SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jakie laski wolicie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27740

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 66
Prosze was o konkretne odpowiedzi... jaki kolor wlosow u dziewczyn sie wam najbardzie podoba? Blondynki, brunetki, szatynki, rude?? z jaka osobowoscia sie wam kojarza poszczegolne kolory wlosow?

ppppoooo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2118
Mi najbardziej odpowiadaja brunetki i szatynki. Blondynka ale bardzo ladna. Rude odpadaja (bo wredne ). Hmmmm nie moze sie zabardzo malowac. No i musi dobrze wygladac bez makijazu coby sie nie wystraszyc z rana. Potrafi sie zachowac w roznych miejscach/sytuacjach. Zebym sie nie wstydzil zabrac jej na kolacje do dobrej restauracji/rodzinny obiad kolacje. No ale zeby umiala sie tez dobrze bawic. Musi byc taka zebym ja poprostu szanowal. Nie moze sie ubierac jak jakas ...!!! Musi byc sympatyczna inteligenta i wiedziec czego chce od zycia i odemnie. Powinna mi na wszystko pozwalac np. zeby nie kazala mi rzucac palenia jesli bym palil, ograniczanie bedz zabranianie wyjscia z kumplami na jakies wieksze picie i jesli bym mial ochote na zarzywanie innych urzywek nie powinna mi tego zabraniac. A wiem z wlasnego oraz doswiadczenia moich znajomych ze czeto tak bywa. No i musi byc zawsze wesola i usmiechnieta. Musi miec ladny usmiech,zeb. Musi byc zadbana. Dobrze by bylo jakby z checia ogladala ze mna mecze pilki noznej i od czasu do czasu moglbym ja wyciagnac na jakis mecz.
Mysle ze taka dziewczyne moglbym miec Ale ciezko taka znalezc ;-/

EisbeY

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2930 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13308
Brunetka to jest mój typ Ruda odpada, kojarzy mi się z kobietą fałszywą i k*&^wą. Musi być naturalna, drobna, z ładną pupcią i małym noskiem, biust średni, ale nie mały, ani nie ogromny, po prostu taki w sam raz. Fajnie jak lubi głaskać misia, drapać po pleckach i robić kilka innych rzeczy Uśmiechnięta, na widok, której zapominam o problemach, najlepsza przyjaciółka, z którą mówimy sobie wszystko, nie mamy przed sobą tajemnic, lubiąca zadbać o siebie, a i żeby np. zmywanie, czy sprzątanie nie było dla niej problemem, po prostu żebym nie musiał tego robić sam A i żeby lubiła ciepło rodzinne, dom, a nie imprezowała od piątku do poniedziałku
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1182
czuje sie obrazona :P a ja lubie rudy kolor i jestem ruda i mam to gdzies :P i nie zamierzam byc jakas blondynka... za duzo ich na swiecie - jak dla mnie potrzeba zroznicowania, pozatym wg mnie kolor wlosow nie mowi o prawdziwej naturze kobiety

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne dziewczynki idą gdzie chcą!
dzien bez keczupu jest dniem straconym - mejd baj ikonka ®

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 6889 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 100566
rude rulez !!! ale farbowane nie naturalne ofcorse
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1182
no ba ;D

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne dziewczynki idą gdzie chcą!
dzien bez keczupu jest dniem straconym - mejd baj ikonka ®

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46060
brunetki / szatynki
napisał(a)
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30521
--------->

:)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1929 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30754
brunetki
najwyzej ze tlenione szpulki po solce w mini az krzysiek sie budzi

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3595
łyse

zart*

fajne są blondynki...jak dla mnie

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2916
brunetki w włosami takimi do ramion
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

inneov na wlosy

Następny temat

Kregoslup czy to bardzo powazne ?

Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light Proteinowa pianka truskawkowa Proteinowa pianka truskawkowa Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas Najbardziej gorące fitnesski na Snapchacie Najbardziej gorące fitnesski na Snapchacie Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową