SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jakie sterydy na poczatek???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52973

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 108 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1937
Witam!trenuje juz rok na silowni ale zastanawia sie nad sterydami!mam pytanie co polecacie na mase i sile jakis cykl i jakie sterydy???
4

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Szacuny 2271 Napisanych postów 37058 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 272655
Witam

Najczęściej na początku przygody z dopingiem zaleca się testosteron. Dobrze tutaj sprawdzają sie długie estry, wówczas nie ma konieczności robienia częstych zastrzyków. Żadne kombinacje i łączenie środków nie są koniecznością, gdyż należałoby poznać swój organizm i zobaczyć jak reaguje na wspomaganie farmakologiczne. Ponadto na samym popularnym "teściu" można całkiem fajnie rosnąć.

Środki jakie można wtedy przyjąć to m.in:

1. Testosteron enanthate

W dopingu stosuje się co 5-6 dni 250-300 mg testosteronu. Dla zaawansowanych dawki mogą być większe. Zawodowcy często przekraczają 1 g testosteronu tygodniowo.

2. Testosteron cypionate

Testosterone Cypionate jest środkiem bardzo podobnym do Testosteronu Enanthat, a różnica między nimi polega jedynie na tym, że Testosteron Cypionat jest o jeden atom węgla dłuższy niż Enanthat. Różnica ta może wpływać na zwiększoną skłonność do aromatyzacji oraz retencji wody w organizmie, ale w praktyce różnica ta jest nieznaczna.

3.Testosteron propionate

Propionat testosteronu należy do najchętniej stosowanych preparatów hormonalnych. Został sklasyfikowany jako endogenny steryd anaboliczno-androgenny wg WADA. Największą wadą testosteronu w postaci krótkich estrów jest konieczność podawania go co najmniej co drugi dzień (najlepiej codziennie) i to może być wadą o której wcześniej wspomniałem

Jednak w Twoim wieku i przy Twoim stażu treningowym żadne cykle sterydowe nie mają sensu. Naturalnie jesteś w stanie zbudować jeszcze dużą ilość mięsni i siły. Zatem przymyśl czy jest sens sięgać po tak mocne środki.

Pozdrawiam

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1424 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52771
KREATYNA..
Napewno zaraz zostaniesz poproszony o uzupelnienie profilu, bo raczej nikt z tego dzialu nie ukonczyl praktyki u wrozki Samary
3
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2222 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13128
Staz juz znamy
Podaj swoj wiek, wage, wzrost, etc. i kwote jaka chcialbys przeznaczyc na cykl
{POZDRO}

26 weeker...

napisał(a)
Początkujący
Racja chlopaki:
mam 18 lat
wzrost:185cm
waga:90 kg
lapa:40 cm
klatka:120 cm
5

napisał(a)
Początkujący
A jakies suple brales ????????????
I rozumiem ze to bedzie Towj pierwszy cykl ??????
{POZDRO}

26 weeker...

napisał(a)
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 4064 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41783
duza masa i sila: tesc, tesc+deca

ladny suchy miesien i sila: propionat+winstrol/+superka
3

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

napisał(a)
Początkujący
Bralem kiedys kretke i musze powiedziec ze jest calkiem dobra ale wolalbym cos silniejszego!tak to by byl moj pierwszy cykl!
2

napisał(a)
Początkujący
Tak jak pak powiedzial
Testosteron prolgonat/propionat
Deca durabolin
z prolkiem bedzie ladna masowka
na koniec clomid, nolva pod reka, w razie gina
{POZDRO}
2

26 weeker...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 391 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3638
Elo. Ja mam ta sama sytuacje. Popatrzcie na profil i doradzcie. Chcialbym zastosowac Deca + Testosteron(nie wiem jaki) + cos na odblok. Ile, jak dlugo. thx.
3

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1424 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52771
przeczytaj sobie ten krotki artykul http://www.sfd.pl/temat21804/ , moze on ci chcociaz troche uswiadomi, jak wazne jest, aby swojom przygode z saa zaczac jak najpozniej
poza tym masz za soba dopiero rok treningow- napewno jestes w stanie jeszcze duzo móskół zbudowac bez saa
6
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 391 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3638
Ja juz czytalem, to nie jest zadna spontaniczna decyzja z mojej strony - jestem zdecydowany od dluzszego czasu a teraz znalazly sie fundusze. Pomozecie??
3

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koks a fajki

Następny temat

Clen - temperatura

Najlepsze witaminy dla początkujących Najlepsze witaminy dla początkujących 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki Plan treningowy na masę dla ektomorfika Plan treningowy na masę dla ektomorfika Subway a dieta. Jak wpływa na zdrowie? Subway a dieta. Jak wpływa na zdrowie? Efedryna - stosowanie, działanie Efedryna - stosowanie, działanie