódł? Arnold Schwarzenegger wspomina Terr’ego Todda Arnold Schwarzenegger wspomina Terr’ego Todda