SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suplementy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70
Witam,
Właśnie zakończyłem kurację podczas której bazowałem na Xpand'zie Nitric Oxide Reactor (925g) oraz Power Gain'ie (3000g). Efektem jest dodatkowe 5kg a co do siły to hmm ciężko powiedzieć, myślę, że zdyt wiele się nie zmieniło.
Tak czy inaczej przy wzroście 187cm i 92kg chcę rozpocząć zabawę z rzeźbieniem ciała i tu pytanie do was: Jakie suplementy wchodzą w grę, które pozwolą mi nie spalić nabytych kilogramów a zamienić je w tkankę mięśniową?
Prócz tej kuracji dość mocno korzystałem z ofert fast foodów dzięki czemu w bocznych okolicach brzucha nabawiłem się celulitu ?! z którym również chcę się uporać... Czekam na wasze propozycje. Pozdro!

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 92

Wzrost: 187

Cel treningowy: Zmiana tkaniki tłuszczowej w mięśniową

Staż treningowy na słowni: 3

Uprawiane inne sporty: Brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sprzęt domowy: ławka, sztanga, hantle, drążek, worek treningowy

Dieta: Ryż, makarony...

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Xpand, Power Gain
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
nie ten dział.
od siebie powiem Ci że rzeźbę oprzyj na diecie a nie na suplach jesteś młody więc przy dobrej diecie i odpowiedniej aktywności aerobowej nie będziesz miał najmniejszych problemów w redukcją fatu.
"Cel treningowy : Zmiana tkaniki tłuszczowej w mięśniową " <- ćwiczysz 3 lata i wierzysz w takie coś ?? Raz na zawsze uświadom sobie że tłuszcz to nie budulec mięśni. Mało wiesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple na rzeżbie.

Następny temat

Dawkowanie venom, bcaa, tcm

WHEY premium