SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jakie odrzywki a 100 zl ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1882

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 149
Mam nie wiele kaski, powiedzmy 100 na miesiac, i moje pytanie brzmi, jakie odrzywki mam kupic. Slyszalem ze najwazniejsze, to bialko kreatyna glutamina glukozamina i aminokwasy, co z tych rzeczy mam kupic na sampierw
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 7171 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74292
Suma Otrzym. Głosów
L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 0

poczytaj posty podwieszone,poszperaj troche na forum,zapraszam najpierw do dzialu odzywianie i uloz sobie diete...

na poczatek proponuje dobra diete + dobry trening

jak nie chchesz miec diety to kup sobie gainera i doddawaj do malo kalorycznych posilkow-polecam tradycyjnie mass xxl treca
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 593 Napisanych postów 23103 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106420
ułóz diete
i według braków w diecie kupuj carbo/gainera/białko
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16357
jw

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 210 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12434
Testosterol jest świetny na mase. Kup kilka opakowań i rośnij po 10kg czystego mięsa na miesiąc.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18987
karabud za taka odpowiedz powinien byc ban. co z tego ze on sie nie zna to znaczy ze masz go tym bardziej w blad wprowadzac?
napisał(a)
Początkujący
A kim ty jesteś żeby o banach decydować?Pewnie najzankomitszym ekspertem znawcą Pozatym nie spamuj i to jeszcze w awanturniczym tonie. Co do autora - najpierw czytaj potem pytaj.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18987
jak narazie to nic zlego o tobie nie napisalem. a ty wyskakujesz odrazu z chamowatymi tekstami to pomysle troszke.
ps. nie jestem super znawca i za takiego sie nie uwazam.
pozdro.
napisał(a)
Początkujący
Przeczytaj się jeszcze raz . I nie spamuj.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27817
a jak juz wszyscy sie czapiaja karabuda to zmien avatar bo twój łamie regulamin

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 7171 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74292
a co to jest w tym avatarze???

jakis wąż,czy jaszczurka???!!

zartuje oczywiscie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oceńcie zestaw

Następny temat

h-bomb 4

Pieczona owsianka Pieczona owsianka Jak często trenować na siłowni? Jak często trenować na siłowni? Planet Fitness - kiedy trening i dieta nie działają... Planet Fitness - kiedy trening i dieta nie działają... Destiny Stephens - czy jej pupa jest prawdziwa? Destiny Stephens - czy jej pupa jest prawdziwa? Muscle bridge obowiązkowe ćwiczenie przed przysiadami i martwym ciągiem Muscle bridge obowiązkowe ćwiczenie przed przysiadami i martwym ciągiem Komunikat PZKFITS: Szkolenie dla zawodniczek Komunikat PZKFITS: Szkolenie dla zawodniczek Pull-face - obowiązkowe ćwiczenie przed wyciskaniem sztangi leżąc Pull-face - obowiązkowe ćwiczenie przed wyciskaniem sztangi leżąc 6 zasad treningowych, o których często zapominamy 6 zasad treningowych, o których często zapominamy