SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie najlepsze rozwiązanie.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1856
Odnosnie tych cwiczen rozluzniajacych miesnie po treningu silowym i dynamicznym czy moge robic je jakies 10 min po pozostalych cwiczeniach - tyle czasu potrzebuje na dotarcie do miejsca w ktorym moge pobiegac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiście, ale na siłowni także możesz się porozciągać a potem porobić na świeżym powietrzu inne ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak tam z pompkami na poręczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1856
A jest możliwe żeby robić to wszystko w domu po treningu? Tzn skipy w miejscu itd, wszystko w miejscu. Mamy teraz paraliż województwa i stąd moje pytanie. I jak mam rozpisany trening na cały tydzień np dzisiaj bieganie jutro siłowy czy można zamieniać dniami te treningi?
Pompki jeszcze niestety brak jakiejkolwiek poprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skipy lepiej na dworze, w miejscu nie dadzą żadnego efekt, możesz mieszać treningami ale miedzy siłą jedna a drugą zrób min 1 dzień przerwy. pompki na poręczy robisz na urządzeniu do tego przeznaczonym czy na krzesłach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1856
Wlasnie wychodze na trening biegowy, to bedzie raczej przebijanie sie przez metrowy snieg ;) Okolica sparalizowana, ciagle pada snieg od ponad dwoch dni. Mam takie zespawane porecze na wzor tych na ktorych to sie robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a szerokość rozstawu jest dobra ? popróbuj wytrzymać jak najdłużej na wyprostowanych rękach. od 2 dni pada śnieg ? u mnie od 3 dni +5 w dzień i w nocy, śnieg stopniał i od razy trening przyjemniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1856
A jaka powinna byc szerokosc? Wizualnie wydaje sie dobra. Dzisiaj jeszcze goraczka sie przyplatala, niedobrze (
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam między 50 a 60 cm i się całkiem dobrze ćwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak gorączka to kicha z treningów, chyba że mała to można iść potruchtać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3000m

Następny temat

Zmęczenie i brak sił podczas biegu.

WHEY premium