SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie Suple Dla Street Workout'u(Pilne bo renta się zbliża;)

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 385
Siemka od 1 stycznia wskoczyłem na Street Workaut ponieważ u mnie w mieście przeludniło się na siłowni. Dobra mniejsza z tym.
Jakie suplementy byście mi doradzili drodzy koledzy?
Na chwilę obecna wcinam Magnum 8000 ( ponoć to dobry produkt dla hard gainerowców) Ale słyszałem że mogę obejść troszkę tłuszczykiem przez to.
Moim Celem jest nabranie masy wyrzeźbionej oraz siła. Obecna waga to 70kg.
Przed treningiem chce dołożyć S.A.W aby bardziej mobilizował do działania
CZy zamiast tego Gainera kupić białko, jak tak to jakie byście polecili i jak je stosować.Czy pozostać lepiej na tym magnumie? (Gainer czasami był takim moim szybkim posiłek ). A może MASS XXL + Mono?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Lepiej dopracować diete, bo tłumaczenie ,że zarabiam mało nic nie zmienia ponieważ wskaźnik naturalnych produktów (kurczak,ryż,ryby,makarony) wyjdzie podobnie albo taniej niż suple,nie powiem bo suplementy to bardzo dobry produkt w dyscyplinach sportowych ale żeby pić gainera 3 razy dziennie to troche mała przesada.Opisz swoją diete to napewno Panowie z Trec'a doradzą tobie we wszystkich sprawach ponieważ się na tym dobrze znają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 385
Nikt nie pomoże??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Hej, na pewno w tym dziale : https://www.sfd.pl/CROSSFIT__chcesz_dowiedzieć_się_czegoś_więcej_-t904832.html dużo się dowiesz na temat tych treningów.

A jeśli chodzi o suplementacje to S.A.W + CM3 lub tak jak piszesz Monohydrat.
Ja bym na Twoim miejscu został przy HardMassie, a to czy przybędzie tkanki tłuszczowej zależeć będzie od ilości kalorii w ciągu dnia i wydatku energetycznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
Witam jabolcokk orjentujesz sie jaki surowiec idzie w C strong1000 chodzi mi o to czy jest to lewoskretna vit C?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Dołączę się do tematyki, chciałbym wykonywać 3-4 treningi na siłowni tak jak teraz i dołożyć jakiś 1 na świeżym powietrzu, ale co polecacie, jak dostępny jest jakiś trzepak plus poręcze, ale oddalone ;?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 385
Dzięki Jabi a powiedz mi na moim miejscu to brałbyś magnum 8000 czy mass xxl??w magnumie juz jest kreatyna a w mass xxl nie ma ale to nie problem bo pucha stoi ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
No właśnie, a jaki masz metabolizm, bo w sumie wyszedłem z Hard Masem, a nie wiem jak u Ciebie z łapaniem tłuszczu i generalnie metabolizmem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Z tego co się orientuje to lewoskrętna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
Nitroman
Z tego co się orientuje to lewoskrętna


Ok dzieki, to chciałe wiedzieć,szkoda ze nie masz 100% pewnosci:)

Trec robi corac to lepsze supelki,moze niedługo pojawi sie BA w proszku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Miejmy nadzieje, że właśnie się BA w proszku pojawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 385
Jak to idzie z przemiana materiii, no powiem tak że mam bardzo szybką przemianę. Bardzo Ciężko muszę też trenować aby jak to powiedzieć mięśnie rosły, w tkankę tłuszczową jak na razie nie obchodzę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[NOWOŚĆ] KULTOWE KREATYNY W BLISTRACH!

Następny temat

Otworzyć sklep z suplementami??

WHEY premium