SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jakie propozycje na kolacje?

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1646

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 272
Witam
Mam pytanie jakie kolacje jecie na redukcji? Potrzebuje coś o podobnych makroskładnikach
700KCAL
Białko 20g
Węgle 94g
Tłuszcze 20g
Coś co mogę w miare szybko przygotować
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2613 Napisanych postów 38924 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297544
Ja wrzuciłbym kurczaka na kokosowym z pęczakiem, do tego jakiś sos czosnkowy na bazie odrobiny majonezu z jogurtem naturalnym i dogryzł bym owocami tak żeby się zgadzały makro i kcal

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 33
ja jem dwa twarogi i popijam colą zero
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 34
wolałbym się skłaniać ku czemuś co jakoś smakuje, nie podchodzę do diety tylko zadaniowo
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12764 Napisanych postów 231197 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1058593
Przy tym makro to masz pole do popisu
Od omleta do praktycznie ziemniakow z filetem nawet

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2338 Napisanych postów 20247 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 85827
Faktycznie, przy tym makro możesz szaleć z przepisami, dopasować w dzienniku tylko ilości pod siebie i spokój Ja często na kolację robię różne sałatki,pasty twarogowe , ryby , jaja do tego węgle typu pełnoziarniste tortille bądź chleb żytni i spokój
1

„Rób to, co możesz, mając do dyspozycji to, co masz, tam, gdzie jesteś”

Moderator w dziale KUCHNIA SFD http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Malinowy blog kulinarny http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 71
Ja bym tu spokojnie obiad zmieścił, ale zrobiłbym coś z orzechami, rzadko można sobie na dużo pozwolić bo są dość kaloryczne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szarlotka na kruchym cieście z pianką

Następny temat

Babeczki dyniowe - idealne na jesień!

Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light Proteinowa pianka truskawkowa Proteinowa pianka truskawkowa Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas Najbardziej gorące fitnesski na Snapchacie Najbardziej gorące fitnesski na Snapchacie Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową