logo
zamknij zamknij

Jakie produkty maja najwiecej białka??

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106558

0 5 0
napisał(a)
Siwy16
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8114
Wypiszcie jakies produkty które uzywacie w diecie ktore maja duzo białka iweglowadanów

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
__lolek_
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 440
Znakomitymi zrodlami weglowodanow sa owoce( cukry proste - fruktoza). Następna grupa to duże złożone, wolno spalające się węglowodany, występujące w warzywach, ziarnach zbóż, roślinach strączkowych, nasionach i orzechach. Zapewniają one stały strumien energii w czasie treningu. Dobrymi źródłami węglowodanów są:
-makarony z pełnoziarnistej mąki pszennej,
-chleb pszenny pełnoziarnisty,
-owoce,
-warzywa,
-rośliny strączkowe,
-nasiona,
-orzechy,
-niskotłuszczowe produkty mleczne.

Białka:

-Ryby
-Drób (białe mięso)
-Białka z jajek
-Warzywa i rośliny
Mniej zalecane(zawieraja wiecej tluszczów), ale rowniez warte spozywania:
-Wołowina
-Wieprzowina
-Żółtka z jajek

pzdr

2
napisał(a)
Hodred
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Wiek 2016 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2775
Ściągnij sobie dziennik posiłków vitalmax, tam są wypisane iości białka, węgli i tłuszczy w poszczególnych produktach. http://www.darkthorn.republika.pl/ 

1
napisał(a)
maryjka2
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 2016 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2808
jak sie obsuguje ten program, czy jest do tego jakas instrukcja?? bo ja mam tylko zwykle tabelki jak w excelu i naprawde nie mam pojecia co tam trzeba robic, troche dziwny ten program:(

napisał(a)
qwert321
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2031 Wiek 2016 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28582
maryjka2 tam masz własnie miejsca gdzie powinnaś wpisać dane o sobie, i program (tj. excel) obliczy automatycznie i wyswietli dane w odpowiednim miejscu...w excelu nigdy nie pracowałaś, a przy układaniu diety wpisujesz pozycje i program automatycznie ci dodaje b/ww/t proste

a ja mam pytanie co do białka, wiadomoże pierś kuraka jest najlepsza ale czy dobre są także przetwory z drobiu

1
napisał(a)
Klack
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 2016 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14991
Aby ustalić które z białek są najbardziej wartościowe, naukowcy stosuja kilka metod. Jedną z nich jest wskaźnik wartości biologicznej (BV). Dzieki niemu można ustalić, ile własnego białka, uwalnianego w razie potrzeby przez organizm z mięśni, może być zastąpione przez 100g białka, które znajduje się w jedzonych przez Ciebie potrawach.

Tabela przedstawiona w ilościach BV:

Izolat białka serwatki 159
Koncentrat białka serwatki 104
Całe jajko 100
Mleko 91
Białko z jajka 88
Serek wiejski 84
Tuńczyk 83
Ryż 82
Inne ryby 80
Mięso wołowe 80
Mięso drobiowe 79
Soja 75
Orzeszki ziemne 68
Jogurt naturalny 68
Płatki owsiane 58

źródło: MH

Lekcją obrony jest każdy cios wroga...

napisał(a)
6roove
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2931 Wiek 2016 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24391
maryjka daj zrzut ekranu, czego nie czaisz

jakie dokladnie produkty drobiowe?

----> www.pajacyk.pl <---- na weekendach mnie NIE MA! ::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

2
napisał(a)
wylliam
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 15093 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 101679
syf sie robi...
autor-wyszukiwarka

"Jak kraść, to miliony. Jak ruchać, to księżniczki"

2
napisał(a)
kopt
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 8680 Wiek 2016 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31712
oj syf syf I jeszcze takie mądre rady:

Znakomitymi zrodlami weglowodanow sa owoce( cukry proste - fruktoza) RZECZYWIŚCIE ZNAKOMITE. NA ŁAPANIE FATU
Dobrymi źródłami węglowodanów są: ALE JUŻ NIE ZNAKOMITYMI? JAKA SZKODA
-makarony z pełnoziarnistej mąki pszennej,
-chleb pszenny pełnoziarnisty,
-owoce,
-warzywa, UUU, TU JEST DOPIERO OD HOOJA WĘGLOWODANÓW
-rośliny strączkowe,
-nasiona,
-orzechy,
-niskotłuszczowe produkty mleczne. TU TAK SAMO

Białka:

-Ryby
-Drób (białe mięso)
-Białka z jajek
-Warzywa i rośliny TO JEST ŹRÓDŁO BIAŁKA? CZŁOWIEK CIĄGLE SIĘ UCZY...
Mniej zalecane(zawieraja wiecej tluszczów), ale rowniez warte spozywania:
-Wołowina KTO POWIEDZIAŁ, ŻE TU JEST WIĘCEJ TŁUSZCZY?
-Wieprzowina
-Żółtka z jajek
SKĄDŻEŚ TO CHŁOPIE WYTARGAŁ?

"Energia przepływa, nie powinna stać. A stoi gdy wątpisz w tę energię. Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą. Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

1
napisał(a)
kopt
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 8680 Wiek 2016 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31712
acha, żebyś nie miał mnie za bezużytecznego malkontenta... znakomitym źródłem białka jest WPC i egg protein, a znakomitym źródłem węglowodanów carbo

"Energia przepływa, nie powinna stać. A stoi gdy wątpisz w tę energię. Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą. Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

napisał(a)
bulak1991
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 2016 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23
jak przybrac na masiee Plis pomuzcie mi bo nie wiem ??

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

barszcz ukraiński na rosole??

Następny temat

Płatki owsiane, a jęczmienne xD