SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jakie igła do B12 i iniekcja?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6940

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 651
Tak jak w temacie. Co do samej strzykawki to obojętnie jaka - prawda?
Kiedyś był tutaj dobry artykuł o iniekcji.. co i jak itd, macie linka?
Pozdrawiam

Nie rezygnuj z celu dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 10949 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65995
W zależności gdzie bijesz igła długości od 35-45mm. Grubość 0.6mm wystarczy. Strzykawki normalne. Wbijaj powolutku.

Zmieniony przez - e0r w dniu 2006-11-04 21:47:03

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 651
W udo, igłe do końca? Wbijać w zewnętrzną głowę?

Nie rezygnuj z celu dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 10949 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65995
Iniekcje typowe. Jak w udo to tylko w zewnetrzną część. Igła 0.7x40mm będzie dobra, nie wbijaj całej, zostaw 5mm.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29003
też się przymierzam do b12 .
pzdr i napisz jak wrażenia z iniekcji.

Pozdrawiam

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12032
ja b12 wbijalem igla 0,5x25 i bylo ok, w bark
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45388
a jakie moga byc wrazenia po iniekcji ?? Mi tam wszystko jedno co wbijam. Trzeba byc twardym a nie mientkim Ja teraz wale b12,pp i b1 w szczalach. Razem 6 ml i wale to wszystko razem do szczykawy 5ml(wchodzi) biore igle 0,6 zaciskam zeby i wszystko na jeden raz do uda Wydaje mi sie ze z tego wszystkiego PP boli najbardziej Nie wiem po co to napisalem ale dajcie mi soga Pozdro
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 64622
ja bym dał, ale już nie moge

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 12228 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 237033
a co to znaczy ze boli? w sensie że boli przy iniekcji czy po ?

ps mnie tam nigdy nic nie boli moze jakis inny jestem%)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45388
chodzi o bol podczas iniekcji. Tak do przykladu to winka wogole nie czuje a przy tym to by mi noge umialo urwac
napisał(a)
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4499 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 71470
Marcin a po co bijesz pp?

Jakie są z tego korzyści?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sterydy typowe na siłe

Następny temat

robienie tatuazu podczas cyklu

Proteinowy deser truskawkowy z proteinową kruszonką Proteinowy deser truskawkowy z proteinową kruszonką Bieganie czy siłownia: co zdrowsze dla serca?! Bieganie czy siłownia: co zdrowsze dla serca?! Polacy na IFBB ELITE PRO - Madryt 2018 Polacy na IFBB ELITE PRO - Madryt 2018 Margaryna zwiększa ryzyko depresji Margaryna zwiększa ryzyko depresji Najbardziej atrakcyjne męskie części ciała według kobiet Najbardziej atrakcyjne męskie części ciała według kobiet Danny Jones - trener fitness zwany "Tree man" Danny Jones - trener fitness zwany "Tree man" Zakres powtórzeń i jego wpływ na grupy mięśniowe Zakres powtórzeń i jego wpływ na grupy mięśniowe Burgery wołowe w bułce orkiszowej Burgery wołowe w bułce orkiszowej