SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie badania żeby spraqdzić wątróbke po oralach?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
Witam, wybieram sie na badania testa, estradiolu i prolaktyny. Co zbadać żeby sprawdzić kondycje wątróbki i stan jej zajechania ? ;) (kojarze że jakieś aspaty, alaty, ale chce dokładnie się dowiedzieć) ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Cały panel watrobowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Przy okazji nadstawiania żyły jak dawno nie były wykonywane bad profilaktyczne to dołóż do panelu wątrobowego i hormonów:

morfologia,
rozmaz,
crp,
lipidogram,
jonogram,
mocz + kreatynina,

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
flex1976
Cały panel watrobowy

Prosiłbym o wypisanie tych badań tylko od wątroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
krzykacz
Przy okazji nadstawiania żyły jak dawno nie były wykonywane bad profilaktyczne to dołóż do panelu wątrobowego i hormonów:

morfologia,
rozmaz,
crp,
lipidogram,
jonogram,
mocz + kreatynina,



Morfologie dorzuce a kolejne następnym razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
aspat,
allat,
alp,
bilirubina,
ggtp,
albumina,

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
Dziekuje ! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak tam Ci wyszło pct?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22071
krzykacz
Przy okazji nadstawiania żyły jak dawno nie były wykonywane bad profilaktyczne to dołóż do panelu wątrobowego i hormonów:

morfologia,
rozmaz,
crp,
lipidogram,
jonogram,
mocz + kreatynina,



Krzykacz robisz coś jeszcze poza tym czy to już wszystko. Niebawem potraktuję się agresywnymi środkami, ale przed chcę wiedzieć że dociągnę do końca. Rozmazu ani crp nigdy nie robiłem, reszta była już z rok temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
zioekt
a jak tam Ci wyszło pct?


Szczerze to slabo bo za malo wszystkiego i za krotko ten odblok trwal. Test bardzo nisko, estrogen prawie 0, a prolaktyna wystrzelila na chwile w gore ale uregulowalem. Mimo wszystko te 111kg utrzymalem, teraz od 4tygodni 'on' jestem i 120kg-121kg jest na chwile obecna wiec odblok cos tam swoje zrobil bo teraz mysle ze do 130kg dojade. Na kolejny odblok jestem mądrzejszy i wypadnie lepiej mam nadzieje (zapewne we wrzesniu lub pazdzierniku wypadnie). Jutro zobaczymy czy test i deczka dzialaja i czy turą nie rozyebałem wątroby + 1tydzień metki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a masz jakieś wyniki sprzed odpalenia towaru? O lh fsh. A test choć w dolnej normie jak mówisz że nisko?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dragon Nutrition M-Dien - pierwszy cykl...

Następny temat

Rozpisanie cyklu z metanabolem

Wiecej