logo
zamknij zamknij

Jaki trening wybrać odpowiedni po zimie ?

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217

0 5 0
napisał(a)
aktywny27
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 982
Trenowałem wcześniej treningiem PHAT ale nie systematycznie ale siła nawet była jakaś i trenowałem tylko jak było plusowa temperatura na dworze i nie mam profesjonalnej siłowni tylko ławeczka regulowana ze skosem dodatnim i modlitewnikiem i hantle i obciążenia na hantle 25 kg a na sztangę 90 kg i drążek do podciągania.I interesuje mnie jakiś plan na rzeźbę lub siłkę .
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 4000 Napisanych postów 90196 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 493256
to sie zdecyduj chcesz robić rzeźbę czy siłę bo te dwie rzeczy nie ida w parze. na sile 90 kg to moze byc za malo ale trudno oceniac nie znajac Twych osiagow

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
aktywny27
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 982
Myślę że chcę spalić trochę tkanki tłuszczowej .
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 4000 Napisanych postów 90196 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 493256
Plan moze być np FBW, ale głowną role będzie odgrywało odżywianie.

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 318 Napisanych postów 37170 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 123242
W sumie 90kg to ciężar w sam raz dla zaawansowanego... tak samo jak i migotanie się z jednego celu ku drugiemu no i co za tym idzie dobór treningu...;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy potrzebna modyfikacja treningu

Następny temat

Prośba o ocenę cyklu oraz diety

Jajka z chorizo, czerwoną fasolą i papryką

Dlaczego kobiety ciągle narzekają na swoje ciała?

Trening na czczo?

Czy wliczać kalorie z warzyw?

Małgorzata Mączyńska na wakacjach!

Domowa czekolada z dodatkami

Złota Para znów na scenie!

Mistrzyni na zwolnieniu!